Вікна для будинку

Вибрати вікна для будинку це відповідальне завдання. Адже саме від правильності підібраних конструкцій буде залежати мікроклімат приміщення та ваш затишок та комфорт. Вікна це не лише оформлення віконних отворів, але і забезпечення певними технічними характеристиками: звукоізоляція та тепло збереження. Якщо конструкції обрано не вірні, то ви будете переплачувати за опалення та кондиціонуванні будинку.

Вікна металопластикові

Критерії вибору вікон для будинку

На ринку віконних конструкцій представлені різні види, які ззовні і можуть виглядати однаково, проте володіють відмінними технічними особливостями. Найперше потрібно звертати увагу на країну-виробника комплектуючих. Адже саме від їх якості буде залежати якість вікна в цілому. Найкращою міцністю, надійністю своєї продукції зарекомендувала Німеччина. Тому пропонуємо обирати вікна, які виготовлені з німецьких комплектуючих.

Профіль (рама вікна) є важливим при виборі віконних конструкцій. Він складається з певної кількості камер (пустот переділених перегородками) від 3 до 8. Для будинку найкраще використовувати мінімум шестикамерний профіль. Він є міцним, адже в ньому вмонтоване квадратне армування, і може витримувати вікна великих розмірів. Завдяки камерам вікно володіє високими показниками звукоізоляції та тепло збереження: чим більше камер тим «тепліше» вікно.

Склопакет буває однокамерний та двохкамерний. Цей вибір залежить від кліматичної зони та розташування вікна відносно сторін світу. Звісно обираючи три скла (двохкамерний) ви отримаєте високі показники тепло пору, а також унеможливлення утворення конденсату на склі. Окрім того, для максимальних технічних показників використовується спеціальне металеве напилення з іонів срібла, яке забезпечує збереження тепла в будинку. Також пустоти утворені шарами скла наповнюю аргоном, адже звичайне повітря більше «пропускає» тепло ніж інертний газ.

Від якості фурнітури та ручок залежить правильна робота вікна. Вибираючи німецьку фурнітуру WinkHaus та Roto ви отримаєте довговічне, безпроблемне функціонування конструкції. Також є можливість обрати додаткові опції, наприклад «Дитяча безпека» (унеможливлення відкривання вікна дітьми), ступеневе відкидання (дозволяє провітрювати приміщення без його переохолодження) тощо.

Якщо ваш будинок виготовлений з дерева, то вам не варто хвилюватися що білі металопластикові вікна не будуть гармоніювати. Рамам конструкції можна надати забарвлення, яке відтворює текстуру та тон відомих порід деревини, або звичайний однотонний колір.

Замовити вікна для дому

Обираючи вікна для дому рекомендуємо завітати до нашого салону «Перфект». Тут ви зможете оглянути зразки нашої продукції з використанням різного типу профілю, склопакетів та фурнітури та різного забарвлення. Наші менеджери нададуть вам вичерпну інформацію про типи вікон та допоможуть обрати найкращий варіант саме для вашого дому. Адже для нас важливо, щоб ви були задоволені нашою продукції протягом багатьох років!

Інші види вікон: