НЕСТАНДАРТНІ ВІКНА

Сучасні проекти будинків мають за особливість використання віконних прорізів різних розмірів, форм та геометрії. Відповідно для них необхідно встановлювати вікна нестандартної форми. Але сьогодні це не є проблемою. Сучасні технології дозволяють виготовити віконні конструкції найрізноманітніших форм – круглі, квадратні, трикутні, арочні, трапецієподібні, овальні, багатокутні, тощо.

Тепер Вам не потрібно вибирати між зручністю і ексцентричністю! ТМ «PERFECT» виготовляє нестандартні вікна будь-яких параметрів, кольорів і варіантів декору. Такі вікна можна використовувати в будь-яких архітектурних рішеннях! Як і стандартні вікна, вони володіють відмінними технічними характеристиками: теплозбереження, звукоізоляція, довговічність та зручне і комфортне користування.

Вікна металопластикові

Різновиди нестандартних вікон

Все частіше люди відходять від стандартів, і шукають ексклюзивність навіть у вікнах. Нестандартні пластикові вікна – це можливість підкреслити свою індивідуальність, а також створити неперевершений дизайн будинку. Виготовляти саме такі конструкції стало можливим завдяки легкості обробки металопластикового профілю.

Найпопулярнішими нестандартними вікнами є арочні. Процес їх виробництва проходить на спеціальному обладнанні. Профіль  розігрівають за допомогою інфрачервоних променів, для розм’якшення, а потім використовують спеціальні навантаження, щоб надати необхідну форму.  Зазвичай, у вигнутій частині (арці) відсутнє армування. Тому необхідно дотримуватись всіх правил і норм для таких вікон, щоб уникнути деформації конструкції.

Нестандартні вікна

Ще одним поширеним варіантом нестандартного вікна є круглі конструкції. Це відмінний варіант для басейнів, бібліотек, ванної кімнати, на горищі, тощо. Вони створять неперевершений вигляд для Вашого будинку. Найчастіше кругле вікно не відривається, проте за бажанням клієнта можна встановити необхідну фурнітуру. У такому варіанті конструкція ділиться імпостом, на ньому і прикріпляються петлі для відкривання.

Нестандартні вікна

Сучасні тенденції в архітектурі будинків і дач – це гостроверхі дахи. Відповідно і віконні прорізи мають трикутну або трапецієподібну форму. Як правило, виготовляються такі конструкції невеликого розміру і розміщаються вище від інших вікон. Проте для них існують деякі обмеження, зокрема кут конструкції  має бути більше 30°. Трикутним та трапецієподібним вікнам можна надати будь-який зовнішній вигляд – все залежить від екстер’єру будинку та їх призначення.

Також для будинків використовують еркерні вікна. Вони створюють неповторний вигляд, адже своїм дизайном візуально розширяють приміщення, додають світла, навіть тоді коли сонячні промені не потрапляють безпосередньо у вікна, а також збільшується площа підвіконників. Еркерні вікна – це декілька прямокутних рам, що утворюють увігнуту конструкцію. Це найкращий варіант для тих, хто прогне створити оригінальний дизайн будинку.

 

Нестандартні вікна

Виготовлення нестандартних вікон на замовлення

Виробництво вікон нестандартних форм здійснюється по індивідуальному замовленню з врахуванням розмірів віконних прорізів. ТМ «Перфект», маючи власне виробництво, допоможе створити неперевершений та оригінальний дизайн Вашого будинку, за допомогою віконних конструкції найрізноманітніших розмірів, форм, кольорів та ламінацій. Наші консультанти в  мережі салонів допоможуть Вам обрати найкращий варіант вікон для Вашої квартири, офісу чи будинку!

Інші види вікон: