Віконні провітрювачі

Повітряний клапан для вікон

Провітрювач віконний New Air

Приточний клапан для пластикових вікон New Air дозволяє забезпечити циркуляцію повітря і попередити утворення конденсату, плісняви ​​та грибка. Це сучасний пристрій, який порційно доставляє свіже повітря в приміщення з вулиці при закритих стулках. Монтаж такого повітряного клапана для вікон просто необхідний, якщо у вас обладнані сучасні вікна з високим показником герметичності в закритому стані.

Провітрювач віконний Вентс ПО 400

Провітрювач віконний Вентс ПО 400

Провітрювач віконний ПО 400 – припливний пристрій забезпечення постійної вентиляції в житлових і нежитлових приміщеннях (квартири, будинки, офіси). Встановлюється цей провітрювач у віконних рамах будь-якого розміру. Це зручно тим, що для забезпечення приміщення свіжим повітрям не потрібно відкривати вікна, і вентиляція відбувається без виникнення протягів і проникнення вуличного шуму. Провітрювач сконструйований з урахуванням зручності його використання та має вбудований фільтр для запобігання потрапляння в приміщення пилу разом з повітрям.

Провітрювач віконний Titon SFD Pack 4500EA

Titon SFD Pack 4500EA – щілинний механічний провітрювач з ручним регулюванням внутрішнього клапану. Складається з двох частин – внутрішнього клапану та зовнішньої накладки. Виконаний із високоякісного алюмінію HIT 6063 T6 з полімерними (POM & РР) торцевими накладками. Встановлюється на попередньо зроблену щілину у профілі вікна без пошкодження його конструкції. Ви самостійно регулюєте об’єм поступання повітря в приміщення (в залежності від положення рухомої планки внутрішнього клапану).