0 800 500 593
(безкоштовно по Україні)

Пн–Пт 09:00–18:00


Оф.партнер
  • /
  • /
  • Провітрювач віконний (приточний клапан для пластикових вікон)

Провітрювач віконний (приточний клапан для пластикових вікон)

Повітряний клапан для вікон - гарантія здорової атмосфери в будинку

Свіже повітря в будинку або будь-якому іншому приміщенні - запорука комфортної атмосфери. Приточний клапан для пластикових вікон New Air дозволяє забезпечити циркуляцію повітря і попередити утворення конденсату, плісняви ​​та грибка. Це сучасний пристрій, який порційно доставляє свіже повітря в приміщення з вулиці при закритих стулках. Монтаж такого повітряного клапана для вікон просто необхідний, якщо у вас обладнані сучасні вікна з високим показником герметичності в закритому стані. Якщо у вас немає можливості постійно відкривати стулки для провітрювання, в будинку є дитина, яку потрібно берегти від протягів, або ж ви відчуваєте важкість повітря в приміщенні, купіть приточний клапан для пластикових вікон за найкращою ціною в Україні.

Одне з беззаперечних достоїнств такого пристрою - простота монтажу і тривалий термін служби. Провітрювач віконний New Air встановлюють у верхній частині віконної стулки. Ви можете замовити вже готове вікно з таким своєрідним бонусом, або підійти до вибору віконного клапана на вже вмонтовану конструкцію. У будь-якому випадку ви отримаєте якісний механізм безперервного провітрювання приміщення. Щобільше, повітря буде надходити в будинок через фільтри, а тому ви можете бути впевнені в його чистоті від вуличного пилу і газу.

Проживання в герметично закритому приміщенні, де немає правильної циркуляції повітря, загрожує частими захворюваннями, головними болями і розвитком алергій. Виберіть якісний пристрій в інтернет-магазині віконних провітрювачів, відгуки про які виправдають ваші очікування. Після простого монтажу ви отримаєте надійного помічника. Він буде контролювати здорову атмосферу в домі. Він буде захищати вас від вуличного шуму, який неминучий при повністю відкритих вікнах. Він гарантує вам захист від цвілі і грибка, які небезпечні для здоров'я.

Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно