Віконні провітрювачі


Навіщо потрібен віконний провітрювач?

Усередині віконного провітрювача встановлені різні фільтри, завдяки яким в приміщення потрапляє очищене повітря. Під час провітрювання не обов’язково відкривати вікно на гучну і запилену вулицю.

Чи можна поставити віконний провітрювач на встановлене вікно?

Так. Компанія Вікна Perfect надає віконні провітрювачі, які можна встановлювати на готові віконні конструкції.

Який віконний провітрювач найпростіше встановити?


Який найефективніший віконний провітрювач?

Рекомендуємо Вентс ПО 400 з продуктивністю 20-40 куб.м / год.

Повітряний клапан для вікон

Провітрювач віконний New Air

Приточний клапан для пластикових вікон New Air дозволяє забезпечити циркуляцію повітря і попередити утворення конденсату, плісняви ​​та грибка. Це сучасний пристрій, який порційно доставляє свіже повітря в приміщення з вулиці при закритих стулках. Монтаж такого повітряного клапана для вікон просто необхідний, якщо у вас обладнані сучасні вікна з високим показником герметичності в закритому стані.

Провітрювач віконний Вентс ПО 400

Провітрювач віконний Вентс ПО 400

Провітрювач віконний ПО 400 – припливний пристрій забезпечення постійної вентиляції в житлових і нежитлових приміщеннях (квартири, будинки, офіси). Встановлюється цей провітрювач у віконних рамах будь-якого розміру. Це зручно тим, що для забезпечення приміщення свіжим повітрям не потрібно відкривати вікна, і вентиляція відбувається без виникнення протягів і проникнення вуличного шуму. Провітрювач сконструйований з урахуванням зручності його використання та має вбудований фільтр для запобігання потрапляння в приміщення пилу разом з повітрям.

Провітрювач віконний Titon SFD Pack 4500EA

Titon SFD Pack 4500EA – щілинний механічний провітрювач з ручним регулюванням внутрішнього клапану. Складається з двох частин – внутрішнього клапану та зовнішньої накладки. Виконаний із високоякісного алюмінію HIT 6063 T6 з полімерними (POM & РР) торцевими накладками. Встановлюється на попередньо зроблену щілину у профілі вікна без пошкодження його конструкції. Ви самостійно регулюєте об’єм поступання повітря в приміщення (в залежності від положення рухомої планки внутрішнього клапану).