В'їзні ворота

Призначення та застосування розпашних воріт

Розпашні ворітні конструкції – це дві окремі стулки, які кріпляться трьома сегментованими петлями до стовпів ворітного отвору. Стулки – це прямокутні рами, зроблені із застосуванням алюмінієвих профілів і вибраного покупцем заповнення. В залежності від модифікації воріт, заповнення може бути вбудованим і знаходитися всередині рами або накладним, закріпленим зовні.

При цьому замовник може вибрати:

 • вид заповнення полотна: монолітне, розріджене або комбіноване;
 • положення заповнення: горизонтальне або вертикальне.

Стандартна комплектація розпашних ворітних систем обов’язково включає профіль імпосту. Його встановлюють для надання воротам додаткової міцності та твердості. Монтують його й тоді, коли планують у майбутньому автоматизувати їх.

Переваги розпашних воріт

Розпашні ворота вирізняються з ряду схожих систем високою технологічністю, кольоровим різнобарв’ям, можливістю установки різних видів однотипних та комбінованих заповнень. Оскільки заповнення утворюють сотні варіацій, виробники поставляють на ринок численні унікальні за зовнішнім оформленням автоматичні ворота.

Оригінальну конфігурацію мають і профілі модельного ряду ADS400. Завдяки цьому виробники пропонують покупцям більше 20 модифікацій ворітних блоків, які різняться між собою як за виконанням, так і за ціною.

Найважливіші деталі розпашних ворітних систем виконують з алюмінієвих профілів і обробляють полімерами. Покриття створює захисну плівку, яка убезпечує полотно від снігу, води та бруду, виключає появу іржі, продовжує термін служби готових виробів.

При виготовленні рам кути обов’язково доводять до 45˚. Це полегшує процес складання кутових з’єднань, які фіксують за допомогою кнопкових стягуючих куточків та алюмінієвих кутових з’єднувачів. Таке комбінування сполучних деталей дозволяє зробити місця з’єднань надзвичайно міцними і звести до мінімуму можливість провисання ворітних стулок.

У готових конструкціях стулки фіксують прихованими трисегментними накладними петлями з маркуванням Fapim. Вони унеможливлюють їх провисання навіть при постійних навантаженнях, гарантують більший захист від злому і несанкціонованого проникнення, покращують загальний зовнішній вигляд воріт.

Завдяки конструкційним особливостям, ворітні блоки «Алютех» вирізняються виключною ремонтопридатністю. Не демонтуючи всю конструкцію, усувають незначні пошкодження, частково чи повністю замінюють заповнення.

Будова розпашних ворітних блоків

Говорячи про конструктивні особливості розпашних ворітних систем, відмічають їх надійність і довговічність, надзвичайно високу твердість використовуваних профілів та якісні комплектуючі.

 • Стовп ворітного отвору – 1
 • Огорожа – 2
 • Ворітні стулки (позначення 3, 4)
 • Упори (5- бічна, 6 – центральна)
 • Кронштейни (7 – для кріплення електроприводу до стулки, 10 – для фіксації електроприводу до стовпа ворітного  отвору)
 • Електропривід – 8
 • Засув – 9.

Типи монтажу розпашних ворітних систем та хвірток до них

Накладання на ворітний отвір:

 • відкриваються всередину (у двір)

Монтування безпосередньо в отвір:

 • відкриваються назовні (на вулицю);
 • відчиняються всередину (у двір).

Розпашні ворітні блоки в стандартній комплектації складаються з:

 • Каркасу воріт. До нього входять профілі для виготовлення рами, з’єднувальні та кутові деталі, профіль штапика та імпост.
 • Заповнення. Воно може бути виконане із сандвіч-панелей, алюмінієвого або ролетного профілів.
 • Комплектуючих деталей. В комплектаціях ви знайдете засуви та упори (центральну та бічну), набори петель та сталеві стовпи для фіксації ворітних полотен, ручки для відкривання воріт.

З допомогою засувів замикають ворота, а упори зупиняють ворітне полотно.

Типи заповнень розпашних ворітних систем

Сьогоднішня пропозиція компанії «Алютех» включає:

 • сандвіч-панелі;
 • профілі роликової прокатки;
 • різноформатні екструдовані профілі з алюмінію.

Використовуючи для виготовлення розпашних воріт різноформатні та різноколірні профілі, виробники пропонують покупцям солідний асортимент виробів. Хочете ворота білі або коричневі? Вам до вподоби забарвлення зеленого моху чи червоного рубіна? Може, найкращим рішенням будуть ворітні блоки кольору сріблястого металу? Якщо вашим вибором стали текстурні сандвіч-панелі, то й кольоровою палітрою будете задоволені. Вибирайте класичні білі або коричневі, вишукані сині або зелені, аристократичні червоні або срібні.

Якщо ви робите ставку на натуральні матеріали, вибирайте сандвіч-панелі з фактурою натуральної деревини. Пропонуємо вишню, темний і золотий дуб. В якості заповнень алюмінієвих рам використовують також дерев’яні дошки різного ґатунку, профільовані листи та інші матеріали листового типу.

Погодьтеся, що пропоноване розмаїття дозволяє навіть найвибагливішим покупцям вибирати той вид воріт, який найповніше задовольнить їх актуальні потреби та смак.

Автоматика для воріт

Розпашні ворітні системи лінійки ADS400 відкриваються вручну або автоматично. Монтаж автоматики дозволяє значно полегшити процес відкривання-закривання і зробити його по-сучасному комфортним.

При цьому замовники можуть обрати марку електроприводу. Сьогодні «Алютех» пропонує вироби з маркуванням AN-Motors або NICE. Обидва види приводів зручні, надійні, відкривають-закривають ворота за допомогою пульта дистанційного керування.

Зацікавились але хочете побачити все своїми очима? Прогляньте пропонований нижче відеоролик. У ньому ви познайомитесь з ворітними деталями, побачите процес монтажу системи, прослідкуєте за особливостями функціонування:

Відкотні ворота – конструкції для дач, приватних будинків і промислових об’єктів

Відкотні (зсувні-розсувні) ворітні конструкції з автоматичним керуванням можуть стати архітектурним доповненням будь-якої споруди. Будь то елегантний дачний будиночок чи ошатний котедж, виробнича площадка чи база відпочинку. Вони привертають увагу надійністю і простотою конструкції (при максимальній функціональності), підкреслюють дбайливе та педантичне ставлення господарів до простору.

 

Особливості ворітних блоків ADS400

Працюючи над новою моделлю, розробники врахували недоліки існуючих ворітних відкотних систем і створили абсолютно новий продукт – лінійку в’їзних воріт ADS400. Вони універсальні, тому легко впишуться в різностильові ландшафти промислових об’єктів, дачних та котеджних селищ.

В’їзні ворота з маркуванням «Алютех» модельного ряду ADS400 – це синтез сучасного дизайну та технологій, якості та довговічності (гарантований виробниками термін служби складає 15 років). Вражають вони ремонтопридатністю, якісними комплектуючими, доступною ціною та багатоманітністю варіантів заповнень (сьогоднішня номенклатура пропонованих заповнень нараховує 20 позицій). В списку – сандвіч-панелі товщиною в 45 мм, алюмінієві профілі (монолітного або розрідженого заповнення), ролетні профілі AG/77, профлист, звичайні дерев’яні дошки.

Асортимент автоматичних ворітних блоків ADS400 дуже широкий. Це дозволяє навіть найвибагливішим покупцям підбирати оптимальні для них моделі. І за характеристиками, і за ціною.

Переваги відкотних воріт

Пропонуючи покупцям ворітні системи власного виробництва, в компанії «Алютех» виготовляють і значну частину деталей для них. Маркування Alutech є на:

 • профілях шин;
 • профілях рам;
 • верхніх профілях;
 • профілях штапиків та імпосту;
 • кутових з’єднувальних деталях;
 • сандвіч-панелях;
 • профілях роликової прокатки;
 • профілях алюмінієвих заповнень.

Компанія гарантує високу якість кожної деталі (як і воріт у цілому) та довготривалий термін їх служби – комплектуючі контролюються і тестуються на всіх етапах їхнього виробництва та під час монтажу воріт.

 • Профілі, які застосовують для виготовлення ворітних систем лінійки ADS400, мають унікальну конфігурацію, яка дозволяє використовувати понад два десятки видів заповнень. Воно може бути як внутрішнім, так і накладним. Це відкриває перед виробниками майже необмежені можливості: вони поставляють на ринок модифікації різні не тільки за зовнішнім виглядом, а й за ціною – від бюджетних до найдорожчих на ринку.
 • Для виробництва основних елементів ворітних систем використовують алюмінієвий профіль з полімерною обробкою. Вона захищає ворітне полотно від опадів, виключає іржавіння і максимально подовжує строк служби воріт.
 • Профілі шин виділяються універсальною будовою, виготовляються зі сплавів алюмінію і мають розміри 96х177 мм. Завдяки його поєднанню із профілем рами, забезпечується надзвичайна твердість і непорушність конструкції.
 • Вказана компанією планка безвідмовної роботи відкотних воріт – 25 тисяч відкривань-закривань. Такої кількості вистачить на 15 років постійної експлуатації. При умові, що на протязі вказаного терміну ворота відкриватимуться-закриватимуться по чотири рази на день.
 • Серед переваг конструкції – майже безшумне відкривання-закривання. Тиху ходу забезпечують опори з роликами, зробленими зі склонаповненого поліаміду і нейлонової зубцюватої рейки.
 • Для попередження злому і несанкціонованого проникнення ворітні конструкції оснащені невидимими зовні елементами кріплення. Це дозволяє зробити їх непомітними і покращує зовнішній вигляд воріт.
 • Завдяки оригінальним конструкційним особливостям, у воротах «Алютех» можна в будь-який момент повністю або частково змінити заповнення, усунути механічні пошкодження полотна. Без необхідності демонтувати всю конструкцію.

Будова відкотних самоутримних воріт

Зовні відкотні ворітні блоки – це звичайні алюмінієві конструкції з заповненням, які при відкриванні-закриванні відкочуються вбік. Плавний рух ворітної рами забезпечують роликові опори, які вмонтовують у фундамент, зроблений за межами ворітного отвору.

 1. Стовп ворітного отвору
 2. Огорожа
 3. Ворітне полотно
 4. Уловлювач (верхній)
 5. Уловлювач (нижній)
 6. Кронштейн кріплення
 7. Опорна рама
 8. Стовп підтримуючий з роликами
 9. Стовп додатковий з роликами
 10. Розкіс
 11. Двигун
 12. Засув

При правильній установці розсувні ворота м’яко рухаються навіть при ручному відкриванні-закриванні. Замикаються вони засувом, який є обов’язковою складовою кожного стандартного ворітного набору.

Додаткові компоненти для автоматичних в’їзних ворітних систем

За бажанням замовника, набори для в’їзних конструкцій Alutech можуть включати додаткові елементи. В переліку:

 • опорні рами для бетонування;
 • стовпи підтримуючі;
 • розкоси;
 • рейки зубчасті.

Для забезпечення комфортного користування відкотні конструкції комплектують хвіртками, які монтуються окремо. Таким чином збільшується строк служби воріт і утворюється додатковий прохід у двір чи на територію промислового підприємства.

Види заповнень відкотних воріт

Компанія «Алютех» заповнює відкотні ворітні блоки:

 • сандвіч-панелями;
 • профілями роликової прокатки;
 • алюмінієвими екструдованими профілями різних розмірів.

При виготовленні відкотних ворітних систем в Alutech використовують різні за параметрами і забарвленням профілі. Це дозволяє виробникам поставляти на ринок широку палітру конструкцій. Хочете білі чи коричневі ворота? Може, вам більше імпонує сріблястий металік, червоний рубін чи зелений мох? Замовляйте! Таку ж кольорову гаму пропонують і тим, хто в якості заповнення вибирає текстурні сандвіч-панелі. Якщо вам до смаку забарвлення натуральної деревини, заповненням можуть стати сандвіч-панелі, що імітують вишню, темний чи золотий дуб. Таке різнобарв’я – унікальна можливість створити ворота для дачної чи присадибної ділянки на свій смак – під власні критерії краси.

Крім названих вище матеріалів, у якості заповнення як ворітних рам, так і хвірток, можуть використовуватися різнокольорові профільовані листи, дерев’яні дошки або інші, пропоновані на ринку листові матеріали.

Автоматичні системи управління для відкотних воріт

Комфортне відкривання-закривання відкотних воріт забезпечується за рахунок оснащення конструкцій електричними блоками автоматичного управління. Для включення-відключення електроприводу, що приводить у рух ворітне полотно, використовується пульт дистанційного керування.

За бажанням замовника, відкотні ворота оснащують спеціальними блоками-фотоелементами. Вони контролюють рух ворітного полотна і, в разі небезпеки (проходу людей, тварин чи проїзду автомобіля) блокують-зупиняють його.

При цьому покупець може вибрати марку автоматики. ГК Alutech пропонує приводи з клеймами Nice та AN-Motors.

Пропонуємо також навчальний відеоролик. Проглянувши його, ви дізнаєтеся про можливі варіанти комплектації воріт та познайомитеся з послідовністю монтажу ворітної системи. У відеоматеріалах наведені всі етапи роботи, включаючи монтаж сандвіч-панелі:

Комплектуючі для в’їзних воріт

Для чого потрібні комплектуючі відкотних воріт модельного ряду SG

Сьогодні маркування Alutech можна побачити не тільки на ворітних системах – компанія пропонує також деталі до різних моделей воріт.

Елементи, якими укомплектовуються відкотні ворота лінійки SG, розроблені конструкторами власного бюро «Алютех». Вони можуть бути використані при виготовленні будь-якої ворітної конструкції цієї серії.

Переваги фірмових комплектуючих для ворітних систем

Купивши набір комплектуючих для воріт серії SG від Alutech, кожен умілець може самостійно виготовляти ворітні блоки відкотного типу і встановлювати їх практично будь-де. На дачі, присадибній ділянці, на приватній базі відпочинку чи невеликому виробництві.

Пропоновані набори деталей нічим не відрізняються від тих, які компанія використовує на власному підприємстві. Саме тому самостійно зроблені ворота будуть такими ж міцними і надійними, комфортними і довговічними, легкими у відкриванні-закриванні і зручними у догляді, як і фірмові вироби.

 • Під час розробки шин, конструктори акцентували увагу на жорсткості готового виробу та даних опору на вигин. Зробили їх такими, що забезпечують найкращі показники і, в підсумку, дозволяють притримуватися єдиної траєкторії руху (на всій довжині воріт).
 • Роблять шини з оцинкованої сталі. Цей матеріал вибраний не випадково: сталь міцна, не іржавіє і не втрачає своїх властивостей на протязі багатьох років.
 • Легке і швидке переміщення воріт в обидва боки забезпечують опори зі сталевими роликами. Для збільшення міцності опор, їх основу обробили цинком. Підшипники змащують мастилом, яке витримує низькі, до -50°С, температури.
 • Підставки для роликових опор виконують багато функцій. Вони а) дозволяють складати-монтувати ворітні системи за межами виробничих площадок (наприклад, на місці їх постійної «дислокації»), б) захищають опори від негативного впливу дощу, снігу, бруду, і, тим самим, в) продовжують термін їх служби.
 • Деталі воріт прості в користуванні, тому для монтажу відкотних блоків не потрібна спеціальна підготовка – швидко змонтувати, встановити і запустити їх зможе будь-який умілець.

Надійність і тривалий термін служби деталей гарантовано. В основі такого запевнення – продумана геометрія кожного елемента та бездоганні характеристики використовуваних матеріалів.

Для виготовлення основних частин ворітних блоків беруть виключно оцинковану сталь. Матеріал не іржавіє, не боїться несприятливого впливу атмосферних явищ, служить набагато довше, ніж інші сплави.

Підбираючи набори комплектуючих для відкотних конструкцій, необхідно орієнтуватися на ширину і масу ворітного полотна:

Артикул Вага стулки воріт, кг Ширина проєму, м
SG.01.xxx до 500 до 4,5
SG.02.xxx до 700 до 6

Наприклад. Розшифруємо артикул SG.01.001:

SG – тип воріт (маються на увазі відкотні системи лінійки sliding gate);

01 – вага стулки воріт (в цьому артикулі їх маса – до 500 кг);

001 – тип напрямної шини.

Додаткові опції комплектуючих для ворітних систем

В списку додаткових опцій – всього одна деталь: сталева оцинкована зубчаста рейка імпортного виробництва. Вона комплектується гвинтами і прокладками для кріплення.

Технічна допомога та підтримка

Якщо вам потрібен повний с писок пропонованих комплектуючих для відкотних ворітних систем Alutech, завантажте файл, представлений за посиланням нижче. В ньому ви знайдете опис та технічні дані, що стосуються всіх пропонованих виробів.

Завантажити PDF каталог «Комплектуючі для відкотних воріт». (3,45 Mb)

Якщо ви хочете провести розрахунки чи монтаж ворітної системи Alutech і вас цікавлять загальні рекомендації щодо збору блоків із застосуванням фірмових деталей, завантажте і перегляньте матеріали, що знаходяться за посиланням нижче.

Завантажити PDF каталог «Комплектуючі для відкотних воріт. Рекомендації щодо вибору.» (595 Kb)

Призначення і застосування хвірток та ефект від них

Турбуючись про максимальних комфорт своїх клієнтів група компаній Alutech пропонує покупцям в’їзних ворітних систем своєрідний «доважок» – хвіртку. Таку, яку ви можете розмістити на будь-якій відстані від основного ворітного блоку. За зовнішнім виглядом вона буде тотожною воротам і створить разом із ними єдине стильове «полотно». Крім того, вона стане додатковим входом у двір чи на присадибну ділянку.

В роботі використовують профілі, за допомогою яких можна зробити хвіртки будь-якого типу монтажу та відкривання (на праву чи ліву сторону).

Хвіртки, що накладаються на отвір:

 • відкриваються всередину (у бік двору).

Хвіртки, вбудовані в отвір:

 • відчиняються всередину, в сторону подвір’я;
 • відкриваються на вулицю.

Комплектація хвіртки: стандартний набір

Купивши будь-яку хвіртку з маркуванням «Алютех, ви отримаєте:

 • Каркас. Він складатиметься з профілів рамних, з’єднувальних і кутових, а також профілю штапика.
 • Заповнення. Пропонуються сандвіч-панелі, алюмінієві або ролетні профілі.
 • Набір комплектуючих. Для повноцінного монтажу знадобляться пропоновані в наборі алюмінієві стовпи для фіксації хвіртки, комплект петель, бічний упор та натискний гарнітур.
 • Упаковку.

Для відкривання-закривання хвіртки передбачена зручна ручка – в наборах від «Алютех» пропонуються модифікації імпортного виробництва.

Будова хвіртки

 1. 1.Стовпи (для отвору – 1, для притвору – 4)
 2. 2.Паркан (огорожа)- 2
 3. 3.Стулка хвіртки -3
 4. 4.Натискний комплект -5
 5. 5.Упор бічний -6.

Додаткові опції

На вимогу замовників хвіртки комплектують дуже корисною деталлю – електрозасувкою. Її встановлюють як самостійно, так і в комплекті з домофонами або якимось іншими блоками, що контролюють доступ. Для монтажу засувки в хвіртковому коробі роблять спеціальний паз.

За бажанням замовника хвіртку доповнюють:

 • Важільним доводчиком. Він встановлюється на всі хвіртки модельного ряду ADS400, дозволяє регулювати силу їх закривання. Розміри та кліматичні умови місця монтажу ролі не грають: доводчик ефективний для хвірток будь-яких розмірів, працює при звичайних та наднизьких температурах (до – 42°С).
 • Електрозасувкою. Монтують її у паз, завчасно зроблений у хвіртковому коробі. При необхідності посилити ступінь захисту електрозасувку підключають до інших охоронних блоків – домофонів, кодових панелей, безконтактних карт.

Хвіртку цієї серії можна вбудувати у ворітний блок модельного ряду Comfort. Таким чином власник отримає додатковий вхід у двір і значно посилить конструкцію. Це дозволить зменшити загальну вартість воріт про суттєвому покращенні параметрів міцності конструкції та збільшенні терміну користування хвірткою.

Переваги вбудованих хвірток:

 • міцність і твердість конструкції;
 • візуальна цілісність: елементи кріплення хвіртки приховані і не виділяються на загальному фоні воріт;
 • стильова однорідність: ворота і хвіртка складають одну стильову «картину»;
 • протикорозійна стійкість;
 • довготривалий термін служби;
 • об’ємний прохід: ширина хвіртки – 900 мм;
 • підвищений комфорт при суттєвій економії коштів.

Якщо планується установка вмонтованої хвіртки, отвір для неї не має виходити за такі параметри:

 • по висоті: 1835 – 2210 мм;
 • по ширині: 3500 – 4250 мм.

Переваги хвірток

Профілі серії ADS400, які використовують для виробництва хвірток, мають оригінальну конфігурацію. Завдяки цьому, на ринок поставляються хвіртки з різними типами відкривання і схемами монтажу. При цьому виконуються вони у тому ж стилі, що й відкотні та розкривні (відкидні) ворота, доповненням яких вони є.

 • Для виготовлення основних конструктивних елементів використовують міцні алюмінієві профілі. Потрібних характеристик за твердістю їм надає полімерне покриття, яким обробляють кожну деталь. Покриття убезпечує метал від корозії, незначних механічних пошкоджень та негативної дії природних факторів. Завдяки такому захисту, суттєво зростає термін служби профілів, а, відтак, і виготовлених із них хвірток.
 • У кутах профілі з’єднують за допомогою спеціальних стягуючих куточків та алюмінієвих кутових з’єднувачів. Завдяки подвійній фіксації, кутові сполучення стають міцнішими, а сама хвіртка – твердішою. Виключається її провисання в ході експлуатації.
 • Хвіртки з маркуванням «Алютех» – це сучасні високотехнологічні конструкції, які поставляються на ринок з різними варіантами заповнень. Завдяки численним видам рам та заповнень, покупці можуть придбати підходящі їм входи (за розмірами і конфігурацією, типом заповнення і ціною).
 • Для кріплення хвірток використовують трисекційні накладні петлі торгової марки Fapim. Вони міцно фіксують хвіртку і не допускають її провисання в процесі експлуатації.
 • Монтуючи приховане кріплення, виробники вирішують дві важливі задачі: покращують зовнішній вигляд хвірток та підвищують рівень захисту конструкцій від злому та злодійських проникнень.
 • Використання розділяючого профілю дозволяє виробникам комбінувати різні види заповнень і урізноманітнювати асортиментну пропозицію.
 • Серед ознак хвірток – ремонтопридатність. Це означає, що невеликі ушкодження полотна можна усунути без демонтажу хвіртки. Не треба знімати й розбирати її й у тому випадку, коли планується заміна пошкодженого чи застарілого заповнення на нове.

Петлі та ручки: кольорова палітра

Хвіртки, які виготовляють із профілів серійного ряду ADS400, комплектують петлями і ручками, забарвленими в будь-які кольори за шкалою RAL. Без додаткової оплати можна замовити комплектуючі, пофарбовані в 6 тонів: RAL6005 і RAL8014, RAL3004 і RAL9006, RAL9016 і RAL8017. Вартість деталей, забарвлених у інші відтінки, уточнюйте у офіційних представництвах «Алютех».

Широка колірна гама ручок і петель дозволяє покупцям оснащувати ворітні блоки однаковою фурнітурою та оформляти об’єкт у одному стильовому напрямку.