0 800 500 593
(безкоштовно по Україні)

Пн–Пт 09:00–18:00


Оф.партнер
  • /
  • /
  • /
  • Енергозберігаючі склопакети

Енергозберігаючі склопакети

Енергозберігаючі склопакети: приємна економія

Зберегти тепло в будинку бажають всі. Адже будь-який витік теплого повітря через вікна, двері, підвіконня - це зайві грошові витрати на опалення. Саме тому в останні роки люди все частіше віддають перевагу енергоефективним склопакетам. Такий тип конструкції на вікна дозволяє забезпечити в приміщенні максимально комфортний мікроклімат в будь-який час року.

Яким чином можна зробити поверхню вікна теплою і економною? Сучасні виробники вдаються до двох ключових способів:

  • Напилення з оксиду срібла або оксиду олова. Таке покриття полотна дозволяє не віддавати тепло з будинку, а відбивати його назад в приміщення. Ваше вікно працює як дзеркало.
  • Закачування газу аргону, який має високі показники опору тепловіддачі. Такий газ закачують тільки в енергозберігаючі склопакети з срібним напиленням. Для звичайної конструкції таке закачування буде марним.

Якщо ви вирішили обладнати у себе в будинку такі економні вікна, обов'язково поцікавтеся при покупці про гарантії на товар. Також є один цікавий спосіб перевірки якості. Запаліть біля полотна свічку. Якщо воно дійсно економне, одне з відображень буде трохи відрізнятися по відтінку. Втім, завжди можна використовувати спеціальний детектор, який обов'язково покаже, енергоефективне перед вами скло, чи звичайне.

Різновид енергозберігаючих склопакетів

У сучасному виробництві економних вікон, виробники створюють два види енергозберігаючих стьокол:

  • К-варіант - це полотно з напиленням на етапі виробництва. «Плюс» такого рішення в тому, що таке напилення неможливо стерти або пошкодити. «Мінус» - в недостатній прозорості виробу (71%).

I - варіант - полотно з напиленням вже на готові склопакети енергозберігаючі. Рівень прозорості такого товару становить 98%. До недоліків можна було віднести вразливість до пошкодження покриття. Але виробники знайшли рішення - полотно встановлюють напиленням всередину конструкції. А тому пошкодити його неможливо.

Ціна на енергозберігаючі склопакети залежить і від способу напилення, і від камерності моделі. Слід розуміти, що I - варіант з газом аргоном всередині - найвигідніша пропозиція, але і найдорожча. Втім, всі витрати повернутися вам швидко і суттєво. З таким вікном ви будете економити на опаленні взимку і насолоджуватися прохолодою влітку.

Рекомендуємо купити енергозберігаючий склопакет в інтернет-магазині. Наш сервіс пропонує найвигідніші цінники і реалізує тільки якісні товари з гарантією.

Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно