Міжкімнатні двері

Розробляючи цілісну концепцію інтер’єру, дизайнери велике значення приділяють обробці дверних прорізів. І не дарма, адже грамотне зонування простору, зручність переміщення по дому, а також можливість забезпечити тепло- і шумоізоляцію окремих кімнат безпосередньо залежить від експлуатаційних характеристик цієї рухомий стулки.

Безумовно, такий корисний і практичний винахід постійно вдосконалюється у функціональному та естетичному виконанні. Новітні розробки технологів підкидають нестандартні рішення з використанням екологічно безпечної недорогої сировини, застосуванням високоточного обладнання та установкою модернізованого фурнітурного механізму.

Вибираючи міжкімнатні двері на ранньому етапі розробки дизайн-проекту, ви отримуєте велике поле для втілення своєї фантазії. Важливо тільки пам’ятати, що всі вони повинні бути виконані в подібній стилістиці і гармоніювати згодом з іншою обстановкою.

До них потім легше і простіше підібрати відповідну колірну палітру стін, меблів і плінтусів, а ось з видом віконних рам і статі слід рахуватися відразу.

Покладаючись в процесі покупки на сьогохвилинне «сподобалося», згодом ризикуєте бути заручником обраного забарвлення, а зміна шпалер і меблевої оббивки стане надзвичайною клопіткою. Тому, якщо ви любитель інтер’єрних змін, то зупиніть свій вибір на універсальних відтінках або придбайте у нас міжкімнатний варіант «під подальше фарбування».

Більшість людей не завантажує голову технічними показниками виробів, а орієнтується на їх зовнішню презентабельність. Тим часом, двері мають стільки різних модифікацій, що диву даєшся, а різнопланові класифікації допомагають покупцеві хоч якось систематизувати інформаційний потік.

Для початку розберемося, з чого складається дверний конструктив. На міцну коробку покладен несучий елемент, який утримує полотно і забезпечує високу щільність прилягання. Але іноді отвір буває ширше – і тоді оформлення укосів проводиться додатково.

Багато суперечок точиться про доцільність порога, але думка фахівців схиляється до його корисності. Тим більше, що часто він низенький і виглядає чисто символічно.

Завершальний штрих – лиштви, що приховують мікрощілини і надають презентабельності. Стилістична розкіш досягається за допомогою капітелей, карнизів, козирків і т.п.

Типові варіації будови:

 • Одностулкові.
 • Двостулкові. Наш інтернет магазин міжкімнатних дверей пропонує майже всі моделі в обох версіях.
 • Справжня знахідка для нестандартних розмірів отвору – додаток глухої частиною (фрамугою).

В ході користування спрацьовують всі цінні властивості наших товарів. Вони забезпечують належний рівень захисту від шуму в рівній мірі з обох сторін, допомагають зберегти тепло в приміщенні, працюють плавно і безшумно, а правильно підібраний спосіб їх відчинення не краде простір і сприяє відчутному комфорту.

Відкриваємо сміливіше – розглядаємо механізм руху уважніше!

 • орні (найпопулярніші, відмінно себе зарекомендували, тому що щільно прилягають);
 • наш асортимент має вироби, здатними, за вашим бажанням, бути виконаними під розсувні системи;
 • з метою елементарного поділу простору рекомендується обзавестися складними «книжечками», «гармошками» – діткам з ними цікаво, але складно впоратися;
 • роторні зсуваються – і повертаються, їх установка доцільна в невеликих кімнатках;
 • у напрямку руху відкриваються маятникові (вони більше підходять для громадських закладів).

У затишному безпечному приміщенні обов’язково враховані всі нюанси, включаючи ергономічний вид відкривання дверцят (лівий або правий), а також нешкідливість використаних для їх виробництва матеріалів.

Що знаходиться під зовнішнім лоском, або з чого створюються стильні моделі?

 1. МДФ – екологічно чистий якісний матеріал, оскільки сполучною речовиною є природний лігнін.
 2. ХДФ – надзвичайно міцна плита з деревних волокон, прославлена ​​своїми зносостійкими якостями.
 3. Зрощений «мікрошип» сосновий брус або клеєний з масиву дерева (тут Україна має в своєму розпорядженні великі ресурси).
 4. Вологостійке покриття надає візуальної оригінальності продукції, воно не містить шкідливих для здоров’я людей і тварин компонентів (добросовісний виробник завжди вказує його різновид). Задумка ламінувати стулку сприяє зрісту терміну її справної служби.
 5. Заповнення полотна проводиться горизонтальними вкладками, фільонками, стабілізуючим стільниковим наповнювачем, трубчастим ДСП, сосновим склеюванням і склом.

Скляні фрагменти акцентують на вишуканості, виконуючи при цьому цілком земне завдання: виграшно розбавляють буденність і візуально розширюють простір. Головна вимога – міцність, а бувають вони прозорими, матовими, кольоровими, з малюнком, візерунчастими, рифленими, дивуючи уяву різноманітністю форм і розмірів.

Ознайомившись ближче з таким собі твором дизайнерського мистецтва, доречно позначити конструктивну специфіку, адже завдяки їй вдало вибрати і купити міжкімнатні двері нескладно навіть новачкові. Головне розуміти, що собою вони повинні представляти крім типового прямокутника.

Типи конструкції – доглядаємо потрібну!

 • каркасна (щитова) – каркас з масиву, закритий двома листами;
 • дрібнодисперсної фракції (виграє прийнятна ціна в поєднанні з добротністю);
 • погонажні (часто комплектується по всій довжині склом);
 • филенчатая (збирається з окремих частин, як конструктор);
 • царговая (горизонтальні планки кріпляться між стійками);
 • з масиву (цільного або клеєного).

Бездоганному функціонуванню сприяє добротна двірна фурнітура з багатьма складовими. Потужні петлі (ще є накладки) встановлюються на ліве або праве розорювання, а ручка – не просто блискучий аксесуар, вона повинна бути зручною, «тихою» і прекрасно виглядати.

Наш каталог для кожної моделі пропонує декілька відповідних примірників, щоб задовольнити витончений смак покупця. Є також можливість встановити замок спеціально під циліндр, ключ або сантехнічний.

Зверніть увагу, що для дитячої, де мешкає маленький непосида, будь-які засувки небажані, а дитині постарше вони, навпаки, допоможуть відчути свою дорослість і батьківське довіру.

Як бачите, нескладно купити міжкімнатні двері в Україні через інтернет, не виходячи з апартаментів.

Вивчивши корисну інформацію і прислухаючись до рекомендацій фахівців, вам вдасться облаштувати приміщення зі смаком і недорого.

Оптимальний алгоритм, як правильно вибрати:

 1. Почати пошуки до того, як завершиться фінішна обробка стін.
 2. Ідеально – на перших етапах розробки проекту.
 3. Врахувати колір і стиль всіх навколишніх предметів.
 4. Підібрати зручний механізм і тип відкривання, розмір полотна.
 5. З огляду на особисті переваги, відкласти кілька варіантів з бажаного матеріалу.
 6. Замір і монтаж краще залишити професіоналам.
 7. Недоцільно економити на фурнітурних деталях.
 8. З нашого боку вам забезпечена швидка доставка і готовність допомогти з покупкою.

Вам випав джекпот, адже довгі пошуки тепер позаду! Наш магазин Perfect цілком у вашому розпорядженні, а консультанти ненав’язливо без зайвої термінології дадуть слушні поради. Вибирайте, консультуйтеся, замовляйте!

Відмінна гарантія якості і відповідні документи розсіють останні сумніви. Нам важлива ваша довіра! Адже чудово, коли будинок наповнений затишком, і плескають в ньому не дверима, а долоньками від радості!