Фурнітура (комплектуючі) для відкатних воріт

Фурнітура для відкатних воріт: від якості залежить все

Коли ми будуємо будинок, то намагаємося все зробити в кращому вигляді: від фундаменту і до огорожі. А тому якість виконання кожного етапу має величезне значення. Припустимо, ми як раз на фініші. А тому саме час подумати про облаштування розсувних воріт, комплектуючі для яких зараз можна купити в кожному професійному магазині. Варто відзначити, що потрібно мудро підходити не тільки до вибору самого огородження, але і до кожної його складової. Адже від деталей залежить дуже багато, в тому числі і м’яка робота всієї системи.

Комплектуючі для відкатних воріт

Щоб правильно купити фурнітуру для відкатних воріт за ціною, яка повністю влаштовує сімейний бюджет, необхідно для початку розібратися, з чого складається огорожа такого типу. Все дуже просто:

  • Полотно з металевого каркаса, обшитого деревом, полікарбонатом, металевим листом, куванням або іншим матеріалом.
  • Опорні стовпи і фундамент. Це дуже важлива частина огорожі, від якої залежить надійність всієї конструкції.
  • Фурнітура для відкатних воріт, а саме: направляючий профіль, роликові каретки, підтримуючі ролики, нижній і верхній уловлювачі, кінцевий ролик і гумові заглушки.

Фурнітура для відкатних воріт

Щоб в результаті вся система чудово працювала, не шуміла, не заїдала і повністю виконувала свої функції, її також автоматизують. Втім, з автоматикою або без, огородження потребує відповідального підходу до встановлення та вибору складових. Все повинно бути якісним: до найменших дрібниць. Тоді результат теж буде вдалим.

Якою має бути якісна фурнітура для зсувних воріт?

Відповідь на це питання дуже проста. Всі складові повинні бути виготовленими з надійних матеріалів на сучасному обладнанні. Тоді не буде дефектів і браку, а значить, працювати кожен елемент зможе правильно і плавно. Зупинимося на питанні якості більш грунтовно.

Отже, один з найважливіших елементів, який входить в комплект для відкатних воріт, це направляючий профіль. Він може бути різної довжини: 5, 6 і 7 мм. Стандартом вважається 6-міліметровий варіант. Вибираючи профіль, уважно подивіться на межі. Вони обов’язково повинні бути симетричними, чіткими і рівними. Паралельність граней – дуже важлива складова, від якої залежить якість роботи всієї системи. Ви ж хочете, щоб огорожа рухалася тихо, м’яко і без заїдань?

Другий важливий елемент – роликові каретки. Тут думки фахівців розбігаються. Одні радять купувати полімерні, інші – виключно сталеві. Варто відзначити, що і ті, і інші, мають свої достоїнства і недоліки. Полімерні ролики тихіші, і відмінно підходять для огорож невеликої ваги. Сталеві вироби більш зносостійкі і добре поводяться навіть з важким полотном.

Втім, щоб вибрати правильні комплектуючі для відкатних воріт, можна звернутися до менеджерів нашого Інтернет-магазину, і вони завжди підкажуть вам правильне рішення.

Фурнітура для відкатних воріт

Виробники, яким можна довіряти

Сучасний ринок багатий. Можна придбати як вітчизняну, так і імпортну продукцію. Левова частка пропозиції потрапляє на такі бренди як Roll Grand, Rolling Hi-tech, Rolling Expert і Welser. Остання компанія, до речі, це спільне українсько-австрійське виробництво, а тому її товари користуються великим попитом. Також помітні позиції займають італійський Rolling Center і білоруський Alutech. Можна знайти і німецькі позиції фурнітури для зсувних воріт. Вибір залежить від всіх чинників, перерахованих вище, а також від ваших фінансових можливостей.