Віконні ручки

Ручки для вікон - фурнітура, без якої неможливе жодне приміщення. Вона буває дуже різною і за матеріалом, і за формою, і по дизайну. Тому для правильного вибору варто враховувати всі нюанси і не забувати про якість виконання. Адже часто саме від фурнітури залежить зручність експлуатації конструкції.

Різноманітність віконних ручок

Сучасні виробники вміло вирішили питання різноманітності віконних конструкцій. Вони запропонували споживачеві точно такий же широкий вибір віконних ручок для вікон пвх і інших конструкцій. На ринку можна знайти протизламні, з ключем і навіть дитячі варіанти. Кожен з них відрізняється своїми характеристиками і перевагами. Наприклад, якщо вам знадобитися дитячий екземпляр, ви будете повністю впевнені, що дитина буде в цілковитій безпеці навіть в добре провітрюваному приміщенні з невеликим отвором в конструкції. Протизламні пропозиції надійно оберігають будинок від проникнення небажаних гостей ззовні. На окрему увагу заслуговує асортимент фурнітури для різних стилів. Виробники випускають достатню кількість ручок для дерев'яних вікон. Також в Україні можна купити ручку на пластикове вікно. Металеві, пластикові і навіть комбіновані варіанти - таке розмаїття цілком виправдане і користується попитом.

Ручки Hoppe

Технологія Secustik

Статистика показує, що 50% квартирних крадіжок в Україні були зроблені через віконні двері або балкон. Для того, щоб наші клієнти не стали учасниками сумної статистики, ми представили віконні ручки Hoppe Secustik. Secustik - запатентована протизламна технологія німецького бренду Hoppe. Суть полягає в тому, що спеціальний пружинний механізм всередині ручки, не дозволяє відкрити вікно зовні.

Технологія VarioFit

Найважливіша характеристика профільної системи - її товщина. Як правило, розмір варіюється від 60 до 90 мм. Такий разючий розкид даних значно ускладнює підбір віконної ручки. Можна помилитися на пару міліметрів і придбати абсолютно не те. Технологія VarioFit знижує ризики до мінімуму. Віконні ручки Hoppe, зроблені за цією технологією, оснащені пружинним механізмом. Завдяки такому інноваційному рішенню, штифт плавно входить в зубчастий отвір і фіксується, відповідно до розміру профілю.

Моделі віконних ручок HOPPE

Hoppe Atlanta

Hoppe Luxembourg

Hoppe Merz

Hoppe New York

Hoppe Tokyo

Hoppe Toulon

Ручки ROTO

Безперервна конструкторська робота перетворила звичайну віконну ручку в елемент дизайну і прикрасу вікна. Завдяки ручкам Roto компанія Roto Frank демонструє особливий підхід, при якому зовнішній вигляд вікна можна змінити в кращу сторону завдяки індивідуальному елементу дизайну. У центрі уваги розробників стояли зручність в експлуатації, висока якість, довготривалі функціональні характеристики, а також незвичайна форма ручки.

Моделі віконних ручок Roto

Roto Swing в стандартній комплектації

Roto Swing з ключем

Roto Swing з блокуючою кнопкою

Roto Samba в стандартній комплектації

Roto Samba з ключем

Roto Samba з блокуючою кнопкою

Roto Line в стандартній комплектації

Roto Line з ключем

Roto Line з блокуючою кнопкою