0 800 210 722
(безкоштовно по Україні)

Пн–Сб 09:00–18:00

Віконні ручки

Віконні ручки - важлива фурнітура для зручної експлуатації

Ручки для вікон - фурнітура, без якої неможливе жодне приміщення. Вона буває дуже різною і за матеріалом, і за формою, і по дизайну. Тому для правильного вибору варто враховувати всі нюанси і не забувати про якість виконання. Адже часто саме від фурнітури залежить зручність експлуатації конструкції.

Різноманітність віконних ручок

Сучасні виробники вміло вирішили питання різноманітності віконних конструкцій. Вони запропонували споживачеві точно такий же широкий вибір віконних ручок для вікон пвх і інших конструкцій. На ринку можна знайти протизламні, з ключем і навіть дитячі варіанти. Кожен з них відрізняється своїми характеристиками і перевагами. Наприклад, якщо вам знадобитися дитячий екземпляр, ви будете повністю впевнені, що дитина буде в цілковитій безпеці навіть в добре провітрюваному приміщенні з невеликим отвором в конструкції. Протизламні пропозиції надійно оберігають будинок від проникнення небажаних гостей ззовні. На окрему увагу заслуговує асортимент фурнітури для різних стилів. Виробники випускають достатню кількість ручок для дерев'яних вікон. Також в Україні можна купити ручку на пластикове вікно. Металеві, пластикові і навіть комбіновані варіанти - таке розмаїття цілком виправдане і користується попитом.

Ручки на вікна: функції і особливості роботи

Здавалося б, ручка віконна - звичайнісінький виріб, який навіть не вимагає особливої ​​уваги до якості. Насправді все набагато цікавіше. Від такої фурнітури залежить робота всієї конструкції в цілому. Ви можете привідкривати стулки або відкривати їх повністю, якщо у вас буде правильна фурнітура. Ви будете впевнені в захищеності приміщення і в безпеці свого малюка, якщо ваша конструкція буде обладнана правильними ручками на вікна з замком. Щоденна експлуатація конструкції буде зручною і простою, якщо фурнітура буде якісною і продуманою.

На окрему увагу заслуговують зовнішні риси таких екземплярів. Адже в гарному будинку все повинно бути гармонійним. Підберіть фурнітуру під колір і стиль, тим більше що сьогоднішній вибір на ринку це дозволяє зробити. І не забувайте про таку характеристику як простота в догляді. Мити і очищати механізм від бруду повинно бути зручно і просто. Інакше дрібні незручності можуть зіпсувати всі очікування.

Щоб покупка була приємною і результативною, зверніться за порадою до професійних реалізаторів такого товару. Ціна на ручки для металопластикових (пластикових) вікон в інтернет-магазині буде набагато приємнішою, і сервіс обов'язково вас порадує. Приділяйте увагу дрібницям. Тільки тоді фінальний результат повністю задовольнить ваші очікування.

Моделі віконних ручок HOPPE
Toulon
Acapulco
Amsterdam
Athinai
Atlanta
Bonn
Brest
Brisbane
Brugge
Capri
Cardiff
Dallas
Las Vegas
Fenstergriffe
London
Luxembourg
Marseille
Melbourne
Merz
Monte Carlo
New York
Palermo
Paris
San Francisco
Denver
Frankfurt
Genova
Helsingborg
Singapore
Stockholm
Tokyo
Trondheim
Lisboa
Verona
Vitoria

Особливості ваших вікон
Відгуки
 • Пані Оксана - с. Байківці
  PERFECT 6 Tytanium
  З новими вікнами будинок виглядає набагато краще. Стало і тепліше, і тихіше, а у нас поблизу активний дорожній рух. Жодних недоліків не помітила, хоча користуюся весь час. Дуже сподобалися вікна Перфект, раджу всім хто має можливість і планує ставити вікна. Будете задоволені не на 99%, а на 100%!
 • Пані Оксана - м. Кременець
  PERFECT 6 Tytanium
  Замовила вікна минулого року в Кременці, менеджери салону добре знають свою справу, ризикнула і не прогадала. В порівнянні зі старими дерев’яними, в будинку стало набагато світліше – відкрився чудовий краєвид і візуально збільшилася кімната, до самого вечора не вмикаємо ламп, а отже економимо електроенергію. Раніше в морозні дні при максимальному опаленні в будинку було не більше 15 °С, а цього року перезимували при 23 °С і більше, доводилося навіть провітрювати! Дуже задоволена вікнами, надійними ручками, рекомендую знайомим і родичам, а дочка вже й собі замовила Perfect!
 • Пан Роман - с. Петрики
  PERFECT 5 Energy
  Бачив, напевно, чи не усі варіанти, що є на ринку; довго порівнював та однокласниця порадила і, виявилося, недарма. Вікна об’ємні, приємні на вигляд і дотик, відкриваються не просто вбік і вверх, а й відкидаються ступенево – такі мало де є! Щодо сервісу, то сам здивований, виникли деякі питання – бригада приїхала за три години (якось занадто швидко). В будинку затишно, тихо , ні протягу ні шуму (хоча і склопакет однокамерний), справді задоволений вікнами!

Переваги сервісу
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно