0 800 500 593
(безкоштовно по Україні)

Пн–Пт 09:00–18:00


Оф.партнер
 • /
 • /
 • Віконні ручки

Віконні ручки

Віконні ручки - важлива фурнітура для зручної експлуатації

Ручки для вікон - фурнітура, без якої неможливе жодне приміщення. Вона буває дуже різною і за матеріалом, і за формою, і по дизайну. Тому для правильного вибору варто враховувати всі нюанси і не забувати про якість виконання. Адже часто саме від фурнітури залежить зручність експлуатації конструкції.

Різноманітність віконних ручок

Сучасні виробники вміло вирішили питання різноманітності віконних конструкцій. Вони запропонували споживачеві точно такий же широкий вибір віконних ручок для вікон пвх і інших конструкцій. На ринку можна знайти протизламні, з ключем і навіть дитячі варіанти. Кожен з них відрізняється своїми характеристиками і перевагами. Наприклад, якщо вам знадобитися дитячий екземпляр, ви будете повністю впевнені, що дитина буде в цілковитій безпеці навіть в добре провітрюваному приміщенні з невеликим отвором в конструкції. Протизламні пропозиції надійно оберігають будинок від проникнення небажаних гостей ззовні. На окрему увагу заслуговує асортимент фурнітури для різних стилів. Виробники випускають достатню кількість ручок для дерев'яних вікон. Також в Україні можна купити ручку на пластикове вікно. Металеві, пластикові і навіть комбіновані варіанти - таке розмаїття цілком виправдане і користується попитом.

Ручки на вікна: функції і особливості роботи

Здавалося б, ручка віконна - звичайнісінький виріб, який навіть не вимагає особливої ​​уваги до якості. Насправді все набагато цікавіше. Від такої фурнітури залежить робота всієї конструкції в цілому. Ви можете привідкривати стулки або відкривати їх повністю, якщо у вас буде правильна фурнітура. Ви будете впевнені в захищеності приміщення і в безпеці свого малюка, якщо ваша конструкція буде обладнана правильними ручками на вікна з замком. Щоденна експлуатація конструкції буде зручною і простою, якщо фурнітура буде якісною і продуманою.

На окрему увагу заслуговують зовнішні риси таких екземплярів. Адже в гарному будинку все повинно бути гармонійним. Підберіть фурнітуру під колір і стиль, тим більше що сьогоднішній вибір на ринку це дозволяє зробити. І не забувайте про таку характеристику як простота в догляді. Мити і очищати механізм від бруду повинно бути зручно і просто. Інакше дрібні незручності можуть зіпсувати всі очікування.

Щоб покупка була приємною і результативною, зверніться за порадою до професійних реалізаторів такого товару. Ціна на ручки для металопластикових (пластикових) вікон в інтернет-магазині буде набагато приємнішою, і сервіс обов'язково вас порадує. Приділяйте увагу дрібницям. Тільки тоді фінальний результат повністю задовольнить ваші очікування.

Ручки Hoppe

Німецька компанія Hoppe постійно розвивається, винаходячи все нові рішення для забезпечення безпеки і комфорту. Продукція, виготовлена ​​із запатентованими технологіями Secustik і VarioFit, вже представлена ​​на нашому сайті.

Технологія Secustik®

Статистика показує, що 50% квартирних крадіжок в Україні були зроблені через віконні двері або балкон. Для того, щоб наші клієнти не стали учасниками сумної статистики, ми представили віконні ручки Hoppe Secustik. Secustik - запатентована протизламна технологія німецького бренду Hoppe. Суть полягає в тому, що спеціальний пружинний механізм всередині ручки, не дозволяє відкрити вікно зовні.

Технологія VarioFit®

Найважливіша характеристика профільної системи - її товщина. Як правило, розмір варіюється від 60 до 90 мм. Такий разючий розкид даних значно ускладнює підбір віконної ручки. Можна помилитися на пару міліметрів і придбати абсолютно не те. Технологія VarioFit знижує ризики до мінімуму. Віконні ручки Hoppe, зроблені за цією технологією, оснащені пружинним механізмом. Завдяки такому інноваційному рішенню, штифт плавно входить в зубчастий отвір і фіксується, відповідно до розміру профілю.

Ручки ROTO

Безперервна конструкторська робота перетворила звичайну віконну ручку в елемент дизайну і прикрасу вікна. Завдяки ручкам Roto компанія Roto Frank демонструє особливий підхід, при якому зовнішній вигляд вікна можна змінити в кращу сторону завдяки індивідуальному елементу дизайну. У центрі уваги розробників стояли зручність в експлуатації, висока якість, довготривалі функціональні характеристики, а також незвичайна форма ручки.

Моделі віконних ручок HOPPE
Atlanta
Luxembourg
Merz
New York
Tokyo
Моделі віконних ручок ROTO
Roto Swing в стандартній комплектації
Roto Swing з ключем
Roto Swing з блокуючою кнопкою
Roto Line в стандартній комплектації
Roto Line з ключем
Roto Line з блокуючою кнопкою
Roto Samba в стандартній комплектації
Roto Samba з ключем
Roto Samba з блокуючою кнопкою

Особливості ваших вікон
Відгуки
 • Пан Роман - с. Петрики
  PERFECT 5 Energy
  Бачив, напевно, чи не усі варіанти, що є на ринку; довго порівнював та однокласниця порадила і, виявилося, недарма. Вікна об’ємні, приємні на вигляд і дотик, відкриваються не просто вбік і вверх, а й відкидаються ступенево – такі мало де є! Щодо сервісу, то сам здивований, виникли деякі питання – бригада приїхала за три години (якось занадто швидко). В будинку затишно, тихо , ні протягу ні шуму (хоча і склопакет однокамерний), справді задоволений вікнами!
 • Пані Оксана - м. Кременець
  PERFECT 6 Tytanium
  Замовила вікна минулого року в Кременці, менеджери салону добре знають свою справу, ризикнула і не прогадала. В порівнянні зі старими дерев’яними, в будинку стало набагато світліше – відкрився чудовий краєвид і візуально збільшилася кімната, до самого вечора не вмикаємо ламп, а отже економимо електроенергію. Раніше в морозні дні при максимальному опаленні в будинку було не більше 15 °С, а цього року перезимували при 23 °С і більше, доводилося навіть провітрювати! Дуже задоволена вікнами, надійними ручками, рекомендую знайомим і родичам, а дочка вже й собі замовила Perfect!
 • Пані Оксана - с. Байківці
  PERFECT 6 Tytanium
  З новими вікнами будинок виглядає набагато краще. Стало і тепліше, і тихіше, а у нас поблизу активний дорожній рух. Жодних недоліків не помітила, хоча користуюся весь час. Дуже сподобалися вікна Перфект, раджу всім хто має можливість і планує ставити вікна. Будете задоволені не на 99%, а на 100%!

Переваги сервісу
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно