Вікна та двері без термоізоляції ALT C48

Вікна та двері без термоізоляції ALT C48

З конструкцій, побудованих з застосовуванням елементів алюмінієвих систем ALT C48, монтують частини внутрішніх та зовнішніх стін на будівлях. Доволі широкий перелік елементів дозволяє споруджувати різноманітні за розміром, формою та призначенням блоки: двері (внутрішні та зовнішні, автоматичні розсувні), вхідні групи і тамбури, вітрини і внутрішні переділки. В залежності від обраного дизайну, їх використовують для облаштування адміністративних і громадських будівель, торгових і бізнес-центрів, офісів компаній і АЗС, вокзалів і аеропортів.

Система рамного скління без терморазрива

Загальна характеристика

Завдяки універсальності та багатофункціональності елементів систем ALT C48 використовують їх при створенні:

  • склопрозорих конструкцій з фурнітурним «європазом»;
  • типових дверних блоків з накладними петлями та модифікацій з фурнітурним пазом Fapim;
  • переділок та комбінованих конструкцій;
  • секцій для монтажу автоматичних розсувних дверей;
  • дверей маятникового типу на підлогових доводчиках.

Замовляючи вікна з профілів, що мають фурнітурний «європаз», можна вибрати не тільки форму та розміри секцій, а ще й обрати підходящий тип та зекономити. Пропонований асортимент включає поворотні та поворотно-відкидні, верхньо- та нижньопідвісні (з можливістю відкривання усередину) віконні блоки. Потенційне заощадження – за рахунок використання недорогої, розповсюдженої фурнітури.

Серії профілів типових та з фурнітурним пазом Fapim використовують при виготовленні різноманітних видів дверей компланарного типу. В таких конструкціях зовнішня поверхня рами та стулки (чи стулок) знаходиться в тій же площині, що й внутрішня. Використовуючи вказані профілі, виготовляють різні види дверей:

  • відкидні: одно-, півтора- та двостулкові;
  • з можливістю відкривання всередину приміщення та надвір;
  • з використанням видимих (накладних) чи прихованих ( пазових) петель;
  • з порогами та без них;
  • з цоколем або з нижніми стулками (контурами).
  • з поєднаними в одній рамі верхніми та боковими глухими ділянками.

Для профілів рами всіх модифікацій системи ALT C48 передбачена всього одна монтажна глибина. Вона складає 48 мм. Зате для заповнення можна використати будь-які матеріали. Вибирають скло і склопакети, сандвіч-панелі и різноманітні листові матеріали (включаючи деревні, такі як ДСП, МДФ). Такою ж багатоманітністю вирізняється і асортимент пропонованих штапиків та ущільнювачів. Завдяки їм у системи монтується заповнення, товщина якого варіюється в межах 4-30 мм.

Система рамного скління без терморазрива

Збірка блоків

Спочатку формується рама. Беруть профілі, призначені для створення вертикалей і горизонталей майбутньої системи, і з’єднують в одне ціле. Для сполучення елементів використовують закладні деталі («сухарі»), якими заповнюють внутрішні камери профілів. Потім «сухарі» закріплюють механічним або клейовим способами. Механічну фіксацію кутових з’єднань виконують двома методами: можна використовувати штифтові кріплення або кутообтискні верстати (з їх допомогою виконують обтиск згаданих вище з’єднань). Для склеювання підходять майже будь-які види одно- та двокомпонентного клею.

При монтуванні профілю імпосту в горизонтальний та вертикальний профіль майбутньої конструкції застосовують звичайні шурупи та закладні «сухарі». Їх заштифтовують або кріплять на самонарізні гвинти. Пропоновані покупцям профілі мають сріблястий, коричневий чи білий колір. В номенклатурі RAL – це відтінки RAL9006, RAL8017, RAL8014 та RAL9016. Про якість фарбування можна не турбуватися – воно повністю відповідає критеріям Qualicoat 2000.

Минимальная видимая ширина рамы 45 мм
Минимальная видимая ширина створки 63,5 мм
Глубина профилей 43 мм
Толщина заполнения до 24 мм
Способ крепления стекла При помощи штапиковых профилей
Звукоизоляция Соответствует 5-6-й категории в зависимости от заполнения
Воздухопроницаемость Класс А по ГОСТ 26602.2-99
Водопроницаемость Класс А по ГОСТ 26602.5-99

Універсальність та зовнішня принадність

Характерною особливістю профілів системи серії ALT C48 є прямі лінії. Тому їх використовують при створенні дверних та віконних блоків виключно у класично- строгому стилі. При розробці серії дизайнери врахували особливості світла, яке впливає на візуальне сприйняття пропорцій. І зробили так, що профілі відкидних, розсувних та глухих частин при огляді здаються абсолютно однаковими. Покупцям пропонуються три типорозміри профілів для виготовлення рам та імпостів: 26, 36 і 50 мм. Такий вибір дозволяє не переплачувати – елементи конструкцій підбираються в залежності від величини блоку та вибраного виду заповнення в ньому. За посадковими розмірами всі профілі, які використовують при створенні рам, стулок, імпосту, цоколя та інших деталей систем, є абсолютно однаковими.

В будь-якій конструкції вони легко з’єднуються кутовим вирівнюючим кутиком. Це полегшує завдання виробників, бо для роботи їм потрібна незначна кількість деталей. При цьому ризик виникнення дефектів зводиться до мінімуму, а міцність з’єднань і зовнішній вигляд блоків майже ідеальні. Про дошкульне наскрізне продування можна забути назавжди, бо двері оснащені спеціальними пластиковими заглушками. Вони не тільки виконують свою функціональну роль, але й прикрашають конструкцію.

Міцність – для надійності Необхідна міцність дверних блоків досягається за рахунок оптимальної геометрії профілів та сплаву AlMg0.7Si 6063 Т6 (відповідно до ГОСТ22233-2001), з якого їх виготовляють. Точний розрахунок дозволяє випускати такі двері, які не втрачають своєї надійності на протязі тривалого часу. Для виготовлення складних за конфігурацією або великих за розмірами конструкцій, беруть кілька шаблонних одиниць і з’єднують їх в одне ціле. Сполучними ланками виступають спеціальні з’єднувальні та підсилюючі профілі. В камерах основних профілів встановлюється ще один профіль. Він монтується на ділянці фіксації доводчика та каретки автоматичного приводу і виконує підсилюючу роль.

Варіативність з’єднань

Для сполучення кутових елементів блоків використовують кутові закладні.

Поєднують їх:

  • Методом запресування (за допомогою кутообтискного верстата).
  • Штифтами (додаткове обладнання не потрібне).
  • Конфігурація профілів рам та імпостів є унікальною і дозволяє використовувати для кріплення:
  • Алюмінієві заставні. Спочатку їх монтують в порожнини профілю, потім фіксують штифтами або саморізними гвинтами відповідного розміру.
  • Саморізи. Поставивши імпости під потрібним кутом (не обов’язково 90 градусів) саморізи вкручують безпосередньо у профіль. Простота монтажу доповнюється ще й економією, так як заставні деталі не використовуються. Легкість обробки та складання.

Для фіксації порогів використовують спеціальні кріплення. Завдяки їх простоті, монтаж порогів не вимагає спеціальних навичок та складних інструментів. Не виникає складнощів і тоді, коли профіль порога зношується або ламається, бо замінювати потрібно лише пошкоджену частину. При цьому покупцям пропонуються два типорозміри деталей: великими та малими порогами оснащують будівлі, що зводяться, та підлягають реконструкції.

Ділянки, на яких дверні стулки стикуються з порогом чи підлогою, оснащені додатковими профілями. Вони унікальні за будовою і не вимагають додаткової обробки – фрезерування. Головною їхньою особливістю є простота і зручність: вони легко відрізаються (під кутом у 90°) і просто монтуються. Для профілів рам і стулок використовують однакові опорні підкладки, що скорочує список потрібних для монтажу деталей. Завдяки унікальній формі віконних стулок, заповнення як глухої так і відкидної частин конструкції можна фіксувати штапиками однакового типорозміру. Це важливо, бо дозволяє більш точно розрахувати необхідний об’єм матеріалів і зменшує кількість можливих помилок.

Види фурнітури, що використовується

Різні види віконно-дверних конструкцій, при створенні яких використовуються шаблонні профілі, можна оснащувати стандартною, недорогою фурнітурою. При виготовленні дверей з фурнітурним пазом FAPIM застосовують профілі унікальної конфігурації з однойменним фурнітурним пазом.

Їх зростаюча популярність серед виробників пояснюється високою швидкістю виробництва різноманітної віконно-дверної продукції. Така ефективність можлива завдяки легкості монтажу різних елементів фурнітури. Серед деталей, що спрощують і прискорюють процес складання, можна назвати:

  • дверні петлі;
  • шпінгалети і планки шпінгалетів до них;
  • протилежну замкові планку.

Один блок з фурнітурним пазом FAPIM (у порівнянні зі стандартними дверима) виготовляється приблизно на 40 хвилин швидше. Високий темп пояснюється тим, що при виготовлені дверей немає трудомістких операцій. Нема потреби робити заміри і висвердлювати отвори під петлі чи фрезерувати їх – під шпінгалети та замкові ригелі. До профілю фурнітура кріпиться затискними гвинтами. Це означає, що в будь- який момент фурнітуру можна зняти (для ремонту пошкодженого елемента або заміни на інший варіант).

  • дверні петлі;
  • шпінгалети і планки шпінгалетів до них;
  • протилежну замкові планку.

Один блок з фурнітурним пазом FAPIM (у порівнянні зі стандартними дверима) виготовляється приблизно на 40 хвилин швидше. Високий темп пояснюється тим, що при виготовлені дверей немає трудомістких операцій. Нема потреби робити заміри і висвердлювати отвори під петлі чи фрезерувати їх – під шпінгалети та замкові ригелі. До профілю фурнітура кріпиться затискними гвинтами. Це означає, що в будь- який момент фурнітуру можна зняти (для ремонту пошкодженого елемента або заміни на інший варіант).

Обладнання

Якщо ви бажаєте організувати площадку, на якій робитимуть двері (з використанням системи профілів лінійки ALT С48), потурбуйтесь про обладнання. Придбайте чи орендуйте:

  • Пилу (з однією чи двома головками). Використовують її для нарізання профілів потрібного розміру (під кутом у 45 або 90°).
  • Копіювально-фрезерний верстат. З його допомогою фрезерують пази, необхідні для монтування замків і ручок, серцевин і водозливних отворів.
  • Фрезерний верстат. Ним обробляють торцьову частину профілів імпосту. Кутообтискний верстат. Після встановлення кутових заставних підготовлені до з’єднання кутові профілі вікон та дверей затискають- опресовують на верстаті.
  • Якщо виробничий цех тільки починає роботу і власник поки-що не може дозволити собі купівлю кутообтискного верстата, кутові з’єднання можна фіксувати за допомогою штифтів.
Інші види вікон: