ПВХ перегородки

Для торгових залів чи для великих офісних приміщень постає питання встановлення металопластикових перегородок. Адже завдяки їм є можливість поділити простір на певні зони, створити робоче місце для кожного працівника. Переглядаючи голлівудські фільми мабуть ви помічали, що в організації роботи офісу дуже часто використовуються металопластикові перегородки. Вони можуть бути різної висоти – в залежності від потреб і призначення. Завдяки даним конструкціям створюється робоча зона для працівника, де він отримує комфорт та відчуття своєї «приватності».

Популярні металопластикові перегородки і в промислових приміщеннях. Завдяки їм відбувається ізоляція станків та іншого виробничого обладнання – менше шуму в приміщені. Дані конструкції є зручними та легко встановлюються – і ви отримуєте переплановане приміщення під завдання вашого бізнесу.

ПВХ перегородки

Особливості ПВХ перегородок   

Для виготовлення перегородок використовується металопластик як для віконних конструкцій. Відповідно, обираючи даний матеріал ви отримуєте відмінні технічні характеристики: міцність, стійкість, звукоізоляцію тощо.

Встановлення перегородок це не лише дизайнерське рішення, а й виробнича необхідність. Завдяки звукоізоляційним властивостям металопластику ви отримаєте комфортні та затишні умови праці для кожного робітника. В залежності від посади працівника, призначення приміщення є можливість обрати конструкції із використанням скляних вставок (склопакету). Найчастіше світлопрозорі конструкції ПВХ обирають для конференц-залів, кабінетів для нарад та для менеджерів.

Найоптимальнішим рішенням для перегородок ПВХ із використанням скляних вставок – це встановлення жалюзі. Вони можуть бути вмонтовані всередину склопакету, або кріпитися з внутрішньої сторони перегородки. Відповідно ви можете закривати/відкривати візуальний доступ до кабінету.

Для оформлення перегородок ПВХ використовують різні варіанти забарвлення рами: від звичайного однотонного кольору, до відстворення фактури та забарвлення деревини. Окрім того для склопакету доступні різні типи скла: дельта, стопсол, басак, сатин, далі тощо. Також можливе використання віражного скла, шпросів та фрези.

ПВХ перегородки

Замовити перегородки ПВХ

Якщо ви бажаєте придбати перегородки ПВХ, то зателефонуйте до нас за номером телефону, що ви бачите на сайті. Наші менеджери нададуть вам інформацію щодо варіантів перегородок, профілю та склопакетів. Для того, щоб ви мали можливість оцінити нашу продукцію, за вашим бажанням, до вас приїде спеціальний автомобіль (Мобільний офіс), який укомплектований зразками конструкцій. Наші віконні та дверні конструкції відповідають всім нормам та стандартам та є міцними, якісними та довговічними!

Інші види вікон: