"Глухі" дерев'яні вікна

Оформляючи власне житло ми прагнемо створити комфортні умови для проживання. Але важливу роль у створені затишку в квартирі чи в будинку відграють вікна. Вони повинні пропускати денне світло в середину приміщення та унеможливлювати виходу тепла назовні. Вікна з дерева можуть бути різної будови та з різними опціями. Так можуть бути конструкції, в яких відриваються всі стулки, або комбіновано: одні відкриваються, а інші – ні. Цей вибір залежить від призначення вікон та актуальності їх відкривання. Адже не всі вікна повинні бути відкриваючими та відкидаючими, іноді, господарі обирають «глухі» конструкції з дерева.

Призначення «глухих» дерев’яних вікон 

Головна особливість «глухих» вікон, що їх не можна відкривати, відповідно в приміщенні не буде здійснюватися провітрювання. Але незважаючи на це такі конструкції встановлюють. Найчастіше їх використовують в кімнатах де є декілька віконних отворів, а також на сходових клітках в приватних будинках.

Обираючи такі конструкції слід пам’ятати, що деревина має властивість поглинати і віддавати вологість та є «провідником» між вулицею і домом. Завдяки цьому в приміщенні, незважаючи не неможливість здійснювати провітрювання, буде приємний мікроклімат. «Глухі» дерев’яні вікна є дешевшими. Це пов’язано з тим, що для них не використовується фурнітура та ручки, а також завдяки простоті самої профільної конструкції. Окрім того до переваг таких вікон можна віднести їх герметичність. Адже відсутність відкриваючих стулок унеможливлює утворення щілин між рамою та рухомими частинами. Це важливо і для теплоізоляції та звукоізоляції.

Глухі дерев'яні вікна

Будова рами дерев’яного «глухого» вікна пропускає більше сонячного світла ніж конструкція з відкриваючими стулками. Для таких вікон можна використовувати різні типи склопакетів: двокамерні (три шари скла) та однокамерні (два шари скла). А також рама конструкції може мати різну товщину – від 68 мм до 93 мм. Цей вибір залежить від клімату, актуальності збереження тепла тощо.

Для того щоб вікно мало привабливий вигляд., для нього використовують різні декоративні елемент  та різні способи оформлення. Як варіант, скло для склопакету можна вибрати не звичайне прозоре, а тоноване, дзеркальне, вітражне, сатинове тощо. А також доступними є і декоративні елементи, які кріпляться на скло, наприклад фьюзинг або шпроси. Вони нададуть вікну неперевершеного вигляду, а приміщення наповнять особливою атмосферою.

Замовити «глухі» дерев’яні вікна

«Глухі» дерев’яні вікна – це відмінний варіант для віконних отворів, які потрібно засклити. Але обираючи такі конструкції варто пам’ятати, що відкриватися вони не будуть, а значить здійснити провітрювання буде неможливо.

Ми виготовимо «глухі» вікна по розмірам ваших віконних отворів. Для того, щоб оцінити конструкції, їх матеріал, дизайн та оформлення пропонуємо завітати в наш салон «Перфект». Тут ви не тільки наочно оглянете їх, а й отримаєте поради та корисну інформацію від нашого менеджера. Він допоможе вам вибрати вікна, їх варіант оформлення та аксесуари для них. Адже наша мета не просто заробити гроші, а допомогти створити вам домашній затишок та комфорт.

Інші види вікон: