Панорамні дерев'яні вікна

Панорамні вікна створюють неперевершену атмосферу! Вони надають приміщенню шикарного і багатого вигляду. Завдяки саме таким конструкціям будинок чи квартира наповнятимуться денним світлом протягом цілого дня. Стереотипно вважається, що панорамні вікна встановлюють лише в приватних будинках, але насправді вони будуть відмінним рішення і для квартир малих розмірів. Адже вони візуально збільшать площу приміщення. Є усім відомий факт: вигляд з вікна іноді вартує дорожче ніж самі квадратні житлові метри. Тож обравши панорамні вікна для свого житла ви ніколи не прогадаєте.

Особливістю панорамних вікон є те, що вони встановлюються від стелі до підлоги. Іноді їх ще називають французькими вікнами. Вони є дуже популярними в Європі і в Америці. Сьогодні вони знайшли своїх шанувальників і в Україні. Їх можна часто побачити не лише в приватних будинках і в квартирах, але і офісних будівлях та в торгових центрах.

Панорамні дерев'яні вікна

Дерев’яні панорамні вікна: що потрібно знати 

Панорамні вікна найкраще виглядають коли їх висота становить більше 3 метрів. Проте, якщо у вас звичайна квартира, з стандартною висотою, то не варто відмовлятися від втілення в життя ідеї з вікнами від стелі до підлоги.

Використання деревини у виготовлені панорамних вікон буде відмінним рішенням. Адже дерево є натуральним, екологічно чистим матеріалом, що володіє високими технічними характеристиками, зокрема звукоізоляції та теплозбереження. Окрім того, такі вікна будуть «дихати», що позитивно впливає на мікроклімат в приміщення, навіть якщо воно не буде провітрюватися. Деревина є стійкою до мінливості погодних умов, перепадів температури та вологості, а також до морозів.

Для панорамних вікон використовують дерев’яні рами різної товщини: від 68 мм до 93. вибір залежить від розмірів конструкції та склопакету. Для панорамних вікон обирають сосну, модрину, дуб та червоне дерево (меранті). Кожна порода володіє певними властивостями та технічними характеристиками, тому при виборі враховується будова конструкції, вподобання господарів та розмір виділеного бюджету. Дерев’яні рами можна тонувати або фарбувати. У першому варіанті стане чіткішою природна текстура дерева, в друговому – віконна конструкція отримає колір, який буде вам до вподоби та гармоніюватиме з інтер’єром приміщення та екстер’єром будівлі.

Велике значення для панорамних вікон мають склопакети. Вони можуть бути однокамерними (складатися з двох шарів скла) та двохкамерні (складатися з трьох шарів скла). Другий варіант володіє високими показниками теплозбереження та звукоізоляції, проте навантаження на раму буде значно більшим. В залежності від розташування будинку та вікон для склопакетів можна обрати не звичайне прозоре скло, а тоноване, дзеркальне, сонцезахисне, загартоване, вітражне тощо.

Панорамні дерев'яні вікна

Замовити панорамні дерев’яні вікна

Панорамні вікна – це створення неперевершеного дизайну приміщення. Вони візуально розширяють кімнати і надають багато денного світла. А використання дерев’яних рам надають таким вікнам природної краси та привабливості.

Якщо ви бажаєте купити панорамні дерев’яні вікна, то неодмінно завітайте в наш салон «Перфект». Саме тут ви зможете наочно оглянути зразки вікон, які виготовлені з різних порід деревини, різні типи склопакетів, варіанти оформлення, декору та аксесуарів. Наші менеджери нададуть вам породи та інформацію щодо панорамних вікон та допоможуть обрати конструкції, які будуть враховувати ваші вподобання та особливості приміщення. Обираючи наші вікна, ви отримаєте якісні, міцні та надійні конструкції, які будуть радувати вас своїм виглядом, функціональністю протягом багатьох років безпроблемної роботи та даруватимуть вам комфорт та затишок.

Інші види вікон: