Вікна для VIP заміських будинків

На перший погляд всі металопластикові вікна однакові. Проте це хибне припущення. Адже для них використовуються різні профільні системи, склопакети та й виробники комплектуючих для вікна можуть бути різними. Сьогодні на ринку віконних конструкцій використовується профіль з різною висотою, глибиною, різною внутрішньою і зовнішньою будовою та різною кількістю камер.

Окрім того для металопластикових вікон може використовуватися вітражне, сонцезахисне, загартоване чи протиударне скло, що забезпечить і привабливий зовнішній вигляд, високі технічні характеристики і безпеку від проникнення у ваш будинок «непроханих гостей». Ручка і фурнітура тоже можуть бути укомплектовані різними опціями. Наприклад, якщо в будинку будуть проживати квіти, то рекомендується встановлення спеціального захисту від відривання вікна. Отже, вибір вікна має бути обдуманий і враховувати всі потреби!

Вікна для VIP заміських будинків

Вікна для VIP заміського будинку

Вікна, які би відповідали найвищим стандартам якості виготовляються з імпортних комплектуючих. Найкращими характеристиками володіє німецький профіль: міцність, стійкість до погодних умов та механічних пошкоджень та фурнітура і ручки – які забезпечують довговічне та безпроблемне функціонування конструкції.

Компанія «Перфект» рекомендує вікна для VIP заміського будинку з восьмикамерного профілю. Завдяки йому конструкції будуть міцними, витривалими до мінливості погодних умов та надійними. Вісім камер забезпечуватимуть максимальні показники тепло збереження та звукоізоляції, відповідно в приміщені буде тепло, затишно та комфортно. Для оформлення рам вікна використовуються найрізноманітніші варіанти забарвлення. Серед асортименту кольорів, то це забарвлення, яке відтворює текстуру та тон відомих порід деревини (червоне дерево, дуб, горіх, антік тощо), або звичайний однотонний колір (сірий, коричневий, синій, червони тощо). В залежності від інтер’єрного та екстер’єрного рішення забарвлення може бути одностороннє, або двохстороннє.

Склопакет вікна для VIP заміського будинку відіграє важливу роль. В залежності від його типу вікно володітиме високими показниками тепло- і звукоізоляції. Найкращим варіантом є двохкамерний склопакет – три скла. Його використання унеможливлює утворення конденсату на склі. А для максимальних показників тепло збереження на скло наноситься спеціальне металеве напилення з іонів срібла, а пустоти утворені між склом заповнюють інертним газом – аргоном. Ще особливістю склопакету є використання жалюзі, які встановлені в середині. Окрім того, для склопакету можна вибрати не лише звичайне скло, а загартоване, тоноване, сонцезахисне, сатинове тощо. Все це залежить від ваших вподобань та потреб.

Важливе значення має у віконній конструкції фурнітура та ручки. Саме вони є механізмом вікна. Тому їх якість і надійність є дуже важливими для правильного функціонування вікна. Фурнітура може бути укомплектована різними функціями для максимальної зручності, наприклад ступеневий нахил, обмежувач відкривання тощо. Якщо в будинку проживатимуть діти, то відмінним варіантом будуть ручки із спеціальним захистом від відкривання. А також вони можуть бути оснащені ключем, що додасть додаткову безпеку віконній конструкції.

Вікна для VIP заміських будинків

Замовити вікна для VIP заміського будинку

Якщо ви бажаєте встановити вікна для VIP заміського будинку, то неодмінно завітайте в наш салон «Перфект». Також ви можете зателефонувати на безкоштовно інформаційну лінію та отримати консультацію нашого менеджера щодо вибору вікон. Окрім того, за вашим бажання може приїхати спеціальний автомобіль, який укомплектований зразками нашої продукції: профілі, склопакети, аксесуари тощо. Відповідно у вас буде можливість оглянути всю нашу продукцію наочно і вибрати найкращий варіант для свого будинку. Всі вікна пройшли перевірку якості та відповідають всім нормам і стандартам, що засвідчено відповідними документами.

Інші види вікон: