Розсувні вікна пластикові ПВХ

Незважаючи на те, що багато хто звик до класичного способу відкриття вікон, розсувні системи стають все більш популярними. Це цілком зрозуміло, якщо звернути увагу на їх характеристики: тепло- і шумоізоляція, герметичність і зручність, економія простору – ось лише деякі їхні переваги.

Конструкція майже така ж, як у шаф-купе. Стулки не відчиняються ні всередину, ні назовні, а рухаються в своїй площині. Це дає більше можливостей для використань підвіконня – там можна тримати різні предмети і прикраси, або повністю заставити кімнатними рослинами.

Зараз поширені розсувні вікна двох видів – з алюмінієвим або металопластиковим профілем. Переваги ПВХ профілю – максимальна герметичність і звукоізоляція, довговічність, вишуканий стиль і широка кольорова гама. Алюмінієві профілі вигідні тим, що вони більш доступні за ціною, пропускають більше світла, також вони легкі, і не менш надійні.

Переваги розсувних конструкцій

Шумо- і термоізоляція у них не гірші, ніж у вікон з класичною системою відкривання. Тому вони не тільки зберігають тепло в будинку цілий рік, але і гарантують Вам відпочинок від звуків машин, вуличних шумів, від розмов сторонніх людей і гавкання собак.

Такі вікна економлять простір, оскільки потрібно менше місця для відкривання стулок. Також у них відмінні оглядові характеристики.

Ширина стулки може бути набагато більшою, ніж у звичайних вікон, без використання додаткових імпостів (тобто, пластикових частин, які розділяють безпосередньо склопакет). Це дозволить краще освітити приміщення природним способом.

Міцні матеріали і елементи конструкції сприяють тому, що такі вікна протримаються багато десятиліть.

 

Розсувні вікна пластикові

Також, слід звернути увагу і на такі характеристики:

  • такі вікна можна фарбувати;
  • підходять для скління великих віконних проємів, а також для балконів, басейнів і т.д.;
  • хороший захист від злому;
  • стильно і сучасно виглядають;
  • зручні при щоденному користуванні;
  • підходять для сучасного інтер’єру, поєднуються з меблями і іншими важливими елементами.

Де використовують розсувні вікна?

Часто розсувні вікна вибирають для заміських котеджів, терас кафе і ресторанів, для скління альтанок. Їх можна встановити на балконі, лоджії або в приміщенні з басейном. Такі вікна легко відкривати і провітрювати, при цьому можливі конструкції вельми великих розмірів.

Розсувні вікна пластикові

Де замовити розсувні вікна?

Якщо ви прийшли на цю сторінку, відповідь вже вам відома. Компанія “Перфект” займається виготовленням не тільки глухих і розпашних вікон, але також і розсувних. Тому ви можете замовити і купити у нас саме те, що вам потрібно. Зв’яжіться з нашими представниками, щоб порахувати ціни, уточнити деталі або викликати замірника.

Знайдіть найближчий салон
Інші види вікон: