Вікна VIP квартири

VIP квартира – це просторе приміщення, яке виконане в певному стилі інтер’єру. Для її оформлення використовуються дорогі меблі, якісні будівельні матеріали для стін, стелі та підлоги, елітний декор тощо. Адже в такій квартирі все повинно підкреслювати її фешенебельність та елітність. Для таких приміщень і вікна повинні бути відповідного класу. Вони можуть бути нестандартної конструкції, великих розмірів, але своїм оформленням повинні гармоніювати із загальним стилем квартири.

При виборі вікон для VIP квартири необхідно керуватися двома основними критеріями: дизайн і енергозбереження. Другий фактор є дуже важливим, адже це не лише економія на опаленні, але і забезпечення приміщення теплом і затишком.

Вікна VIP квартири

Які вікна обрати для VIP квартири

Вибір вікон для VIP квартири залежить від віконних отворів. Адже, якщо вони великих розмірів, то конструкція повинна володіти високою міцністю. Найкращим варіантом будуть рами з п’яти або шестикамерного профілю. Саме така віконна конструкція буде відповідати вимогам щодо звуко- та теплоізоляції. Компанія «Перфект» рекомендує використовувати PERFECT 5 Energy та PERFECT 6 Tytanium. Вони виготовлені з німецького профілю, що відповідає всім нормам та стандартам, а також має елегантний дизайн. PERFECT 6 Tytanium має квадратне армування, завдяки цьому профіль буде витримувати скло великих розмірів та дозволить реалізувати найсміливіші дизайни.

Для того, щоб ви отримували максимальний комфорт, а в приміщені було тепло і затишно, то рекомендуємо використовувати двохкамерний склопакет. Встановлення трьох шарів скла унеможливить утворення конденсату та володітиме високими показниками теплоопору. Окрім того використовується енергозберігаюче металеве напилення іонів срібла та інертний газ – аргон, для заповнення пустот між шарами скла. Використання даних додаткових опцій допомагає досягти максимально високих показників тепло збереження та звукоізоляції. Для склопакету, за вашим бажанням та при необхідності, використовуються тоноване, сатинове, сонцезахисне, загартоване скло.

Якісна фурнітура – це гарантія довговічного функціонування вікна. Тому вона повинні бути якісною, надійною та стійкою до інтенсивного користування. Цими властивостями володіє німецька фурнітура WinkHaus та Roto. І саме її компанія «Перфект» використовує для виробництва віконних конструкцій. Для максимальної зручності користування вікном використовують опції – ступеневий нахил (регулювання провітрювання) та проти зламні механізми. Щодо ручки, то укомплектовується, при необхідності, замком та «дитячою безпекою», що є дуже актуально при проживанні в квартир маленьких дітей.

Для оформлення віконних конструкцій для VIP квартири використовуються декоративні елементи: шпроси, фреза, вітражне скло тощо. Завдяки їм квартира наповниться неймовірною атмосферою, особливо при сонячному дні, коли промені будуть заламуватися від елементів фрези, або мінятимуть свій відтінок завдяки віражному склу.

Для того щоб вікно гармоніювало з загальним інтер’єрним стилем використовують забарвлення для рам конструкції. Це може бути звичайний однотонний колір: синій, сірий, зелений, червоний, або «під дерево» (відтворення фактури та тону відомих порід деревини). Все це допоможе створити вікна неперевершеного дизайну, що стануть окрасою вашої VIP квартири. 

Вікна VIP квартири

Замовити вікна для VIP квартири

Компанія «Перфект» протягом  13 років роботи зарекомендувала себе як якісного та надійного виробника віконних конструкцій. Ми виготовляємо вікна будь-якої складності, з найрізноманітніших форм та дизайнів.

Завітавши в наш салон «Перфект» у своєму місті, або зателефонувавши на безкоштовну інформаційні лінію, ви отримаєте професійну консультацію від наших менеджерів щодо віконних конструкцій. Окрім того, за вашим бажанням, до вас приїде спеціальний автомобіль, який укомплектований зразками нашої продукції, щоб ви могли наочно оцінити вигляд та дизайн вікон. Звертаєтеся до нас і ми допоможемо обрати найкращий варіани вікон саме для вашого помешкання!

Інші види вікон: