Ексклюзивні елітні дерев'яні вікна

Елітні дерев’яні вікна – це ексклюзивні конструкції, які виготовляються по індивідуальному замовленні з врахуванням вподобань господарів та особливостей віконних отворів. Такі віконні конструкції виглядають дорого, розкішно, і про них можна говорити, що вони ідеальні й досконалі. Звісно, що вартість таких вікон є значно вищою, але це пов’язано з використанням новітніх технологій виробництва, високу якість матеріалів, а також індивідуальний підхід у створенні дизайну та стилю оформлення конструкції. Такі вікна одразу помітні, вони є окрасою фасаду будинку та неперевершеним доповненням інтер’єру квартири чи будинку.

Використання деревини для створення елітних віконних конструкцій дозволяє створити натуральні, екологічно чисті та безпечні для здоров’я вікна. Вони наповнять приміщення особливою атмосферою затишку та тепла. Окрім того деревина має позитивний вплив, оскільки вона дозволяє відбуватися обміну повітря, яке є в приміщенні і на вулиці. Відповідно у вас ніколи не буде затхлості, навіть якщо вікна не будуть відкриватися для провітрювання.

Елітні вікна з дерева: особливості конструкцій 

Елітні вікна повинні виглядати презентабельно, бути привабливими, елегантними та володіти високими технічними характеристиками. Все це досягається за допомогою використання якісних комплектуючих, а сам процес виробництва відбувається з дотриманням всіх норм та стандартів.

Для виготовлення елітних віконних конструкцій використовується дуб та червоне дерево. Саме ці породи дерева є міцними, володіють привабливою текстурою та благородними відтінками. З них виготовляють рами вікон, які мають товщину 93 мм. Завдяки цьому вікна можуть бути виготовлені великих розмірів а також мати нестандартну форму.

Для дерев’яних вікон елітного класу використовують відповідні склопакети. Для цього використовуються такі типи, які мають три шари скла (двокамерні), які розділені дистанційною рамою. Окрім того, щоб забезпечити конструкцію високими показниками теплоізоляції на поверхню скла наноситься спеціальне металеве напилення з іонів срібла. А також використовується аргон. Це є інертний газ, яким заповнюються порожнини між шарами скла.  Він має гірші показники теплопровідності від звичайного повітря, а відповідно в приміщені буде тепліше та комфортніше.

Для елітних вікон використовуються і різні варіанти оформлення. Так для склопакетів можна вибрати не просто звичайне скло, а з певними властивостями, наприклад, загартоване, сонцезахисне, тоноване, або ж вітражне. Останнє тип скла створить особливу атмосферу в приміщенні, міняючи відтінки денного світла відповідно до малюнку чи орнаменту та кольорів. Доступними є також і декоративні елементи такі як фьюзинг та шпроси. Вони нададуть конструкції ще більшої привабливості та індивідуальності.

Замовити елітні ексклюзивні дерев’яні вікна

Компанія «Перфект» виготовляє вікна еліт класу по індивідуальному, ексклюзивному проекту. Для їх виготовлення ми використовуємо добірну деревину, німецьку фурнітуру та якісні, енергозберігаючі склопакети. Завітавши в наш салон «Перфект» ви зможете наочно оглянути зразки нашої віконної продукції, яка виготовлена з різних порід деревини, з використанням різних типів склопакетів, варіантів забарвлення та з використанням різних видів декорування. Наші менеджери нададуть інформацію про технічні характеристики тих чи інших вікон, нададуть консультацію щодо критеріїв вибору вікон та допоможуть знайти найкращий варіант саме для вашого помешкання. Елітні дерев’яні вікна, які ви придбаєте у нас будуть радувати вас красотою, безпроблемною роботою та елегантністю. Тож заходьте до нас і вибираєте ексклюзивні, елітні дерев’яні вікна для своє квартири чи будинку.

Інші види вікон: