Вікна для заміського будинку

Власний будинок дозволяє втілити власні дизайнерські ідеї і проекти. Проектуючи його ви можете виділити великі розміри для віконних отворів, адже через них буде відкриватися для вас перевершений краєвид на ваш сад, квітники тощо. Окрім того завдяки таким конструкціям в приміщення потраплятиме максимальна кількість сонячного світла створюючи особливу атмосферу вдома.

Проте вибираючи проект з великими вікнами потрібно неодмінно подумати про енергозбереження. Адже через віконні отвори з приміщення втікає приблизно 30% тепла. Але вам не потрібно відмовлятися від проекту. Достатньо вибрати правильні вікна для заміського будинку, що забезпечуватимуть високими показниками тепло опору.

Вікна для заміського будинку

Вибираємо вікна для заміського будинку 

Вікна, які дозволять створити конструкції великих розмірів виготовляються з металопластику. Саме вони володіють відмінними технічними характеристиками та є міцними, завдяки цьому рама витримає скло великих розмірів. Ми рекомендуємо використовувати німецький профіль з семи камер. Він є масивний, надійний та стійкий до погодних чинників та механічних пошкоджень. Особливістю його є квадратне армування. Відповідно з семикамерного профілю можливе виготовлення вікон нестандартних та великих розмірів.

Щодо склопакету, то відмінним рішення буде використання двохкамерного (три скла). На склі таких вікон ніколи не буде утворюватися конденсат, що є дуже важливо, коли різниця між температурами в приміщені і на вулиці буде дуже велика. Окрім того комплектація семикамерного профілю та двохкамерного склопакету забезпечує високі показники тепло та звукоізоляції. Завдяки цьому в приміщені буде тепло, затишно та комфортно.

Щодо механізму вікна та ручки, то найкращим варіантом буде німецька фурнітура. Вона є надійною та стійкою до інтенсивного користування, відповідно вікно буде служити довго та не будуть виникати питання через неправильне функціонування.

Заміські будинки виготовляють з дерева, з використанням різних кольорів штукатурки тощо. І щоб зберегти гармонію фасаду будинку та інтер’єру кімнат, рекомендуємо використати забарвлення (ламінацію) для рами вікон. Це можуть бути кольори, які відтворюють текстуру та тон відомих порід деревини, а також звичайні кольори: сірий, синій, зелений, коричневий тощо.

Для створення ексклюзивного дизайну вікна використовують декоративні елементи. Найпопулярніший декор – це вітражне скло, фреза, шпроси тощо. Завдяки їм вікно стане окрасою екстер’єру будинку та інтер’єру приміщення.

Вікна для заміського будинку

Купити вікна для заміського будинку

Щоб отримувати комфорт та максимальне задоволення від вікон в заміському будинку потрібно правильно підібрати конструкції. Адже на ринку представлений великий асортимент типів та видів вікон, а які саме будуть найкращим варіантом для будинку, важко визначити пересічній людині. Але завітавши в наш салон «Перфект» чи зателефонувавши на безкоштовну інформаційну лінію, ви отримаєте вичерпну інформацію від нашого менеджера щодо вікон для заміського будинку. Завдяки його порадам та рекомендаціям, ви зможете обрати найкращий варіант віконних конструкцій, які будуть гармоніювати з дизайном вашого будинку, володітимуть високими технічними характеристиками та радуватимуть вас безпроблемною роботою протягом багатьох років!

Інші види вікон: