Дерев'яні вікна для веранди

Веранда – це чудове місце для проведення часу в колі сім’ї та з друзями. І вона є відмінним варіантом для приміського будинку. Сучасні технології дозволяють збудувати її різного дизайну і форми, що створює неперевершений дизайн фасаду будинку. Веранду можна використовувати і як зимовий сад, і як вітальню або ж прихожу. Все це залежить від ваших побажань і потреб.

Однак велику увагу при будівництві веранди слід надати вікнам. Для приміського будинку буде відмінним варіантом конструкції, які виготовлені з дерева. Адже вони є природними, екологічними та гармоніюватимуть з будь-яким екстер’єром будинку.

вікна для веранди

Що потрібно знати про вікна для веранди

Обираючи дерев’яні віконні конструкції, ви отримуєте оригінальність та вишуканість в оформленні заміського будинку. Вони будуть захищати веранде від природних чинників та опадів, а також створять комфорт та затишок в приміщені.

Перевагами дерев’яних вікон для веранди є їх екологічність та натуральність, що дуже позитивно позначається на атмосфері зони для відпочинку. Окрім того дерев’яні рами вікон мають текстуру та відтінок деревини, що надає вікнам неперевершеного вигляду та природності. Слід також пам’ятати, що дерев’яні вікна можна ремонтувати та реставрувати, що також є їх перевагою.

Для вікон на веранду використовують сосну, дуб, червоне дерево та модрину. Дані породи деревини є різними по вартості, але і різними по міцності та технічним особливостям.

Віконні конструкції укомплектовують склопакетами. Найчастіше використовують однокамерний склопакет з склом 2 мм. товщиною. Проте, якщо теплозбереження є пріоритетним, то рекомендуємо використовувати двохкамерний склопакет. Також можна використовувати тоноване, сонцезахисне або загартоване скло.

Щодо фурнітури і ручок то найкращими варіантом є німецька – Roto. Саме вона є надійною та стійкою до інтенсивного користування та забезпечить вікна довговічністю та правильним функціонуванням.

Для оформлення вікон для веранди використовують фреза та шпроси, а також вітражне скло. Вони створюють особливу атмосферу в приміщені, коли сонячні промені заломлюються через елементи фрези, або міняють відтінок через вітражний малюнок.

вікна для веранди

Купити вікна для веранди

Якщо ви шукаєте вікна для веранди, то рекомендуємо завітати в наш салон «Перфект». Тут ви отримаєте інформацію щодо дерев’яних віконних конструкцій, оглянете зразки рам з різних порід деревини, у різних варіантах забарвлення та декору.

Ми використовуємо для виготовлення вікон лише якісну деревину та склопакети, надійну німецьку фурнітуру та ручки. Наша продукція відповідає всім нормам та стандартам, що засвідчено відповідними свідоцтвами та сертифікатами. Адже, для нас важливо, щоб ви були задоволені придбаними вікнами, які би радували вас протягом багатьох років.

вікна для веранди

Інші види вікон: