Дерев'яні вікна для квартири

Робота над оформленням квартири є важливою та клопіткою. Адже від цього результату буде залежати наш комфорт і затишок. Квартира має дарувати нам тепло і позитивні емоції, вона повинна заохочувати нас повертатися щовечора в «її обійми» для відновлення сил та отримання спокою і задоволення. Тому питання вибору меблів, декору, оздоблювальних матеріалів постає «гострим питанням» при створені дизайну інтер’єру квартирних приміщень. Проте не всі задумуються, що не лише від цих інтер’єрних елементів залежить комфортність квартири. Велику роль тут відіграють вікна. Саме якісні, надійні та міцні конструкції є найголовнішою умовою, щоб ваше житло стало наймилішим, найзатишнішим та найкомфортнішим.

Сьогодні великою популярністю користуються металопластикові вікна, проте дерев’яні вікна – це натуральні, екологічні конструкції. Окрім того вікна ПВХ не завжди гармоніюватимуть з інтер’єром приміщення, що не можна сказати про конструкції з дерева. Адже останні гармоніюватимуть з будь-яким інтер’єр ним рішенням квартири.

дерев’яні вікна для квартири

Вибираємо дерев’яні вікна для квартири

На ринку дерев’яних вікон представлені конструкції, які виготовлені з дуба, сосни, модрини та червоного дерева. Незалежно від обраної породи деревини вікна будуть мати сучасну конструкцію, а також будуть укомплектовані якісною та стійкою до інтенсивного користування фурнітурою Roto та енергозберігаючим склопакетом.

Для дерев’яних вікон є доступний великий вибір методів відкривання, варіанти забарвлення, великий асортимент підвіконників, відливів, козирків, москітних сіток та інших віконних аксесуарів. Все це дозволяє обрати красиві конструкції, які будуть виконувати належно свої функції.

Обираючи дерев’яні вікна для квартири ми в першу чергу звертаємо на раму. В залежності від призначення, кліматичної зони проживання, актуальності збереження тепла обирають конструкції різної товщини від 68 мм до 93 мм. Проте слід пам’ятати, що велика ширина додає важкості конструкції та є більш масивніша. Щодо деревини, то вибір тут залежить від виділеного бюджету та побажань господарів: від най економнішого варіанту зі сосни до елітного –червоне дерево. Для рами можна обрати різні варіанти забарвлення, які підкреслять натуральну текстуру деревини, або, як варіант, фарбування в будь-який колір – червоний, сірий, зелений тощо.

Дерев’яні вікна укомплектовуються склопакетами, які складаються з трьох шарів скла (двохкамерний) та з двох шарів (однокамерний). Звісно, що перший варіант забезпечуватиме високими показниками теплозбереження та звукоізоляції. Відповідно в квартир з такими вікнами буде тепло і затишно. Для максимального показника теплоізоляції використовують інертний газ аргон, яким заповнюються порожнини утворені між шарами скла та спеціальне металеве напилення з іонів срібла. Окрім того для склопакету можна обрати різні типи скла: тоноване, сатинове, сонцезахисне, загартоване тощо. Цей вибір залежить від побажань господарів, призначення вікон та розташування квартири відносно сторін світу.

Для створення неперевершеного дизайну вікна використовують і декоративні елементи такі як: фьюзинг, вітражне скло, шпроси тощо. Вони надають приміщенню особливо атмосфери, особливо коли сонячні промені попадаючи до квартири будуть заламуватися, або мінятимуть свій відтінок.

дерев’яні вікна для квартири

Замовити дерев’яні вікна для квартири

Про дерев’яні вікна можна сказати що вони вічно у тренді. Тому обираючи саме їх для свої квартири ви ніколи не прогадаєте. Окрім того дерев’яні конструкції будуть гармоніювати навіть найсміливішими дизайнерськими ідеями інтер’єру та будуть дарувати лише затишок і комфорт.

Обираючи вікна неодмінно завітайте в наш салон «Перфект». Адже тут представлені вікна виготовлені з різних матеріалів та порід деревини, укомплектовані різними типами склопакетів, а також в різноманітних варіантах забарвлень та декорування. В салоні ви зможете не лише наочно оглянути зразки нашої віконної продукції, але і отримати поради та консультацію щодо тих чи інших конструкцій, щоб ви могли вибрати найкращі вікна саме для вашої квартири.

Інші види вікон: