Круглі вікна пластикові ПВХ

Одним з видів нестандартних конструкцій є круглі вікна. Для більшого терміну експлуатації і надійності їх роблять глухими, однак якщо клієнту потрібні робочі вікна, то можна оснастити їх фурнітурою. Тоді вони зможуть відкриватися, і з’явиться функція провітрювання.

Круглі вікна пластикові ПВХ

Безліч варіантів

Круглі вікна компанії «Перфект» отримали широке застосування в мансардних приміщеннях, в церквах, на горищах і на цокольних поверхах. Також можна зустріти такі конструкції і в звичайному використанні в житлових приміщеннях. Все залежить від фантазії і побажань клієнта.

Конструкція круглого вікна диктує свої правила монтажу і використання. Якщо це не глухе вікно, то існує кілька варіантів реалізації:

  • Одностулкове вікно. Надійна конструкція, яка забезпечить високий рівень захисту від злому. Вікна можуть бути поворотними або поворотно-відкидними.
  • Двостулкові вікна. Найчастіше одна стулка виконується глухою, а друга може відкриватися. Але можливий варіант, що обидві стулки будуть поворотно-відкидними.
  • Тристулкове вікно. Експериментуючи з комбінацією фурнітури, можна створити різні варіанти відкриття стулок.
  • Багатостулкові вікна. Складні конструкції, які забезпечують максимальне освітлення в приміщенні. Такі вікна має сенс замовляти тільки великого діаметру.

Завдяки наявності різноманітної фурнітури, ви зможете вибрати будь-який спосіб відкриття стулок вікна.

При цьому необхідно враховувати тип приміщення і функціональність вікна. З нашою допомогою ви зможете реалізувати всі ваші дизайнерські ідеї.

Круглі вікна пластикові ПВХ

Наш асортимент

Компанія «Перфект» пропонує надійні сучасні віконні конструкції для домашнього та промислового використання. Наші вікна встановлені по всій Україні. Серія Passive пропонує вам надійний захист навіть при найнижчих температурах. Це можливо завдяки використанню восьмикамерного профілю та енергозберігаючих склопакетів.

Вікна серії Tytanium можна використовувати в усіх кліматичних зонах України. У них використовується шестикамерний профіль разом з енергозберігаючими склопакетами. Вони надійно збережуть тепло взимку, а прохолоду – влітку.

Серія Energy пропонує практичність і елегантний дизайн. П’ятикамерний профіль, надійна фурнітура та сучасні склопакети забезпечать вам захист і комфорт.

Якщо вам необхідний комфорт і функціональність за доступною ціною, то вибирайте вікна серії Excellent.У них використовується чотирикамерний профіль і енергозберігаючі склопакети. Ці вікна забезпечать вам на довгі роки тепло і тишу.

Купуйте будь-які вікна «Перфект», і у вашому будинку надовго оселиться комфорт!

Інші види вікон: