Глухі металопластикові (пластикові) вікна ПВХ

Нерухомі або глухі вікна – це найпростіший тип конструкції. Також це самий бюджетний варіант, так як повністю відсутня будь-яка фурнітура. Конструктивно вони являють собою раму і склопакет і не мають стулок для відкривання і закривання. Часто їх використовують для здешевлення цілої конструкції для великого вікна.

Глухі металопластикові (пластикові) вікна

Вікна металопластикові

Монолітні вікна

Зараз глухі вікна широко застосовуються при склінні офісних приміщень, будинків з великими отворами, скляних фасадів, балконів і в якості мансардних вікон. Хоча такі вікна важко мити, термін їх експлуатації істотно більше. У них немає механізмів, які з часом можуть зноситися. Компанія «Перфект» часто використовує при монтажі своїх конструкцій глухі вікна. Монолітні пластикові вікна компанії «Перфект» мають суттєві переваги:

  • Доступна ціна. Відсутність фурнітури і механізмів істотно знизило вартість цих вікон.
  • Надійність і довговічність. У цих конструкціях нічому ламатися, вікно завжди знаходиться в зафіксованому положенні.
  • Підвищені показники шумо- і теплоізоляції. У глухих конструкціях повністю відсутня можливість проникнення повітря з вулиці в приміщення.
  • Збільшений світловий проріз. Можна встановити вікно великої площі.

Часто глухі вікна використовують у комбінації зі звичайними конструкціями для здешевлення і збільшення світлового прорізу. При цьому можна варіювати відсоток використання монолітної частини. Так, можна замовити вікно з 70% глухої частини від загальної площі.

Глухі металопластикові (пластикові) вікна

 

Вибирайте правильно

Компанія «Перфект» пропонує великий вибір варіантів віконних конструкцій. Ви зможете вибрати оптимальну модель для своєї кліматичної зони. В асортименті компанії присутній профіль з чотирьох камер для південних областей. Ви також можете підібрати модель з шістьома або вісьмома камерами, які витримають навіть найлютіший мороз. Якщо вам необхідно встановити вікно з великим світловим прорізом для великої кімнати, то вибирайте потрібний рівень теплового захисту та замовляйте установку глухого вікна в компанії «Перфект».

Знайдіть найближчий салон
Інші види вікон: