Кольорові металопластикові (ПВХ) вікна

Кольоровими називають вікна, металопластикові профілі яких покриті ламінатом різної кольорової гами та фактури. Ви можете зробити ваші віконні рами схожими на дерево або інший матеріал, при цьому надавши їм практично будь-який колір. Крім ефектного зовнішнього вигляду, ламінат вбереже матеріал профілю від сонячного світла, тепла та інших впливів. Кольорові ламіновані вікна також невибагливі в обслуговуванні, як і звичайний глянцевий пластик.

Кольорові металопластикові (ПВХ) вікна

Різновиди кольорових вікон

За допомогою ламінату можна домогтися відповідності зовнішнього вигляду вікна обраному стилю інтер’єру приміщення. Або, навпаки, розбавити дизайн забарвленням вікна, що привертає погляд. Кольорові металопластикові вікна завжди виглядають привабливо, запам’ятовуються і піднімають настрій, як і будь-яка нестандартна деталь в оформленні вікна. Розглянемо типові випадки застосування кольорового ламінату:

  • стилізація під дерево – найпоширеніший випадок кольорових вікон, що використовує фактури різних порід дерева в десятках колірних варіантів;
  • стилізація під різні матеріали: графіт, метал, слонову кістку, породи каменю – має поширення в елітних інтер’єрах;
  • зміна забарвлення ПВХ-профілю для відповідності якого-небудь стилю інтер’єру, будь то модерн, хай-тек або класицизм;
  • додатком до забарвленням віконної рами, кольору і малюнка прикрашених вікон – тонованих або вітражних;
  • просте бажання підібрати колір вікна, відмінний від стандартного білого, без текстурних витребеньок.

Вікна металопластикові

Кольорові вікна «Perfect»

Ламінування профілів використовується в нашій продукції для додаткової зміни стилю елітних високоякісних вікон. Профілі Tytanium і Passive, використовувані в інтер’єрі приватних будинків, VIP котеджів, вілл і представницьких приміщень, ефектно виглядають при використанні дерев’яної фактуру або будучи стилізованими під графіт. У нас ви знайдете варіанти кольорової ламінації, які підходять для будь-якого інтер’єру.

Інші види вікон: