Арочні дерев'яні вікна

Арочні вікна є нестандартними конструкціями, які раніше використовувалися лише для скління храмів, палаців та замків. Це пояснюється тим, що такі конструкції були дорогими, і дозволити їх могли собі лише найбагатші люди. Проте часи змінилися. Сьогодні такі вікна доступні кожному. Але обравши саме їх ви отримаєте незвичне оформлення віконного отвору, яке буде виділятися та стане окрасою інтер’єру приміщення та екстер’єру будівлі.

Сучасні технології обробки деревини дозволяють виготовляти вікна різної форми, зокрема арочні. Такі конструкції володітимуть відмінними технічними характеристиками та будуть створювати затишну атмосферу в оселі. Найчастіше такі вікна встановлюють в приватних заміських будинках, на дачах та в котеджах. Проте сучасні дизайнерські проекти багатоповерхівок дозволяють їх встановлювати і в квартирах.

Арочні дерев'яні вікна

Вибираємо нестандартні конструкції: арочні вікна

Серед власників приватного житла арочні вікна користуються великою популярністю. Адже вони надають плавності, чарівності, тепло та створюють особливу атмосферу. Навіть одне таке вікно кардинально змінить вигляд вашого помешкання, отримавши цікавий та індивідуальний вигляд.

Арочні дерев’яні вікна можна виготовити декількох типів. Найпоширенішим  є вікна в стилі італійського Ренесансу. Це є півциркульні конструкції. Їх виготовлення є найпростішим, і часто вони є продовженням звичайного за будовою вікна. Виділяють також готичні арочні вікна. Вони мають витягнуту вгору арку, яка утворюється двома дугами, що пересікаються. А найекзотичним типом арочних вікон є мавританські. Їх батьківщина вважається Північна Африка, проте сьогодні вони заполонили всю Європу.

Дерев’яні арочні вікна можуть бути «глухими» (не відкриватися), або відкривними. Найчастіше конструкцію ділять і арочна частина є глухою, а нижня укомплектовується як стандартне вікно. Щоб вікно виглядало привабливо та елегантно їх декорують за допомогою імпостів та шпросів.

Для виготовлення дерев’яних арочних вікон використовують різні породи деревини: сосна, модрина, дуб, червоне дерево. Окрім того для них обирають товщину рами. Цей вибір залежить від розмірів та форми конструкції, пріоритетності теплозбереження тощо.

Важливу роль у звукоізоляції та теплоізоляції арочних вікон відводиться склопакету. Він може бути однокамерний (складатися з двох шарів скла), або двохкамерний (складатися з трьох шарів скла). Звісно що другий варіант забезпечуватиме кращі показники теплоізоляції,  а також унеможливить утворення конденсату на склі.

Арочні дерев'яні вікна

Замовити дерев’яні арочні вікна

Дерев’яні арочні вікна допомагають створити архітектурні шедеври. Адже завдяки їм приміщення набуває вишуканості, привабливості на створює ретро атмосферу.

Деревина, яка використовується компанією «Перфект» для виготовлення вікон, дозволяє втілити нестандартні ідеї та фантазії та реалізувати неймовірні дизайнерські проекти. Адже у нас лише добірна деревина, яка проходить спеціальну обробку та підготовку.

Завітавши в наш салон «Перфект» ви зможете наочно переконатися в благородстві і красі арочних дерев’яних вікон. В салоні представлені макети вікон,  які виготовлені з різних матеріалів, з різними типами склопакетів та в різних дизайнерських рішеннях. Наші консультанти нададуть вам інформацію щодо порід дерева, форм та типів віконних конструкцій та нададуть поради, щоб ви могли обрати найкращі вікна для помешкання. Наша віконна продукція є якісною, міцною, та довговічною. Тому обравши нас ви отримаєте відмінн вікна, які будуть радувати своєю красою та безпроблемною роботою протягом багатьох років.

Інші види вікон: