Вікна із сосни

Вікна із сосни – це найпоширеніші дерев’яні конструкції. Адже цей матеріал гармоніює з будь-яким інтер’єром приміщення, екстерном будівлі, а також підходить для всіх кліматичних зон.

Особливістю конструкцій із сосни є їх бюджетність. Даний матеріал не володіє високою міцністю та є м’яким, проте спеціальні технології та методи обробки дозволяють виготовити з сосни надійні вікна.  Дерев’яні вікна із сосни володіють відмінними технічними характеристиками, зокрема високі показники тепло збереження. І про такі конструкції говорять, що вони «дихають». Завдяки цій властивості не утворюється парникового ефекту і приміщені.

Що потрібно знати про дерев’яні вікна із сосни

Вікна із сосни стануть відмінним варіантом для оформлення віконного отвору в квартирі чи в власному будинку. Виготовляються конструкції не з цільного дерева, а з євробруса. Завдяки цьому вікна не будуть деформуватися під впливом кліматичних катаклізмів та будуть довговічними. Вікна із сосни відмінно підійдуть для будь-якого інтер’єрного рішення приміщення. Мода на такі конструкції ніколи не мине, адже це універсальні та екологічні вікна.

Властивості вікон із сосни залежить від самої деревини: де вона росла, в яку пору року зрізана. Ми пропонуємо лише північну сосну, яка зрізана зимовий період. Адже таким чином деревина буде максимально щільною та не буде просідати і всихатися.

Для віконних конструкцій ви можете обрати ширину рами в залежності від кліматичних умов, актуальності тепло збереження та звукоізоляції та власних побажань. Для високих технічних характеристик вікна із сони є актуальним вибір склопакету. Він може бути однокамерний (два скла) та двохкамерний (три скла). Окрім того для максимальних показників тепло збереження та звукоізоляції використовують спеціальне металеве напилення на поверхню скла з іонів срібла, а також порожнини між склом заповнюються інертним газом – аргоном.

Важливим для вікна є і фурнітура та ручки. Адже це є механізм вікна, який забезпечує правильне функціонування конструкції. Ми пропонуємо вікна із сосни, які укомплектовані німецькою фурнітурою Roto. Вона є надійною та стійкою до інтенсивного користування вікном.

Для оформлення вікна використовується ламінування та тонування рами. Завдяки цьому буде підкреслена текстура деревини, що надасть вікну ще більше привабливішого вигляду. Також для вікон обирають шпроси, фрезу та вітражне скло. Всі ці декоративні елементи дозволять створити неперевершений дизайн віконної конструкції.

Купити вікно із сосни

Компанія «Перфект» пропонує дерев’яні вікна із сосни лише із якісної деревини та з надійною німецькою фурнітурою. Завітавши в наш салон в своєму місті ви зможете наглядно оцінити вікна з різних порід деревини, склопакетів, забарвлень та декору. Наші менеджери нададуть вам професійну консультацію щодо вибору вікон та їх критеріїв. Адже наша мета, щоб ви були задоволені нашими вікнами, які будуть відповідати стильовому рішенню інтер’єру приміщення, екстер’єру будівлі, архітектурі та задовольняли всі ваші потреби.

Інші види вікон: