Дерев'яні вікна економ класу

Дерев’яні вікна обирають любителі натуральних та екологічних матеріалів, а також шанувальники елегантного оформлення віконних отворів. Адже сучасні технології дозволяють виготовляти дерев’яні віконні конструкції різних форм, розмірів та з відмінними технічними характеристиками.

Вікна з дерево будуть оптимальним варіантом як для заміських будинків. Дач так і для міських квартир. В залежності від технічних характеристик, укомплектування конструкції можна подіти на елітні та бюджетні (економ клас). Другий варіант найчастіше обирають для приміщень, для яких звукоізоляція та теплозбереження не є актуальними.

Дерев’яні конструкції незалежно від свого класу є сучасними, екологічними та якісними. Між ними існує різниця лише в комплектації і в виробництві, що дозволяє оцінювати вікна дешевше. Проте слід пам’ятати, що навіть бюджетні конструкції все одно залишаються натуральними і володіють всіма позитивними властивостями деревини.

Дерев'яні вікна економ класу

Відмінності дерев’яних вікон економ класу 

Для оформлення віконного отвору купувати дорогі вікна є необов’язково. Особливо, якщо бюджет на нові конструкції обмежений. Купуючи економ класу вікна ви маєте можливість зекономити, але отримати натуральні та екологічні дерев’яні конструкції. Так, їх оформлення буде простим, без надмірностей, проте красиві та із всіма властивостями деревини, а також з оптимальними технічними характеристиками.

Відмінність вікон економ класу від елітних і дорогих полягає в методі їх виробництва. Так для бюджетного варіанту використовується цільний брус, або клеєний з меншим перетином, що є причиною нижчих теплоізоляційних показників конструкції.

На ціну також впливає тип склопакету. Для дешевих вікон використовується однокамерний звичайний склопакет, без використання енергозберігаючого напилення та без наповнення камер інертним газом. Сама така будова склопакету знижує його опірність холоду.

Обираючи вікна економ класу слід пам’ятати, що вони потребуватимуть кращого догляду. Наприклад, частішого фарбування, лакування, а також заміни ущільнювачів тощо.

Незважаючи на те, що бюджетні вікна поступаються характеристиками перед елітними, проте вони будуть захищати приміщення від холоду та погодних чинників, забезпечуватимуть необхідним рівнем освітлення та провітрювання приміщення. Дерев’яні вікна економ класу будуть відповідати бюджетним інтер’єрам кімнат.

Дерев'яні вікна економ класу

Замовити дерев’яні вікна економ класу

Ви можете придбати елітні вікна або економ класу. Тут кожен обирає самостійно, виходячи з призначення конструкцій, виділеного бюджету тощо. Для виготовлення недорогих віконних конструкцій використовується сосна. Саме вона є доступним матеріалом, яка володіє оптимальними технічними характеристиками.

Завітавши в наш салон «Перфект» ви зможете наочно оцінити віконні конструкції економ класу. Наш менеджер надасть вичерпну та важливу інформацію щодо рами вікон, порід деревини, типів склопакету, фурнітури тощо. А також він допоможе обрати найкращий варіант дерев’яних вікон, який відповідатиме вашим вподобанням та буде враховувати особливості віконного отвору.

Інші види вікон: