Шумоізоляція дерев'яних вікон

Встановлюючи дерев’яні вікна у своєму будинку чи квартирі ми отримуємо екологічні та натуральні конструкції. Звісно, що вони є повністю безпечними для здоров’я домочадців та забезпечують особливу атмосферу в помешканні. Саме завдяки дерев’яним вікнам знижується концентрація вуглекислого газу, а приміщення наповнюється теплотою та затишком. Використання натуральних матеріалів для виготовлення віконних конструкцій забезпечить єднання з природою та створить їх максимально корисними.

Сучасні технології дозволяють виготовляти дерев’яні вікна різних розмірів, форми, дизайну та забарвлення. Вони відмінно гармоніюють з будь-яким стилем інтер’єру та екстер’єру будівлі. Окрім того вони володіють високими технічними характеристиками, зокрема звукоізоляції та теплозбереження.

Шумоізоляція дерев'яних вікон

Що варто знати про шумоізоляцію дерев’яних вікон

Показник звукоізоляції є дуже важливим, особливо якщо ви проживаєте в шумному районі. Адже ця властивість вікон забезпечить тишиною, комфортом та дозволить відпочити домочадцям після трудового дня.

Дерев’яні віконні конструкції володіють відмінною звукоізоляцією. Але цей показник залежить від ширини рами вікна. Так ця величина може бути від 68 мм до 93 мм. Тут діє правило, чим грубіша рама, тим вищі показники поглинання шуму вулиці. Також важливим є і вибір склопакету. Саме він становить приблизно 80% площі від всього вікна, а тому роль у звукоізоляції є значною. Найкращими варіантом для дерев’яних вікон є двохкамерний склопакет. Він складається з трьох шарів скла та забезпечить вікно відмінними технічними характеристиками, як звукоізоляції так і теплозбереження.

Для того, щоб рухомі стулки прилягали щільно, а відповідно не пропускали звуків та холоду необхідно якісний ущільнювач. Він повинен бути еластичним, а для цього за ними необхідно правильно доглядати. Для цього час від часу змащують певними розчинами на основі гліцерину.

Сучасні дерев’яні вікна не можна порівнювати зі старими конструкціями, які виготовлялися десятки років тому. Адже новітні технології дозволяють виготовляти такі вікна з дерева, що по технічним характеристикам вони не поступаються метало пластиковим, проте є натуральними, екологічними та безпечними для здоров’я.

Під час проведення перевірок, було встановлено що дерев’яні конструкції володіють відмінними показниками звукоізоляції та теплообміну, а температурну розширення є значно нижчим ніж в інших матеріалах. Завдяки цьому вікна з дерева є стійкими до перепадів температури та менше змінює розміри внаслідок стиснення і розширення.

Шумоізоляція дерев'яних вікон

Замовити дерев’яні вікна з відмінною шумоізоляцією 

Вибір вікон для будинку чи квартири залежить від кліматичної зони, особливостей приміщення та шумності району. Проживаючи в будинку де вам дошкуляють звуки транспорту, голоси дітей з дитячого майданчику тощо, встановлення дерев’яних вікон вирішить всі ці проблеми.  Завітавши в наш салон «Перфект» ви зможете наочно оглянути дерев’яні вікна, які виготовлені з різних порід деревини, з використанням різних типів склопакетів, варіантів оформлення тощо. А наші менеджери нададуть вичерпну та корисну інформацію щодо особливостей дерев’яних конструкції та допоможуть обрати ті, які будуть максимально задовольняти ваші потреби.

Інші види вікон: