Дерев'яні вікна з однокамерним склопакетом

Якісні та привабливі дерев’яні вікна виглядають естетичніше та витонченіше в порівняні зі своїми металопластиковими аналогами. Такі конструкції гармоніюватимуть з будь-яким інтер’єрним рішенням квартири чи будинку, особливо з дерев’яним паркетом, меблями, дверима тощо. Вікна з дерева є натуральними та екологічними. Завдяки цьому в повітря не потраплятимуть шкідливі речовини, а навпаки наповнюватимуться запахом деревини, а якщо конструкції виготовлені з модрини, то і антибактеріологічними речовинами.

Виготовлені дерев’яні вікна на замовлення привнесуть сучасну функціональність та вишуканість, а також стануть окрасою екстер’єру будівлі та інтер’єру приміщення. Окрім того вікна володіють відмінними технічними характеристиками. Деревина є хорошим ізолятором, тому така конструкція має високі показники теплозбереження. А також на вікна з дерева не появляється конденсат. Проте важливу роль у віконній конструкції відіграє і склопакет.

Дерев'яні вікна з однокамерним склопакетом

Склопакет для дерев’яного вікна

Склопакет належить велика роль у збереженні тепла та унеможливлення потрапляння звуків і шуму вулиці в середину приміщення. Він займає 80% всього вікна, а тому його вибір потрібно робити зважено та враховувати всі нюанси.

Для української кліматичної зони популярним є однокамерний склопакет. Він складається з двох шарів скла. Відстань між ними за стандартом становить 12 мм, проте її можна і збільшити. Для того, щоб вікно володіло високими технічними показниками на скло напилюють спеціальне металеві елементи з іонів срібла. Саме вони будуть створювати бар’єр для того, щоб тепле повітря не виходило з будинку. Також для склопакетів використовують інертний газ аргон. Ним наповнюють порожнину між шарами скла. Інертний газ має гірші показники теплопровідності від звичайного повітря, відповідно в кімнатах буде тепліше та комфортніше.

Для однокамерного склопакету можна використовувати і різні типи скла, приклад вітражне, тоноване, сонцезахисне, загартоване, сатинове тощо. Вони нададуть міцності, привабливості вікну та створять особливу атмосферу в будинку чи в квартирі. Окрім того для скла можна обрати і різні елементи декору такі як: фьюзинг, шпроси тощо. А також аксесуари – жалюзі, що вмонтовані в середину склопакету. Це можливість є дуже зручна, адже жалюзі будуть чистими і не будуть ламатися.

Дерев'яні вікна з однокамерним склопакетом

Купити дерев’яні вікна з однокамерний склопакетом  

Купуючи дерев’яні вікна з однокамерним склопакетом варто приділяти увагу всім комплектуючим, зокрема фурнітурі з ручками. Це є механізм вікна, а значить вона відповідає за правильне функціонування та належну роботу. Ми рекомендуємо обрати конструкції, які укомплектовані німецької фурнітурою Roto.

Рама вікна може бути виготовлена з різних порід деревини, все залежить від бюджету та вподобань. Однокамерний склопакет обирається відповідно до кліматичної зони, дизайнерський рішень та побажань господарів. А щоб придбати якісне вікно з надійними комплектуючими, то рекомендуємо завітати в наш салон «Перфект». Тут ви зможе оглянете зразки віконної продукції та отримаєте консультацію нашого менеджера, що допоможе вам обрати найкращий варіант саме для вашого будинку чи квартири. Адже для нас важливо, щоб ви отримували задоволення від користування придбаними вікнами.

Інші види вікон: