Дерев'яні вікна з шпросами

Вигляд дерев’яних вікон не можливо переоцінити. Адже саме ці конструкції будуть захищати від холоду та шуму, а також надаватимуть елегантного та привабливого дизайну віконним отворам. Вони є відмінним варіантом для віталень, кухонь, дитячих кімнат та кабінетів. Їх обирають як для міських квартир в багатоповерхових будівлях, так і для елітних котеджів, будинків, дач тощо.

Сучасні дерев’яні вікна виготовляються різної форми та різних розмірів – все залежить від стильового оформлення помешкання та особливих параметрів віконного отвору. Проте вибирати вікна потрібно помірковано, адже вони обираються на багато років, а тому вони повинні вам подобатися як функціональністю так і оформленням.

Останнім часом великої популярності набирають дерев’яні вікна зі шпросами. Даний метод декорування конструкцій створює неперевершений їх дизайн, а різноманітність варіантів використання дає втілити цікаві дизайнерські рішення. 

Дерев'яні вікна з шпросами

Декорування дерев’яного вікна шпросами

Віконні шпроси – це спеціальна декоративна розкладка на склі конструкції. Вони можуть бути розміщені в середину склопакету, або кріпитися на ззовні на поверхні скла. Шпроси виконують лише декоративну функцію, але саме завдяки їм можна створити привабливий дизайн вікон.

Багато клієнтів обирають для декорування дерев’яних вікон шпроси. І це пов’язано з їх різноманітністю варіантів. Вони можуть бути дерев’яні, пластикові, алюмінієві, широкими або вузькими,  а також мати різне забарвлення. Популярним варіантом для стандартних розмірів вікна є використання на стулці однієї вертикальної шпроси і двох-трьох горизонтальних. Для цього використовують найчастіше алюмінієві (золотистий колір), або дерев’яні (в тон рами) шпроси.

Особливістю шпрос є і те, що вони не повинні лише перетинатися під прямим кутом. Матеріали, які використовуються для їх виготовлення дозволяють їх робити гнутими, що особливо актуально при арочному вікні.

Варіант віконних шпросів, які розміщуються в середині склопакету є дуже практичними і красивими. За ними не потрібно жодного догляду. Оскільки пил і бруд на них не потрапляють. Але для такого варіанту використовують лише алюміній із варіантами забарвлення золотий і срібний.

Накладні шпроси, які прикріпляються на поверхні скла є більш масивними. Вони можуть мати різну товщину і різний варіант забарвлення. Найкращим варіантом для дерев’яних вікон будуть шпроси, які теж виготовлені з дерева. Найчастіше їх використовують для конструкцій дуже великих розмірів, де їх громіздкість «губиться» на фоні всього вікна.

Дерев'яні вікна з шпросами

Замовлення дерев’яних вікон з шпросами

Прийняття рішення про встановлення дерев’яних вікон має бути добре продуманим, особливо якщо ви буде використовувати такі декоративні елементи як шпроси. Якщо порівнювати звичай вікна і вікна зі шпросами, то варто зазначити що другий варіант виглядатиме привабливіше, цікавіше і привертатиме увагу ваших гостей та прохожих.

А замовити дерев’яні вікна зі шпросами ви можете завітавши в наший салон «Перфект» у своєму місті. Тут ви зможете наочно оцінити макети вікон, які виконані з різних порід деревини та з використанням різних видів шпросів. Наші менеджери нададуть вам корисну інформацію щодо технічних характеристик вікон та порадять найкращі варіанти декорування віконних конструкцій

Знайдіть найближчий салон
Інші види вікон: