Склопакети

Енергозберігаюче скло

Для досягнення ефекту енергозбереження використовується особливе енергозберігаюче скло – так зване i-скло або Low-E. Воно виготовляється шляхом багатошарового магнетронного напилення срібла на поверхню. Термін походить від словосполучення Low Emissivity, що перекладається як «низька емісія» – тобто низький коефіцієнт випромінювання скла.

Що це означає? Усе досить просто: мова йде про здатність скла віддзеркалювати довгохвильове теплове випромінювання, тобто тепло від нагрітих предметів у кімнаті. Завдяки спеціальному напиленню тепло не виходить через вікно на вулицю, а відбивається назад у приміщення. Це дозволяє підвищувати теплоізоляцію вікон і значно зменшувати енерговитрати.

Мультифункціональне скло

Оптимальним рішенням для житлових помешкань вважається поєднання сонцезахисних і енергозберігаючих функцій. Економити на опаленні взимку і на кондиціонуванні влітку дозволяє мультифункційний склопакет. Він поєднує характеристики енергозберігаючого і сонцезахисного, тобто має сонцезахисні властивості, високі показники пропускання світла й відмінні теплозберігаючі якості. А саме: влітку пропускає лише 40% сонячного тепла, взимку утримує тепло всередині помешкання як звичайне енергозберігаюче скло. Підраховано, що завдяки мультифункційному склопакету витрати на кондиціонування знижуються втричі, на опалення – до 40%.

Акустичне скло

Склопакет з різними за товщиною склом. Завдяки цьому вікну мають підвищені шумопоглинаючі властивості. Такі склопакети складаються із шумоізоляційного скла товщиною 4 мм. та другого скла товщиною 6 мм. У результаті чого кожно скло “гасить” звуки різних частот, і ступінь шумоізоляційних властивостей збільшується на 30%.

Безпечне розбите триплекс скло

Безпечне розбите гартоване скло

Небезпечне розбите звичайне скло. Багато дрібних уламків