Вбудовані жалюзі в склопакет

Жалюзі в склопакеті – це сучасні тенденції, що дарують стильність вікну та комфорт для Вас!

Особливості жалюзі

Жалюзі, які вбудовані в склопакет можуть повертатися на 360 градусів, для регулювання потоку світла в приміщення. Також вони можуть підніматися/опускатися по висоті вікна.

Жалюзі в склопакеті будуть захищені від механічних поломок, а також від забруднення. Вони завжди будуть чистими, їх ніколи не потрібно, це навіть неможливо, протирати від бруду та пилу.

Переваги вбудованих жалюзі

Жалюзі, які будуть розташовані в середині склопакету вписуватимуться в будь-який сучасний інтер’єр (хай тек, мінімалізм), проте гармонійно виглядатимуть і в інших стилях.

Жалюзі є дуже зручними в користуванні. Вони є безшумними, в порівняні із звичайними під час провітрювання. Такі жалюзі не будуть ламатися, провисати і служитимуть Вам багато років.

Їх можна використовувати не лише в склопакетах вікон, а й в дверях, офісних перегородках, що дуже зручно і комфортно.

Демонстрація роботи жалюзі вбудованих жалюзі

Горизонтальні жалюзі Double Glazing

Особливістю жалюзі Double Glazing є те, що керування жалюзі відбувається за допомогою спеціальних магнітів, які переміщають по поверхні скла, та зупиняють на потрібній висоті.

Встановлення жалюзі та герметизацію ми здійснюємо згідно спеціальних технологій, що гарантує надійність, якість та довговічність.

Також вои єн хорошим варіантом для вікон, які направлені на сонячну сторону. Ламелі будуть нагріватися, але не будуть пропускати тепло в середину приміщення.

Склопакет, в який вбудовані жалюзі, буде мати ширину від 32 мм до 36 мм..

Розміри жалюзі можуть бути: ширина від 30 см до 2 м, а висота від 50 см до 2,2 м.

Колірна гама

В залежності від забарвлення обраної віконної конструкції можливо обрати колір для жалузі. Це може бути білий, срібний або темна бронза..

Білий

Срібний

Темна бронза

Жалюзі PERFECT вмонтовані в середину склопакету