Ролети на вікна

Рулонні штори (тканинні ролети) на вікна

Рулонні штори

Захисні ролети

Захисні ролети

Жалюзі (рулонні штори, тканинні ролети) день-ніч

Ролети на ніч

Ролети на вікна: стильний захист будинку

Захистити вікна від злому або заховати будинок від занадто яскравого і спекотного сонця люди прагнули завжди. Для цього застосовували різні способи і різні типи фіранок. Сучасний ринок пішов ще далі – він рекомендує замовити рольставні на вікна Україні. Це рішення дозволить вам практично вирішити відразу кілька проблем. До того ж завдяки різноманітності асортименту, ви зможете підібрати і стиль, і колір, і тип. Можна просто придбати ролети на вікна, фото яких припадуть вам до душі. Як об’єднати якість, практичність і естетичність в одному виробі? Дуже просто!

Ролети на вікна: вибір на будь-який смак і колір

Віконні ролети – товар, який в останні роки користується особливим попитом. Такі конструкції купують з різними цілями: для захисту від злому, для енергозбереження, для декору і так далі. Можна підбирати конструкцію, виходячи з її прямого призначення. Адже зовсім різні цілі переслідують виробники сталевих електро ролетів і жалюзі з напівпрозорих тканин. Розрізняють такі види конструкцій:

– Сталеві і алюмінієві – важкі конструкції, які монтують ззовні. Їх головне призначення – захист від злому і від погодних умов. Наприклад, алюмінієві варіанти добре протистоять волозі. У свою чергу, сталеві варіанти міцніші і краще вбережуть приміщення від грабіжників.

ролети на вікна

– Пластикові ролети на вікна – захист, яку облаштовують як ззовні, так і зсередини приміщення. Їх головна перевага – в контролі мікроклімату. У спекотний день пластикові віконні ролети збережуть в будинку прохолоду, в холодну пору – акумулюють тепло. Такі конструкції добре захищають від шуму і пилу. А ще вони безпечніші, аніж грати, які під час пожежі перешкоджають евакуації. Пластикові вироби також мають симпатичну зовнішність і дуже доступні за прайсом.

– Тканинні варіанти для укриття вікон або інші декоративні конструкції, які захищають від сонця і доповнюють стиль інтер’єру. Вони не вигоряють і мають відмінний термін служби.

Щоб купити найвдаліший варіант, обов’язково варто спочатку визначитися з тими функціями, які ви плануєте покласти на віконні ролети.

Віконні ролети: механізм управління має значення

При пошуку якісних і красивих ролетів на вікна, ціна не обов’язково повинна грати ключову роль у виборі. Важливо вчасно подумати про управління конструкцією. Тим більше, що існує п’ять різновидів механізмів. Ролети на мансардні вікна повинні бути не тільки стилістично правильними і гармонійними, але і зручними у використанні. Такі конструкції повинні повністю відповідати розмірам і працювати без збоїв, без провисань і затягувань. Все це залежить від безкомпромісної роботи механізму. А ось тип механізму багато в чому залежить від матеріалу конструкції, її ваги і вашого бажання.

Наприклад, стрічковий привід можна встановлювати тільки на виріб до 15 кілограм і відкривати його доведеться вручну. На конструкцію до 20 кілограм встановлюють редукторно-шнуровий привід, який працює як в жалюзі. До 80 і до 100 кілограм обладнають воротковий і пружинно-інерційними приводами. Але найзручнішими є автоматичні рулонні штори на пластикові вікна пвх. Особливо якщо мова йде про зовнішні захисні конструкції з великою вагою.

віконні ролетиМатеріали, механізми, стилістичні деталі і розміри – всі ці фактори дуже важливо враховувати перед покупкою захисної конструкції. Вартість ролет на пластикові вікна залежить від кожного з цих пунктів. Важливо не продешевити там, де потрібно заплатити за тривалий термін служби і надійність. Звертайтеся в наш Інтернет-магазин, і ви завжди залишитеся у виграші.