HPL-панелі
HPL-панели

Термоміцний шаруватий матеріал, отриманий пресуванням в умовах високої температури і тиску.

І-скло
І-скло

Скло з м’яким селективним покриттям, являє собою систему нашарувань, в якій прозорий діелектрик (матеріали, в яких заряди не мають здатності рухатися з однієї частини тіла в іншу) грає роль шару, що пропускає світло, а низьку емісію випромінювання забезпечує дуже тонкий

Імпост

Профіль, що використовується для поділу площі скління на частини. Може монтуватися вертикально, горизонтально.

Абсорбент
Абсорбент

Речовина, яка здатна поглинати деякі інші речовини з рідкого або газоподібного середовища, з яким вона знаходиться в контакті.

Адгезія

Зв’язок між наведеними в контакт різнорідними поверхнями, що виникає як результат дії міжмолекулярних сил або сил хімічної взаємодії. Поверхні «злипаються»

Аргон
Аргон

Герметизуючий газ, що закачується всередину склопакета на стадії його виробництва і що відповідає за високі теплоізоляційні властивості усієї віконної конструкції. Цей газ повністю ізольований від попадання в кімнатний простір.

Арка

Зігнута дугою форма перекриття стінних проємів і прольотів між опорами.

Армоване скло
Армоване скло

Це скло з металевою сіткою. Використовується як пожежостійке скло, утворює перешкоду диму і гарячим газам, може тріснути, але арматура утримає скло на місці.

Армуючий профіль (армування)

Металева пластина, яка використовується в віконних системах з ПВХ профілю, встановлюється у наявну камеру вікна, запобігає деформації віконної конструкції в процесі експлуатації, захищає від впливу зовнішніх чинників.