Фасадне скління

REYNAERS CW 50

Curtain Wall 50 – це стійко-ригельна фасадна система, яка не обмежує свободу творчості архітектора і максимально відкриває будівлю для денного світла.

В системі CW 50 – найширша лінійка рішень для різних вимог і цілей: вогнестійкі, з поліпшеною теплоізоляцією, з поліпшеними несучими здібностями, для світлопрозорих дахів і з відкриванням різних типів (прихованими, верхньопідвісними, параллельновидвіжнимі і т. д.).

Світлопрозорі фасади

Система стійко-ригельного фасаду ALT F50

Завдяки своєму унікальному зовнішньому вигляду і чудовим експлуатаційним якостям світлопрозорі фасади набули популярності серед архітекторів і будівельників. Фасад будинку, що складається зі скла та алюмінієвого каркаса, може мати різний колір, властивості, форму (вертикальний, похилий горизонтальний) тощо. Технологія структурного скління відкриває нові можливості дизайнерських рішень фасадів будинків. Системи структурного скління дозволяють приховати алюмінієве кріплення, і тоді фасад будинку практично перетворюється на суцільний моноліт скла.

Світлопрозорі фасади

Коли в приміщенні досить природного світла, людина відчуває себе більш комфортно і зручно. Саме тому в останні роки все більшої популярності набирають світлопрозорі фасади Alutech (Алютех). Це ті конструкції, які гарантують тривалий термін служби всієї системи і при цьому не змушують замовника переплачувати за іменитість бренду.

Вентильовані фасади

Вентильовані фасади

Серед безлічі сучасних будівельних пропозицій все частіше привертають увагу максимально практичні і при цьому досить ефектні світлопрозорі конструкції будинків. А тому виробники пішли ще далі і запропонували не просто скляне облицювання, а вентфасад. Тобто конструкцію, яка і світло пропускає, і природне провітрювання забезпечує.

Елементний фасад ALT EF65

Елементний фасад ALT EF65

Елементні фасади серії ALT EF65 – це новітні унікальні системи, призначені для суцільного скління багатоповерхівок. Їх головною ознакою є те, що деталі майбутнього скління збирають в цеху і на будівлю «навішують» уже готові блоки. Це спрощує монтаж фасадів (особливо це суттєво для висотних будівель), скорочує терміни і зменшує вартість будівництва.

Скляні фасади: мудра сучасність

Напівпрозорий будинок, неймовірні хмарочоси з тонованими дзеркальними стінами – завдяки розвитку сучасних технологій такі проекти вже не здаються фантастичними. Вони усюди. У великих мегаполісах і в маленьких містечках. Фасади зі скла набирають такої популярності, що незабаром кожна перша споруда буде намагатися перевершити сусіднього власника в більш цікавому виконанні. І нехай така робота здається неймовірно складною і не дуже дешевою – від кришталевого будиночка відмовитися практично неможливо.

Особливості скляного фасаду

Він гарний. І це факт. Такі будинки привертають увагу і часто викликають купу питань про безпеку людей, які перебувають всередині, про особливості монтажу та експлуатації. Насправді все дуже просто. Скляні фасади будинків і котеджів створюють з надміцного матеріалу, який практично неможливо розбити. Він дуже міцний, стійкий до різних механічних пошкоджень і відмінно витримує різні перепади температур.

Залежно від способу фіксації, скляні фасади поділяють на види:

  • Структурний тип – монтується за допомогою алюмінієвої конструкції і дозволяє використовувати такі полотна навіть для обробки даху.
  • Вітражний спосіб передбачає використання прижимних планок по горизонталі і по вертикалі фіксації. Ця технологія також обіцяє відмінну теплоізоляцію в приміщенні.
  • Панорамний варіант дуже нагадує часткове скління фасадів: балкона, ділянки на кухні, лоджії. Йдеться про монтаж алюмінієвої рами і склопакета.
  • Суцільне полотно – спосіб, який є одним з найефектніших, але і найдорожчих. Ззовні здається, ніби перед очима не конструкція, а єдине цілісне полотно. Домогтися такого результату дозволяє фіксація полотна безпосередньо на бетонні плити.

Кожен вид і спосіб кріплення заслуговує більш детального ознайомлення, але вже не в межах цього опису. Але стає цілком зрозумілим, що скляний фасад для приватних будинків – задоволення хоч і дороге, проте виправдане.

Вибираємо фасадне скління правильно

Скління фасадів, вартість якого сьогодні стає все більш доступною для безлічі споживачів – це можливість зробити свій будинок унікальним. До того ж такі конструкції обіцяють чимало переваг, серед яких і стійкість матеріалу до зовнішніх погодних факторів, і високі показники пожежної безпеки, і теплоізоляційні характеристики і багато іншого.

Варто також відзначити, що проаналізувавши ціну на скління будівель в Україні, можна сміливо говорити про ще один “плюс” такого рішення. Достойна кількість фірм готова зробити таку роботу за цілком розумну суму. Наш Інтернет-магазин пропонує і свої послуги. Фасадне скління Alutech (Алютех), з яким ми працюємо, відповідає всім найвищим вимогам до товарів такого типу. Звертайтеся до нас і приймайте рішення обдумано.

Інші види вікон: