0 800 500 593
(безкоштовно по Україні)

Пн–Пт 09:00–18:00


Оф.партнер
 • /
 • /
 • Фасадне скління

Фасадне скління

 • Світлопрозорі фасади

  Коли в приміщенні досить природного світла, людина відчуває себе більш комфортно і зручно. Саме тому в останні роки все більшої популярності набирають світлопрозорі фасади Alutech (Алютех). Це ті конструкції, які гарантують тривалий термін служби всієї системи і при цьому не змушують замовника переплачувати за іменитість бренду.

  Дізнатися більше

 • Вентильовані фасади

  Серед безлічі сучасних будівельних пропозицій все частіше привертають увагу максимально практичні і при цьому досить ефектні світлопрозорі конструкції будинків. А тому виробники пішли ще далі і запропонували не просто скляне облицювання, а вентфасад. Тобто конструкцію, яка і світло пропускає, і природне провітрювання забезпечує.

  Дізнатися більше

 • Елементний фасад ALT EF65

  Елементні фасади серії ALT EF65 – це новітні унікальні системи, призначені для суцільного скління багатоповерхівок. Їх головною ознакою є те, що деталі майбутнього скління збирають в цеху і на будівлю «навішують» уже готові блоки. Це спрощує монтаж фасадів (особливо це суттєво для висотних будівель), скорочує терміни і зменшує вартість будівництва.

  Дізнатися більше

Скляні фасади: мудра сучасність

Напівпрозорий будинок, неймовірні хмарочоси з тонованими дзеркальними стінами - завдяки розвитку сучасних технологій такі проекти вже не здаються фантастичними. Вони усюди. У великих мегаполісах і в маленьких містечках. Фасади зі скла набирають такої популярності, що незабаром кожна перша споруда буде намагатися перевершити сусіднього власника в більш цікавому виконанні. І нехай така робота здається неймовірно складною і не дуже дешевою - від кришталевого будиночка відмовитися практично неможливо.

Особливості скляного фасаду

Він гарний. І це факт. Такі будинки привертають увагу і часто викликають купу питань про безпеку людей, які перебувають всередині, про особливості монтажу та експлуатації. Насправді все дуже просто. Скляні фасади будинків і котеджів створюють з надміцного матеріалу, який практично неможливо розбити. Він дуже міцний, стійкий до різних механічних пошкоджень і відмінно витримує різні перепади температур.

Залежно від способу фіксації, скляні фасади поділяють на види:

 • Структурний тип - монтується за допомогою алюмінієвої конструкції і дозволяє використовувати такі полотна навіть для обробки даху.
 • Вітражний спосіб передбачає використання прижимних планок по горизонталі і по вертикалі фіксації. Ця технологія також обіцяє відмінну теплоізоляцію в приміщенні.
 • Панорамний варіант дуже нагадує часткове скління фасадів: балкона, ділянки на кухні, лоджії. Йдеться про монтаж алюмінієвої рами і склопакета.
 • Суцільне полотно - спосіб, який є одним з найефектніших, але і найдорожчих. Ззовні здається, ніби перед очима не конструкція, а єдине цілісне полотно. Домогтися такого результату дозволяє фіксація полотна безпосередньо на бетонні плити.

Кожен вид і спосіб кріплення заслуговує більш детального ознайомлення, але вже не в межах цього опису. Але стає цілком зрозумілим, що скляний фасад для приватних будинків - задоволення хоч і дороге, проте виправдане.

Вибираємо фасадне скління правильно

Скління фасадів, вартість якого сьогодні стає все більш доступною для безлічі споживачів - це можливість зробити свій будинок унікальним. До того ж такі конструкції обіцяють чимало переваг, серед яких і стійкість матеріалу до зовнішніх погодних факторів, і високі показники пожежної безпеки, і теплоізоляційні характеристики і багато іншого.

Варто також відзначити, що проаналізувавши ціну на скління будівель в Україні, можна сміливо говорити про ще один "плюс" такого рішення. Достойна кількість фірм готова зробити таку роботу за цілком розумну суму. Наш Інтернет-магазин пропонує і свої послуги. Фасадне скління Alutech (Алютех), з яким ми працюємо, відповідає всім найвищим вимогам до товарів такого типу. Звертайтеся до нас і приймайте рішення обдумано.

Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно