Портальні вікна

Портальні вікна це відмінне рішення для створення «французьких» балконів та лоджій. Також їх використовують для веранд, зимових садів, холів тощо. Вони створюють надзвичайну атмосферу, та є ергономічними, що дуже актуально при невеликій площі приміщення. Найчастіше їх використовують для скління балконів у багатоквартирних будинках, веранди і терас у загородних будинках, а також ресторанів, холів готелів, магазинів тощо.

Портальні вікна – це віконні конструкції, які замають всю висоту і ширину обраної стіни. Завдяки цьому в приміщення поступає велика кількість денного світла та відкривається красивий панорамний краєвид.

Портальні вікна

Переваги та особливості портальних вікон

Найперше до переваг портальних вікон варто віднести сучасний і елегантний вигляд. Завдяки даним віконним конструкціям, приміщення буде наповнене максимальною кількістю природного світла, а дизайн інтер’єру отримає сучасний стиль.

Якщо використовувати портальні вікна для терас та веранд власних будинків, то через них буде відриватися шикарний панорамний вигляд на сад дерев чи клумби квітів на подвір’ї.

Сучасні технології дозволяють виготовляти міцні та надійні стулки віконних портальних конструкцій. Якісна фурнітура та профіль забезпечать довговічне та безпроблемне функціонування вікон. Завдяки якісній фурнітурі і спеціальним механізмам стулки рухатимуть легко та не провисатимуть, незважаючи на їх доволі велику вагу.

Окрім того портальні вікна володіють відмінними технічними характеристики. Завдяки щільному приляганню стулок одної до іншої забезпечується високі показники звукоізоляції. Для тепло збереження по контору вікна прикріплюється спеціальний гумовий ущільнювач.

Портальні вікна

Види портальних вікон  

Для портальних вікон використовують складні-зсувні та паралельно-зсувний вид конструкцій. Для першого варіанту характерний вигляд «гармошки». Відкриваючи вікно, стулки з’їжджаються по своїй осі одна до одної. Користування складно-зсувним метод є легко та комфортно. Проте слід пам’ятати, що для такого виду портальних вікон можливе використання максимум семи стулок.

Вид портальних вікон паралельно-зсувний нагадують шафу-купе. При відкриванні вікна стулки піднімаються та заїжджають за основну (базову) стулку. Максимальна довжина даного виду портальних вікон становить 19 метрів. Для правильного функціонування мінімальні кількість стулок – 4. Такі конструкції є відмінним варіантом для зимових садів, скління веранд, балконів та лоджій. Особливістю даного виду є те, що їх можна використовувати для вікон великих розмірів.

Портальні вікна

Замовити портальні вікна

Компанія «PERFECT» виготовляє різноманітні варіанти віконних конструкцій, серед яких і портальні вікна. Для виробництва продукції використовується німецький міцний профіль та якісна німецька фурнітура. Адже саме від комплектуючих залежить правильне функціонування та безпроблемна робота портальних вікон. Завітавши в нашу мережу магазинів «Перфект» ви маєте можливість отримати професійну консультацію менеджерів, наочно оглянути типи профілів, склопакетів та фурнітури, а також означитися зі сертифікатами та свідоцтвами, що піддержують якість вікон та дверей.

Вікна металопластикові

Пятикамерні вікнахарактеристика

Вікна з п’ятикамерного профілю – це найпопулярніший варіант для квартир в багатоквартирних будинках. Такі конструкції забезпечують збереження тепла в приміщені, є міцними та надійними. Профіль має п’ять камер, а монтажна ширина рами становить 70 мм. Цих технічних даних достатньо, щоб забезпечувати високі показники звуко- та теплоізоляції в приміщені.

Ще однією особливість п’ятикамерних вікон є можливість встановлення 34 мм склопакету, тобто двохкамерного (три скла). Використання саме такої комплектації максимально забезпечить теплозбереження в приміщенні, і унеможливить потрапляння шуму та звуків вулиці в середину. Також для таких профільних систем використовується П-подібне армування. Завдяки ньому конструкція є міцною, стійкою та надійною.

Для металопластикових вікон з п’ятьма камерами доступний широкий вибір забарвлення: від звичайного однотонного кольору до забарвлення, яке відтворює текстуру та відтінок відомих порід деревини.

П’ятикамерні вікна

Замовити пятикамерні вікна

Компанія «Перфект» пропонує своїм клієнтам виготовлення п’ятикамерних вікон з німецького профілю, фурнітури, якісного склопакету та ручок. Завітавши в наші салони ви матимете можливість наочно оглянути наші профільні системи, варіанти їх оформлення, а також різні типи склопакетів, види скла, фурнітури, аксесуарів та декору. Наші менеджери нададуть вам професійну консультацію, щоб ваш вибір був правильний та задовольняв всі потреби. Адже для нас важливо, щоб ви отримували максимальне задоволення від придбаної у нас віконної та дверної продукції, що буде радувати вас комфортом та безпроблемною роботою протягом багатьох років.

Інші види вікон: