Архітектурні системи

Розсувні та підйомно-розсувні двері REYNAERS CP 155

Concept Patio® 155 – це першокласна система термоізольованих розсувних і підйомно-розсувних дверей. Вона призначена для створення максимально великих засклених поверхонь з урахуванням підвищеного комфорту.

CP 155 пропонується з різними варіантами відкриттів, а варіант з низьким порогом дозволяє поліпшити доступ до будівлі. Установка автоматичного приводу для відкривання стане гарантією максимальної зручності.

Розсувні та підйомно-розсувні двері REYNAERS Hi-Finity

Новий рівень комфорту життя в густонаселених міських районах покликані забезпечити розсувні двері системи Hi-Finity. Такі двері з тонкими, ледь видимими профілями, створює враження стіни з прозорого скла, яке розширює межі приміщень.

Дизайн є ключовим в розробці. Навіть величезні розсувні двері з системи Hi-Finity виглядають елегантними, легкими, повітряними і створюють відчуття прозорості. Здається, що внутрішні приміщення і зовнішній простір зливаються в одне ціле, створюючи безмежний вид.

Cистеми сонцезахисних ламелів ALT SP50

Cистеми сонцезахисних ламелів ALT SP50

Системи ALT серії SP50 – це набори елементів, з яких виготовляють конструкції для пасивного захисту споруд від надмірного впливу сонячної енергії. Незважаючи на доволі просту структуру, сонцезахисні системи є надійною перепоною для проникнення сонячних променів. Завдяки цьому, споруда не нагрівається ні зовні, ні всередині.

Термоізольовані підйомно-зсувні конструкції ALT GS106

Термоізольовані підйомно-зсувні конструкції ALT GS106

Оформлений в систему пакет термоізольованих профілів ALT GS106 використовують для формування і монтажу різноманітних підйомно-зсувних блоків. Вікнами і дверима цього типу «оформляють» стінові отвори готелів та ресторанів, приватних котеджів і типових сільських будинків.

Вітражні системи без термоізоляції ALT VC65

Вітражні системи без термоізоляції ALT VC65

Унікальність ALT VC65 полягає в тому, що при створенні нових структур використовуються найкращі особливості існуючих фасадних і віконних систем. Спочатку з стійок і ригелів будується каркас. Коли скелет готовий, монтують заповнення і з внутрішньої сторони фіксують його спеціальними штапиками.

Дахово-купольні системи серії ALT SKL50

Дахово-купольні системи серії ALT SKL50

Використовуючи купольно-дахові системи серії ALT SKL50, виготовляють світлопрозорі одно- та двосхилі дахи, куполи і арочні склепіння різної конфігурації, піраміди будь-якої геометрії та розмірів. В системах ALT SKL50 основне навантаження несе каркас, для вибудови якого використовують похилі або вертикальні стійки, а також розташовані горизонтально ригелі. Їх видима ширина дорівнює 50 мм.

Рамне скління без терморозриву ALT C43

Рамне скління без терморозриву ALT C43

Alutech ALT C43 – це сучасні системи алюмінієвих профілів, призначені для переділу простору. Використовують їх при проведенні внутрішніх чи зовнішніх робіт там, де не потрібно забезпечувати додаткову теплоізоляцію. Ці системи профілів є універсальними – вони компонуються з різними комплектуючими елементами та майже будь-якою фурнітурою.

Архітектурні системи з алюмінію

Алюмінієвий профіль сьогодні широко використовується в будівництві будівель різного призначення і дизайну. Архітектурні конструкції з алюмінію дозволяють реалізувати найскладніші за формою об’єкти, але при цьому бути впевненим в їх безпеці.

Які архітектурні конструкції можна замовити з алюмінію?

Алюмінієвий профіль використовується при створенні як теплих, так і холодних систем. Сам матеріал дуже легкий – це його перша перевага. Але крім цього він має достатню міцність, гнучкість, стійкість до корозійних процесів, довговічність і практичність. Також він безпечний для здоров’я людини, тому може застосовуватися в житлових приміщеннях і будівлях комерційного або виробничого призначення. За допомогою алюмінієвого профілю виконують:

– скління фасадів;

– дахове скління;

– вхідні групи;

– виготовляють віконні конструкції;

– виготовляють різноманітні фасадні системи;

– монтують мобільні, стаціонарні і трансформовані перегородки;

– встановлюють сонцезахисні ламелі і системи з них.

Застосовуючи профіль з алюмінію, можна створити як стандартний дизайн будівлі, так і реалізувати неповторний архітектурний ансамбль. Але якщо для першого випадку годяться готові конструкції, то для другого необхідно виконувати профілі на замовлення.

Компанія PERFECT пропонує

Компанія Перфект пропонує архітектурні конструкції на будь-який смак і обіцяє індивідуальний підхід до кожного клієнта. В асортименті є системи сонцезахисних ламелей ALT SP5, які представляють собою набір елементів для пасивного захисту будівлі від сонячних променів. Відрізняючись досить простою структурою, вони перешкоджають проникненню надмірного тепла всередину приміщення, а також його виходу зсередини. Будівля і люди в ньому також захищені від впливу ультрафіолету.

Термоізольовані підйомно-зсувні конструкції ALT GS106 застосовують для панорамного скління, оформлення стінових блоків в готелях, готелях, котеджах, ресторанах. Зручні в роботі вітражні системи ALT VC65: спочатку зводиться каркас, а потім він заповнюється скляними листами, які кріпляться з внутрішньої сторони спеціальними штапиками. Купольно-покрівельні системи серії ALT SKL50 доречні при необхідності створення прозорих куполів, одно- і двосхилих дахів, пірамід, арок. А головне навантаження в моделі припадає на каркас.

PERFECT – це комфорт і доступність, простота і надійність. Переконайтеся в цьому самі!

Інші види вікон: