0 800 500 593
(безкоштовно по Україні)

Пн–Пт 09:00–18:00


Оф.партнер
 • /
 • /
 • /
 • Гарантійне обслуговування

Гарантійне обслуговування

15-річна гарантія – наша впевненість в якості виготовленої продукції!

Послуга – гарантійне обслуговування

Гарантія – це найголовніший критерій якості продукції. Ми, як безпосередній виробник, несемо відповідальність за дотримання гарантійних зобов’язань. А наша впевненість в якості продукції дає нам можливість надати до 15 років гарантії!

Всі роботи по гарантійному та після гарантійному обслуговуванні здійснюється нашими кваліфікованими працівниками. Адже, кваліфікація, як і надійне обладнання, запорука якості вікон та дверей.

Як відбувається гарантійне обслуговування

Безкоштовне гарантійне обслуговування проводиться лише тоді, коли буде пред'явлений гарантійний талон, захищений нашою голограмою. Тому його необхідно зберігати до завершення терміну гарантії.

Усунення недоліків може відбуватися шляхом ремонту конструкції вікна чи дверей, або ж їх повній заміні, якщо ремонт є неможливим.

Коли гарантійне обслуговування не проводиться

Наші працівники НЕ здійснюють гарантійне обслуговування:

 • якщо механічні пошкодження були отримані в результаті удару чи через застосування надмірної фізичної сили;
 • якщо пошкодження конструкцій відбулося через вплив гарячих предметів та рідин або через дію агресивних хімічних речовин;
 • якщо пошкодження відбулися через форс-мажорні обставини – землетрус, пожежа, несприятливі погодні умови (блискавка, град), тощо;
 • якщо пошкодження конструкції були зумовлені через модифікацію або регулювання вікон чи дверей іншими організаціями та службами без попереднього узгодження з нами.

Процедура гарантійного обслуговування

Для оформлення гарантійного випадку Вам необхідно звернутися за нашим номером телефону - 0800 500 593.

Оператору Ви описуєте причину звернення та надаєте наступну інформацію:

 • № і дата договору про здійснення придбання нашої продукції;
 • ПІП замовника;
 • контактні номера телефонів.

Усунення недоліків здійснюється в термін 10 робочих днів з часу звернення. Проте, при нестандартних гарантійних випадках, терміни можуть збільшуватися через складність усунення дефекту.

На замітку

Для того, щоб максимально продовжити час служби віконних чи дверних конструкцій рекомендуємо 1-2 рази на рік викликати наших працівників, для профілактичного чищення і змащення механізмів та полімерного утеплювача.

Особливості ваших вікон
Відгуки
 • Пані Оксана - м. Кременець
  PERFECT 6 Tytanium
  Замовила вікна минулого року в Кременці, менеджери салону добре знають свою справу, ризикнула і не прогадала. В порівнянні зі старими дерев’яними, в будинку стало набагато світліше – відкрився чудовий краєвид і візуально збільшилася кімната, до самого вечора не вмикаємо ламп, а отже економимо електроенергію. Раніше в морозні дні при максимальному опаленні в будинку було не більше 15 °С, а цього року перезимували при 23 °С і більше, доводилося навіть провітрювати! Дуже задоволена вікнами, надійними ручками, рекомендую знайомим і родичам, а дочка вже й собі замовила Perfect!
 • Пані Оксана - с. Байківці
  PERFECT 6 Tytanium
  З новими вікнами будинок виглядає набагато краще. Стало і тепліше, і тихіше, а у нас поблизу активний дорожній рух. Жодних недоліків не помітила, хоча користуюся весь час. Дуже сподобалися вікна Перфект, раджу всім хто має можливість і планує ставити вікна. Будете задоволені не на 99%, а на 100%!
 • Пан Роман - с. Петрики
  PERFECT 5 Energy
  Бачив, напевно, чи не усі варіанти, що є на ринку; довго порівнював та однокласниця порадила і, виявилося, недарма. Вікна об’ємні, приємні на вигляд і дотик, відкриваються не просто вбік і вверх, а й відкидаються ступенево – такі мало де є! Щодо сервісу, то сам здивований, виникли деякі питання – бригада приїхала за три години (якось занадто швидко). В будинку затишно, тихо , ні протягу ні шуму (хоча і склопакет однокамерний), справді задоволений вікнами!

Переваги сервісу
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно