Гарантійне обслуговування

15-річна гарантія – наша впевненість в якості виготовленої продукції!

Гарантійне обслуговування
Гарантійне обслуговування
Гарантійне обслуговування
гарантійне обслуговування

Послуга – гарантійне обслуговування

Гарантія – це найголовніший критерій якості продукції. Ми, як безпосередній виробник, несемо відповідальність за дотримання гарантійних зобов’язань. А наша впевненість в якості продукції дає нам можливість надати до 15 років гарантії!

Всі роботи по гарантійному та після гарантійному обслуговуванні здійснюється нашими кваліфікованими працівниками. Адже, кваліфікація, як і надійне обладнання, запорука якості вікон та дверей.

Як відбувається гарантійне обслуговування

Безкоштовне гарантійне обслуговування проводиться лише тоді, коли буде пред’явлений гарантійний талон, захищений нашою голограмою. Тому його необхідно зберігати до завершення терміну гарантії.

Усунення недоліків може відбуватися шляхом ремонту конструкції вікна чи дверей, або ж їх повній заміні, якщо ремонт є неможливим.

гарантійне обслуговування
гарантійне обслуговування

Коли гарантійне обслуговування не проводиться

Наші працівники НЕ здійснюють гарантійне обслуговування:

  • якщо механічні пошкодження були отримані в результаті удару чи через застосування надмірної фізичної сили;
  • якщо пошкодження конструкцій відбулося через вплив гарячих предметів та рідин або через дію агресивних хімічних речовин;
  • якщо пошкодження відбулися через форс-мажорні обставини – землетрус, пожежа, несприятливі погодні умови (блискавка, град), тощо;
  • якщо пошкодження конструкції були зумовлені через модифікацію або регулювання вікон чи дверей іншими організаціями та службами без попереднього узгодження з нами.

Процедура гарантійного обслуговування

Для оформлення гарантійного випадку Вам необхідно звернутися за нашим номером телефону – 0800 500 593.

Оператору Ви описуєте причину звернення та надаєте наступну інформацію:

  • № і дата договору про здійснення придбання нашої продукції;
  • ПІП замовника;
  • контактні номера телефонів.

Усунення недоліків здійснюється в термін 10 робочих днів з часу звернення. Проте, при нестандартних гарантійних випадках, терміни можуть збільшуватися через складність усунення дефекту.

гарантійне обслуговування
гарантійне обслуговування

На замітку

Для того, щоб максимально продовжити час служби віконних чи дверних конструкцій рекомендуємо 1-2 рази на рік викликати наших працівників, для профілактичного чищення і змащення механізмів та полімерного утеплювача.

Переваги сервісу компанії "Вікна PERFECT"

Доставка точно в термін (Just in Time)

Ми доставляємо замовлення у домовлений термін і час з точністю до 30 хвилин. Наша система логістики відпрацьована бездоганно.

Ми на зв'язку щодня з 09:00 до 18:00

Ми доставляємо замовлення у домовлений термін і час з точністю до 30 хвилин. Наша система логістики відпрацьована бездоганно.

Виготовлення від 5 робочих днів

Навіть у сезон більшість комплектуючих ми зберігаємо на складі. Це означає, що ми зможемо виготовити Ваші вікна в найкоротший термін.

Повна гарантія протягом 15 років

На всю продукцію PERFECT розповсюджується повна гарантія 15 років. Після монтажу кожен замовник отримує гарантійний талон захищений голограмою.