Промислові секційні ворота Alutech "Алютех"

Вибираємо промислові ворота для різних будівель

Огорожа для промислових підприємств – дуже важливий елемент зовнішнього іміджу компанії. Погодьтеся, мудро і продумано організована робота – це запорука продуктивності і успіху. Для цього все частіше великі підприємства встановлюють промислові секційні ворота, ціна яких розумна і зрозуміла. Великі отвори, постійні пересування транспорту з території і на територію – саме ті умови, для яких вибирають такі конструкції.

секційні ворота Alutech

Всього розрізняють чотири види таких огорож. Кожен з них монтують на спорудження зі своїми характерними вимогами до висоти, способу відкриття, міцності. Тому перш ніж купити промислові секційні ворота, поцікавтеся, який нахил полотна вам потрібен. Виробники пропонують стандартний, підвищений, вертикальний або похилий варіант. У невисоких будівлях часто обладнають стандартний тип з розміром перемички 250-400 мм. На складах і СТО практикують підвищений монтаж, який дозволяє компактно відкрити полотно до самої стелі. Вертикальний різновид можна зустріти рідко і в дуже високих спорудах. Похилі конструкції встановлюють в будинках зі скатним дахом.

Якщо ви шукаєте найдостойніші варіанти, вам допоможе наш Інтернет магазин. Каталог пропонує колоритний асортимент такого товару як промислові секційні ворота Alutech “Алютех”. Це конструкції, які давно завоювали довіру споживачів і постійно підтверджують свою відмінну репутацію.