Світлопрозорі фасади

Вибираємо світлопрозорі фасади

Коли в приміщенні досить природного світла, людина відчуває себе більш комфортно і зручно. Саме тому в останні роки все більшої популярності набирають світлопрозорі фасади Alutech (Алютех). Це ті конструкції, які гарантують тривалий термін служби всієї системи і при цьому не змушують замовника переплачувати за іменитість бренду.

Щоб було зрозуміліше, мова йде про споруди, ззовні повністю вкриті склом. Монтаж таких систем проводитися різними способами. Матеріали для полотна теж підбираються різні, залежно від побажань замовника і технічних умов. Але в будь-якому випадку результат виходить дуже ефектним.

Світлопрозорі фасади

Світлопрозорі фасадні системи: очевидні переваги

Якщо ми говоримо про світлопрозорі фасадні системи, то маємо на увазі конструкції, які забезпечують максимально комфортний мікроклімат всередині приміщення, і відмінний вигляд ззовні. Також до переваг такого сучасного рішення можна віднести:

  • стійкість до корозії і дуже довгий термін служби;
  • екологічність усіх використовуваних матеріалів;
  • незаперечну міцність;доступність монтажу, яка дозволяє виконати всі роботи в максимально короткі терміни;
  • презентабельну зовнішність.

Також варто відзначити, що часто такі конструкції роблять вентильованими, що дозволяє економити на енерговитратах і оберігає приміщення від зайвої вологості.

Світлопрозорі фасади

Різновид світлопрозорих фасадів

Не всі будинки зі скляною оболонкою однакові. Такі конструкції прийнято поділяти на кілька видів, залежно від способу монтажу. Так, виокремлюють стійко-ригельні, модульні, спайдерні, вантові і безкаркасні типи. У перших двох випадках будемо говорити про такі конструкції як алюмінієві світлопрозорі фасади. Вони встановлюються на систему профілів з алюмінію. Також можливе використання профілів з склокомпозиту або сталі. Інші типи не передбачають наявності профілів.

Ціна на світлопрозорі фасади багато в чому залежить не тільки від типу скла і самої системи, але і від своєчасного звернення до фахівця. Якщо ви вирішили обробити свою споруду саме таким способом, обов’язково порадьтеся з приводу монтажу з майстром. Це дозволить максимально вдало визначити систему, що заощадить вам гроші і гарантує точність результату. Наш Інтернет-магазин рекомендує придивитися до світлопрозорих фасадів ALT 150. Це вентильована навісна система, яка гарантує енергоефективність і обіцяє тривалий термін служби від 25 років в найжорсткіших умовах. Замовити її можна на сторінках нашого сайту за доступною вартості.

Інші види вікон: