Дерев'яні вікна з двокамерним склопакетом

Дерев’яні вікна завжди в тренді. Вони гармонійно підходять для будь-якого дизайнерського рішення фасаду будинку чи інтер’єру кімнат. Окрім того, це завжди натуральні, екологічні конструкції, які радуватимуть господарів своєю елегантністю та привабливим виглядом.

Сучасні технології дозволяють виготовляти вікна, які володіють відмінними технічними характеристиками. Адже високі показники теплоізоляції та звукоізоляції дозволять економити на опалені та забезпечуватимуть спокоєм та затишком. Для того, що вікна виконували належно свої функції слід підібрати правильно їх комплектуючі. Велику роль в теплозбережнні відіграє склопакет. Адже він займає 80% площі всієї віконної конструкції.

Дерев'яні вікна з двокамерним склопакетом

Вибираємо склопакет: двохкамерний склопакет 

Склопакет буває двохкамерний і однокамерний. Кількість камер залежить від кількості шарів скла. Так однокамерний склопакет складається з двох шарів скла, а двокамерний – три шари. Звісно, що другий варіант гарантує вищі показники теплозбереження та звукоізоляції.

Двохкамерний склопакет – це відмінне рішення для дерев’яних віконних конструкцій. Завдяки йому на склі не буде утворюватися конденсат, навіть тоді, коли різниця між температурою в приміщені та ззовні буде дуже велика. Для ще кращих показників теплоізоляції використовують металеве напилення з іонів срібла на поверхню скла. Завдяки цьому буде створюватися додатковий опір виходу тепла назовні. А також використовують для заповнення камер інтерний газ аргон. Такий газ має гіршу теплопровідність. Відповідно в кімнаті буде тепліше та комфортніше.

Для двохкамерного склопакету в дерев’яних вікнах має значення товщина самого скла, відстань між склом та ширина камери. В залежності від кліматичної зони, шумності району та власних вподобань ви можете вибрати ту чи іншу будову двохкамерного склопакету.

Для того, щоб вікна були не лише функціональними елементами будинку, але і мали надзвичайний вигляд, для склопакетів використовують різні варіанти оформлення та елементи декору. Так, замість звичайного скла, в склопакет можна використати тоноване, вітражне, сатинове, сонцезахисне, загартоване тощо скло. Такі типи скла будуть виконувати і захисні функції і нададуть вікнам красивого вигляду. Щодо декоративних елементів, то для скла використовуються шпроси та фьюзинг. Їх проектування та накладання відбувається по індивідуальним ескізам та з максимальним врахуванням побажань господарів.

Дерев'яні вікна з двокамерним склопакетом

Замовити дерев’яні вікна з двохкамерним склопакетом

Вибір дерев’яних вікон з двохкамерним склопакетом  – це відмінне рішення як для приватних будинків так і для квартир. Завдяки трьом шарам скла віконні конструкції будуть забезпечувати високими показниками теплозбереження та звукоізоляцією. Окрім того, вибравши двохкамерний склопакет ви ніколи не будете мати проблеми з «плачучими» вікнами.

Завітавши в наш салон «Перфект» ви зможете наочно оглянути різні типи склопакету, з різними варіантами оформлення та з різними елементами декору. Також в салоні наш менеджер надасть вам важливу інформацію про вибір склопакетів для дерев’яних вікон та порадить конструкції, які будуть найкраще підходити саме для вашого житла. Чекаємо на Вас! Вдалих покупок!

Знайдіть найближчий салон
Інші види вікон: