0 800 500 593
(безкоштовно по Україні)

Пн–Пт 09:00–18:00


Оф.партнер
  • /
  • /
  • /
  • Cистеми сонцезахисних ламелів ALT SP50

Cистеми сонцезахисних ламелів ALT SP50

Системи ALT серії SP50 – це набори елементів, з яких виготовляють конструкції для пасивного захисту споруд від надмірного впливу сонячної енергії. 

Незважаючи на доволі просту структуру, сонцезахисні системи є надійною перепоною для проникнення сонячних променів. Завдяки цьому, споруда не нагрівається ні зовні, ні всередині. Оскільки конструкції монтуються на невеликій відстані від фасаду, повітря легко переміщається між ними і забезпечує необхідний рівень вентиляції будівлі.

Сонцезахисна система ALT серії SP50 вибудовується з застосуванням охоплюючих кронштейнів або напрямних, що надійно фіксують ламелі по горизонталі та вертикалі. 

Універсальність серії SP50 – в багатьох чинниках. Важливим є те, що проектувальник може формувати конструкцію у відповідності до навантажень на конкретну будівлю. В залежності від них, вибирають типовий або посилений тип плеча. Спрощено монтаж та установку конструкцій: профілі встановлюються практично без додаткової обробки. 

Можливість вибору надає широка палітра типорозмірів ламелів (від 100 мм до 280 мм), багатий асортимент полімерних або анодно-окисних покриттів та можливість фіксації ламелів під різними кутами. Завдяки цьому, архітектори можуть не просто візуально збільшувати об’єм будівлі, а й розробляти оригінальні проекти під конкретні запити клієнтів, створювати конструкції будь-якої складності.

Особливості системи сонцезахисних ламелів ALT SP50

Система призначенна для виготовлення зовнішніх сонцезахисних конструкцій.

Різновиди кріплень сонцезахисних ламелів

Мал. Кріплення за допомогою охоплюючих кронштейнів

Мал. Кріплення за допомогою напрямних

Переваги

I. Сонцезахисні системи з ламелями, що кріпляться в охоплюючих кронштейнах, виділяються:

1. Простотою монтажу і високими темпами проведення робіт, що пояснюється відсутністю додаткової обробки деталей.

2. Варіативністю кронштейнів. Підбирають їх у залежності від передбаченого проектом кута нахилу ламелів та міцності конкретного виду кронштейнів.

Мал. Універсальні кронштейни 0°, 15°, 30°, 45°

Мал. Кронштейни (підсилені) 0°, 15°, 30°, 45° для ламелей 240 мм і 280 мм

3. Широкою палітрою використовуваних сухарних елементів. Застосовуються деталі серій AYPC.SP50.0932 або AYPC.SP50.0932-01, AYPC.SP50.0933 або AYPC.SP50.0933-01:

Мал. Підсилюють сонцезахисні ламелі: на відрізках стиковки з кронштейнами, вони стають жорсткішими. При цьому ламелі легко витримують як позитивний так і негативний вітровий тиск

Мал. Підсилюють сонцезахисні ламелі: на відрізках стиковки з кронштейнами, вони стають жорсткішими. При цьому ламелі легко витримують як позитивний так і негативний вітровий тиск

Мал. Максимально спрощують і пришвидшують монтаж ламелів на кутових ділянках сонцезахисних систем

Мал. Ламелі створюють візуально нерозривну «лінію»: без перепадів і прогалин

4. Продуманістю: системи не бояться лінійних термічних розширень, бо передбачена можливість їхньої компенсації.

II. Сонцезахисні системи з ламелями, що кріпляться до напрямних, привертають увагу:

1. Доступністю: пропоновані кріплення коштують недорого і не потребують додаткової високотехнологічної обробки.  

2. Варіативністю способів монтажу. Сонцезахисні системи можна монтувати на будівлях поетапно або шляхом встановлення готових модулів, зібраних безпосередньо на виробничих площадках. Використання модулів дозволяє зменшити трудомісткість робіт і значно прискорити установку систем на спорудах.

Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно