Нестандартні дерев'яні вікна

Сучасні архітектурні проекти будинків дозволяють встановлювати дерев’яні вікна нестандартних розмірів та форми. Вони надають будівлі неперевершеного вигляду, створюючи родзинку фасаду та неповторність інтер’єру. Окрім  того такі конструкції володіють такими ж технічними характеристиками як звичайні стандартні вікна.

Найпоширенішими формами нестандартних дерев’яних вікон є: круглі, овальні, арочні, трикутні, багатокутні, трапецієподібні тощо. Найчастіше їх використовують в мансардних приміщень, де віконні отвори мають скошену форму тощо. Нестандартні вікна користуються великою популярністю. Адже вони дозволяють створити індивідуальний проект будинку та втілити найсміливіші проекти. Проте варто враховувати, що в нестандартних вікнах є певні технічні обмеження. Так зокрема градус зовнішнього кута конструкції не повинен бути меншим від 25°. Якщо цієї норми не буде дотримано, то склопакет не буде володіти достатньою жорсткістю та високими показниками енергозбереження.

Нестандартні дерев'яні вікна

Створюємо цікавий дизайн житла: обираємо нестандартні вікна

Вікна та двері є «візитною карткою» будинку чи квартири. Тому вони мають мати привабливий вигляд, бути елегантними та забезпечувати приміщення затишком, теплом та комфортом. А використання нестандартних конструкцій дало можливість втілювати найоригінальніші дизайнерські ідеї та створюючи особливий екстер’єр будівлі та інтер’єр приміщення.

В залежності від будови конструкції, розмірів та форми обираюь відповідну товщину дерев’яної рами. Це можуть бути вікна товщиною від 68 мм до 93 мм. Звісно, що чим товстіша рама, тим вона міцніша, надійніша, витримує великі навантаження та забезпечує вікно високими технічними характеристиками. Для виготовлення дерев’яних конструкцій можна обрати різні породи деревини: все залежить від вашого бюджету виділеного на нові вікна, клімату та вподобань господарів. Так можна обрати такі породи деревини як: сосна, модрина, дуб, червоне дерево (мерантій) тощо.

Нестандартні вікна можуть мати різну будову. Вони можуть бути глухими, мати рухомі частини (стулки, які відкриваються, відкидаються, або і відкриваються і відкидаються). Вибір функціональності вікна залежить від розміру віконного отвору та призначення.

Обираючи нестандартні віконні конструкції слід приділити належну увагу і склопакету. Адже він займає приблизно 80% від всього вікна. Для нього конструкцій обирають однокамерні або двохкамерні склопакети. Звісно, що в другому варіанті, коли використовується три шари скла, показники теплозбереження та звукоізоляції будуть значно вищими ніж у першому. Проте вибір залежить від клімату, типу приміщення, актуальності теплоізоляції тощо.

Якщо нестандартні дерев’яні вікна мають відкриватися, то слід обрати хорошу та надійну фурнітуру та ручки. Адже саме від цих механізмів залежить правильне функціонування вікна та його довговічність. Фурнітуру та ручки, за вашим бажанням, можна укомплектувати додатковими опціями. Найпопулярнішими є ступеневий нахил, що дозволяє регулювати режим провітрювання, що унеможливлює переохолодження приміщення. Варта уваги і «дитяча безпека», особливо якщо в помешканні проживають маленькі діти. Завдяки даній опції вони не зможуть самостійно відчинити вікно. А також встановлюють замок на віконну ручку. Найчастіше дану опцію обирають для вікон, які розташовані на нижніх поверхах будинку. Завдяки їй, ви унеможливите потрапляння «непроханих гостей» до своєї квартири чи будинку.

Нестандартні дерев'яні вікна

Купити нестандартні дерев’яні вікна

Виготовлення нестандартних дерев’яних вікон здійснюється по індивідуальним розмірам віконного отвору. Їх виготовлення потребує великих затрат часу та матеріалів, відповідно і вартість таких конструкцій є значно дорожчою від стандартних аналогів. Проте обравши вікна, які мають нестандартну форму ви отримаєте цікавий дизайн будинку, надаючи йому неперевершеності дизайну та оригінальності.

Завітавши в наш салон «Перфект» у своєму місті, ви зможете наочно оглянути зразки нашої віконної продукції. Оцінити як виглядають різні породи деревини, типи склопакетів та дизайни віконних ручок. Наші менеджери допоможуть вам вибрати найкращі комплектуючі та порадять відмінний варіант будови віконної конструкції саме для вашого помешкання.

Обираючи наші вікна ви отримаєте якісні, надійні та міцні конструкції, які будуть радувати вас своїм привабливим виглядом, функціональністю, правильною роботою та довговічністю. Адже наша продукція відповідає європейським нормам та стандартам, що засвідчено відповідними свідоцтвами та сертифікатами. Тож очікуємо вас у наших салонах! Вдалих вам покупок!

Інші види вікон: