Вікна з дубу

Дуб – це благородна порода деревини. Її використовують віками у будівництві будинків, кораблів, меблів, ну і звісно, вікон. Адже це міцний матеріал, який має красиву текстуру і насичене забарвлення. Завдяки цьому віконні конструкції будуть мати презентабельний вигляд, а також будуть надійними та якісними.

Вікна із дубу є зносостійкими. Наприклад, вони в два рази є витривалішими, ніж такі ж вікна із сосни. Окрім того, дуб не піддається дії грибків та інших біологічних чинників. Відповідно конструкції з цього матеріалу служитимуть протягом багатьох років та даруватимуть задоволення від користування ними.

Вікна з дубу

Особливості вікон із дубу

Дуб використовується для виготовлення елітних вікон. Адже це дорогий матеріал, проте його міцність та вигляд компенсує усі витрати. Текстура деревини, яка є красивою і чіткою надає конструкціями привабливого вигляду.

Вікна із дубу є екологічними. Оскільки для них використовуються лише натуральні матеріали. А клей, що використовується для бруса не виділяє жодних запахів під дією сонячних промінів та не є шкідливим. Про вікна з дуба можна сказати, що вони “дихають”. Завдяки особливостям деревини між приміщенням та вулицею відбувається постійний обмін вологістю та повітрям. Тому у вашому помешканні буде завжди свіжо та приємно, навіть якщо вікна є зачиненими.

Проте крім зовнішнього вигляду вікно з дуба володіє і високими технічними характеристиками. В залежності від ширини рами ви отримуєте високі показники тепло збереження та звукоізоляції. Важливу роль відіграє і склопакет. Він може бути однокамерний або двох камерний. Цей вибір залежить від кліматичних умов, в який ви проживаєте та рівня вологості. Проте слід пам’ятати, що використання трьох шарів скла унеможливлює утворення конденсату на склі. Також для склопакету можна обрати не лише звичайне прозоре скло, а й тоноване, сатинове, сонцезахисне, загартоване тощо.

Для того, що вікно з дубу виглядало ще гарніше використовують тонування та лакування рами, що підкреслює фактуру та тон деревини. Окрім того обираючи конструкції дуба слід пам’ятати, що з часом він поміняє свій відтінок і стане більш благороднішим і привабливішим. Для того щоб створити справдіній шедевр використовують декоративні елементи для скла: шпроси, фреза, вітражне скло тощо.

Для вікон з дуба використовують і аксесуари. Дуже зручною є антимоскітна сітка, яка легко кріпиться до рами вікна. А також використовують жалюзі – в середині склопакету або зовні, а також ставні. Все це не лише зробить вікно гарнішим, але і функціональнішим.

Вікна з дубу

Замовити вікна із дуба

Якщо ви бажаєте купити вікна із дубу, то рекомендуємо неодмінно відвідати наш салон «Перфект». Саме тут ви зможете наочно оцінити дерев’яні вікна, які виготовлені з різних порід деревини, різні варіанти склопакетів, забарвлення. декору тощо. А наші менеджери нададуть вичерпну інформацію щодо віконних конструкцій та допоможуть обрати найкращі саме для вашого помешкання. Адже для нас важливо, щоб ви отримували задоволення від придбаних у нас вікон протягом багатьох років функціонування!

Інші види вікон: