Алюмінієві вікна та віконні системи для скління фасадів та офісів

Система офісних алюмінієвих перегородок ALT110

Система офісних алюмінієвих перегородок ALT110

ALT-110 – це відмінний варіант для перегородок в офісах та в торгових залах. За допомогою цієї системи можна створити неперевершений інтер’єр в холі, в робочому кабінеті або ж розділяти зали в торгівельних центрах. Профіль для конструкцій зафарбовується в будь-який колір за школою RAL. А заповнення може виготовити з прозорих або ж не прозорих матеріалів – все залежить від призначення перегородок. Окрім того можна використовувати загартоване скло для зон, які вимагають підвищеної міцності, наприклад в операційних, торгових і виставкових залах. Алюмінієві перегородки ALT-110 мають сучасний стиль та дизайн, прості в монтажі, володіють підвищеною звукоізоляцією, функціональні, міцні та надійні!

Алюмінієві вікна та двері серії ALT W72

Використання серії ALTW72  дає можливість виготовляти вікна та двері різноманітних за формою та будовою світлопрозорих конструкцій. Вони забезпечують максимальне проникненням світла у приміщення. Окрім того, такі конструкції є легкими, міцними, а також прості в обслуговуванні та в ремонті. Вікна та двері даної серії характеризуються високими показниками теплозбереження та низьким рівнем звукопроникнення. Для конструкцій можливо обрати будь-який колір, який буде гармоніювати з інтер’єром приміщення та екстер’єром будівлі.

Система рамного скління з терморозривом ALT W62

Система рамного скління з терморозривом ALT W62

Конструкції серії ALT W62 використовуються для виготовлення вікон, дверей та вітражів будь-якого розміру, форми і складності.  Вони характеризуються стійкістю до корозії, механічних пошкоджень, природних чинників, окрім того є витривалими до дії кислот, масел та газів. Конструкції володіють високим рівнем пожежної безпеки та є екологічно безпечними для здоров’я. В залежності від потреб і призначення можна замовити вікна та двері різної форми та способом відкривання. Для рами конструкції є можливість обрати найрізноманітніші кольори, її можна пофарбувати в один тон або в декілька.

Система рамного скління без терморазрива ALT С48

Система рамного скління без терморазрива ALT С48

Алюмінієві конструкції серії ALT C48 використовуються для виготовлення світлопрозорих конструкцій – вікна, двері, тамбури, перегородки, тощо. Монтажна глибина профілів складає 48 мм. Для даної системи характерне використання «європазу», що дає можливість використовувати великий асортимент фурнітури. Введення додаткового набору профілів дозволяє виготовляти автоматичні розсувні, маятникові двері, а також одностулкові і двостулкові двері з малопомітними естетичними петлями. Покриття для конструкцій – порошкове, та передбачає різні відтінки тонування.

Алюмінієві вікна

Алюмінієві вікна — це міцні, легкі системи, виготовлені з екологічного матеріалу, які можна проєктувати в різних формах та розмірах. Завдяки цьому конструкції з алюмінію користуються великою популярністю. Такі вікна є стійкими до корозії та довговічними — термін служби складає мінімум 80 років. Окрім того, системи не піддаються негативному впливу ультрафіолету, опадів та є стійкими до мінливості погодних умов. Якщо ви хочете купити алюмінієві вікна, можете скористатись пропозиціями нашої компанії «Вікна PERFECT».

Ціни на алюмінієві вікна залежать від типу профілю, розмірів й форм, інших параметрів виробів. Застосовувати конструкції можна для приміщень, які мають опалення та не опалюються — при цьому тільки варто правильно обрати профіль. Спроєктувати оригінальні алюмінієві вікна не складно для будь-яких дизайнерських рішень, тому що матеріал легко піддається обробці, за необхідністю приймає незвичні форми. Основна сфера застосування алюмінієвих вікон — це скління балконів, лоджій, терас, еркерів, таких площ, на яких потрібні легкі та панорамні вікна.

Особливості алюмінієвих вікон

 1. Різноколірні вікна алюмінієві можуть стати чудовим доповненням стильного фасаду та/або інтер’єру.
 2. Якщо приміщення потребують захисту від холодів, застосовують теплий профіль для алюмінієвих конструкцій.
 3. «Холодний профіль» — це відсутність термовставки та менша кількість камер. Систему скління використовують найчастіше для тих приміщень, де теплоощадження не є пріоритетним.
 4. Особливу популярність віконні системи мають при необхідності скління старих будинків. Вага алюмінієвих вікон у порівнянні з металопластиковими менша. Тож для скління старих будівель обирають конструкції з алюмінієвих профілів, щоб не допустити перенавантаження на фундамент та застарілі стіни.

Переваги алюмінієвих вікон

Алюмінієві вікна — це красиві та стильні конструкції, що мають акуратний профіль, витончені форми. Кожен наш клієнт, який вирішив купити алюмінієві вікна, має можливість обрати забарвлення рами із широкого спектра кольорів та відтінків. Особливо потрібний кольоровий алюмінієвий профіль при зведенні новобудов, коли слід відтворити сучасні проєкти споруд зі стильними фасадами.

Для створення архітектурних об’єктів, ремонту старих будівель вікна з алюмінію є хорошим рішенням. Фарба для рами обирається згідно з лінійкою RAL, або ж можлива ламінація з відтворенням текстури та тону коштовних порід деревини.

До визначних переваг алюмінієвих вікон належать:

 • довговічність;
 • можливість виготовлення вікон стандартних та унікальних (складних) форм;
 • високий рівень інсоляції;
 • вогнестійкість. Конструкція алюмінієвих вікон не підтримує горіння, є вогнестійкою;
 • екологічність;
 • доступні ціни на холодний профіль. Якщо вам потрібно виконати скління приміщень, що не потребують теплозбереження, тоді у вас є можливість суттєво зекономити кошти. Для цього обирайте вікна з алюмінію, які виробляються з холодного профілю.

Що таке «теплі» і «холодні» алюмінієві вікна?

Для виробництва запропонованих віконних систем застосовуються різні види профілю — холодний та теплий. Звісно, що ціни на таку продукцію різні. Холодний профіль коштує дешевше та навіть конкурує з пластиковими аналогами. Теплий профіль представляє преміальний сегмент та є самим дорогим, але й самим ефективним в збереженні тепла та економії енергоресурсів.

Холодний профіль — це контур з алюмінію, який не має термомосту та виготовляється способом гарячого пресування. Тобто конструкція не включає термоізоляцію. На такі вікна з алюмінієвого профілю ціна найбільш доступна. Замовляти системи з холодного профілю можна для приміщень, в яких збереження тепла не є пріоритетною умовою.

Такі вікна алюмінієві, ціна яких є доступною, а профіль не має термоізоляції, застосовуються для різноманітних конструкцій.

Теплий профіль спроєктований трикамерним. Два алюмінієвих замкнутих контури поєднані поліамідним термомостом. Армована скловолокном термоізолююча вставка відрізняється зниженим показником теплопровідності. По периметру розташовані ущільнювачі EPDM, виготовлені з етилен-пропіленових каучуків. Функціональність теплого профілю зберігається при температурних перепадах в межах +50С…-50С.

Важливі технічні характеристики алюмінієвих вікон

До важливих технічних характеристик віконних систем з алюмінієвого профілю належать:

 • монтажна ширина;
 • ширина стулки;
 • ширина термомосту (у випадку з теплим профілем);
 • товщина профілю;
 • max товщина заповнення.

Від чого залежить ціна на алюмінієві вікна?

На алюмінієві вікна ціна залежить від кількох важливих складників, серед яких відзначають:

 • тип профілю;
 • вид склопакета;
 • дизайн, габаритні розміри;
 • покриття профілю;
 • фурнітуру;
 • тип скла.

Як замовити алюмінієві вікна PERFECT?

Оформити замовлення на алюмінієві вікна не складно. Для цього:

 1. Зателефонуйте нам або залиште заявку через сайт;
 2. Домовтесь на зручний день та час, коли майстер зможе приїхати та виконати заміри, необхідні для виготовлення вікон;
 3. Підпишіть офіційний договір, який ми вам складемо. В договорі будуть вказані ціни на алюмінієві вікна.

Популярні питання та відповіді про алюмінієві вікна

1.Які ціни на алюмінієві вікна PERFECT?
Холодний профіль дешевший, теплий профіль належить до преміальної лінійки, є дорожчим, але й одночасно якіснішим.

2. Що замовити: алюмінієві або пластикові вікна?
Конструкції відрізняються за параметрами та властивостями. Слід спочатку визначити, для якої мети потрібні вікна, враховуючи ваші потреби та побажання.

3.Коли краще обирати вікна алюмінієві?
Алюмінієві вікна підходять для складних архітектурних форм, заміських котеджів, зимових садів, оранжерей, оригінальних фасадів та не тільки.

Інші види вікон: