Алюмінієві вікна та віконні системи для скління фасадів та офісів

Система офісних алюмінієвих перегородок ALT110

Система офісних алюмінієвих перегородок ALT110

ALT-110 – це відмінний варіант для перегородок в офісах та в торгових залах. За допомогою цієї системи можна створити неперевершений інтер’єр в холі, в робочому кабінеті або ж розділяти зали в торгівельних центрах. Профіль для конструкцій зафарбовується в будь-який колір за школою RAL. А заповнення може виготовити з прозорих або ж не прозорих матеріалів – все залежить від призначення перегородок. Окрім того можна використовувати загартоване скло для зон, які вимагають підвищеної міцності, наприклад в операційних, торгових і виставкових залах. Алюмінієві перегородки ALT-110 мають сучасний стиль та дизайн, прості в монтажі, володіють підвищеною звукоізоляцією, функціональні, міцні та надійні!

Алюмінієві вікна та двері серії ALT W72

Алюмінієві вікна та двері серії ALT W72

Використання серії ALTW72  дає можливість виготовляти вікна та двері різноманітних за формою та будовою світлопрозорих конструкцій. Вони забезпечують максимальне проникненням світла у приміщення. Окрім того, такі конструкції є легкими, міцними, а також прості в обслуговуванні та в ремонті. Вікна та двері даної серії характеризуються високими показниками теплозбереження та низьким рівнем звукопроникнення. Для конструкцій можливо обрати будь-який колір, який буде гармоніювати з інтер’єром приміщення та екстер’єром будівлі.

Система рамного скління з терморозривом ALT W62

Система рамного скління з терморозривом ALT W62

Конструкції серії ALT W62 використовуються для виготовлення вікон, дверей та вітражів будь-якого розміру, форми і складності.  Вони характеризуються стійкістю до корозії, механічних пошкоджень, природних чинників, окрім того є витривалими до дії кислот, масел та газів. Конструкції володіють високим рівнем пожежної безпеки та є екологічно безпечними для здоров’я. В залежності від потреб і призначення можна замовити вікна та двері різної форми та способом відкривання. Для рами конструкції є можливість обрати найрізноманітніші кольори, її можна пофарбувати в один тон або в декілька.

Система рамного скління без терморазрива ALT С48

Система рамного скління без терморазрива ALT С48

Алюмінієві конструкції серії ALT C48 використовуються для виготовлення світлопрозорих конструкцій – вікна, двері, тамбури, перегородки, тощо. Монтажна глибина профілів складає 48 мм. Для даної системи характерне використання «європазу», що дає можливість використовувати великий асортимент фурнітури. Введення додаткового набору профілів дозволяє виготовляти автоматичні розсувні, маятникові двері, а також одностулкові і двостулкові двері з малопомітними естетичними петлями. Покриття для конструкцій – порошкове, та передбачає різні відтінки тонування.

Алюмінієві вікна – це міцні, легкі, з екологічного матеріалу конструкції, які можна виготовити різних форм і розмірів, завдяки цьому вони користуються великою популярністю. Такі вікна є стійкими до корозії та довговічними – термін служби до 80 років. Окрім того, вони не піддаються впливу ультрафіолету, опадів та є стійкими до мінливості погодних умов.

Алюмінієві конструкції – це відмінний варіант для лікувальних та навчальних закладів, офісів, а також для приватних будинків. Рамам вікон можна надати різноманітні кольори згідно школи RAL  або ж ламінацію, що відтворює фактуру та тони деревини. Також профіль для таких конструкцій можна утеплити за допомогою використання спеціальних термовставок із полімерів. Застосування ущільнювачів забезпечує захист приміщення від зовнішнього шуму та сприяє збереженню тепла. Це так званий «теплий профіль».

«Холодний профіль» – це відсутність термовставки та менша кількість камер. Таку систему скління використовують найчастіше для офісних перегородок, промислових будівель, балконів, веранд, лоджій тощо. Тобто для тих приміщень де теплозбережння не є пріоритетним.

Алюмінієві вікна

Переваги алюмінієвих вікон

Алюмінієві вікна – це красиві та стильні конструкції. Вони мають акуратний профіль, витончені форми, а також можливість обрати забарвлення із широкого спектру кольорів та відтінків – фарба згідно шкали RAL, або ж ламінація – відтворення текстури і тону порід деревини. Це дозволяє створити неперевершені конструкції, що стануть окрасою Вашого приміщення.

“Теплі” і “холодні” алюмінієві вікна

В залежності від призначення конструкцій можна обрати «теплий» або «холодний» профіль. Завдяки цьому Вам не потрібно вибирати між красивими алюмінієвими вікнами та теплими металопластиковими. Сучасні технології дозволяють створити «теплі» алюмінієві конструкції!

Технічні характеристики

Алюмінієві вікна – це легкі конструкції, в порівнянні з металопластиковими. Завдяки цій властивості їх можна виготовити великих розмірів. Окрім того вони володіють широким температурним режимом експлуатації – від -80 С до +100 С. Для алюмінієвих конструкцій також є характерним тонкий профіль, що забезпечує максимальне проникнення світла у приміщення.

 Довговічність

Алюмінієві вікна є міцними та володіють відмінною зносостійкістю. Завдяки цьому строк експлуатації таких конструкцій більше 80 років.

Cервісне обслуговування

Алюмінієві конструкції є жорсткими. Завдяки цьому вони є легкі для налаштування та регулювання.

Алюмінієві вікна

Замовити алюмінієві вікна

ТМ “Перфект” пропонує широкий вибір алюмінієвих конструкцій як з «холодним» так і з «теплим» профілем. Різноманітні варіанти забарвлення, розмірів та форм – все це ми можемо виготовити по індивідуальним параметрам. Зв’яжіться з нашими представниками та отримуйте відмінні алюмінієві вікна для Вашого приміщення. Наші працівники допоможуть Вам у виборі конструкцій – нададуть консультації, а бригада монтажників – встановить нові вікна або перегородки, щоб Ви отримували максимальний комфорт та зручність в користуванні ними.

Інші види вікон: