Фурнітура


Яка найбезпечніша фурнітура для заміського будинку?

Безпека заміського будинку – це цілий комплекс заходів і остережностей.
Наші фахівці допоможуть впораться з таким завданням.
Зверніть увагу на якісну фурнітуру activPilot Concept, яка підвищує безпеку вікна з базового рівня до RC3, що відповідає європейським вимогам безпеки віконно-дверних конструкцій.

Чи є у вас фурнітура з мікропровітрюванням?

Звісно. Зверніть увагу на фурнітуру activPilot Comfort.

Як вибрати фурнітуру для вікна?

Потрібно описати вимоги до віконній системі і виходячи з цього списку підібрати оптимальний варіант. Наші фахівці із задоволенням допоможуть вирішити це питання за безкоштовним номером 0 (800) 500 593 або будь-яким іншим зручним способом. 

Чи є у вас прихована фурнітура для вікна?

Так. Winkhaus Select – фурнітура з прихованими петлями, яка надає віконній конструкції особливу елегантність. 

WINKHAUS

Якісна фурнітура для металопластикових вікон Winkhaus виготовляється в Німеччині вже протягом півтора століття. Виготовлення елементів фурнітури ведеться виключно з використанням легованої сталі, гальванічної оцинкованої з покриттям 3-валентним хромом. Завдяки чому віконна фурнітура Winkhaus набуває сріблястий колір і чудовий захист проти корозії.

AXOR

Фурнітура AXOR відрізняється ергономічністю, плавністю і безшумною роботою всіх деталей вікна. Фурнітура щільно притискає стулку вікна до рами. Що виключає будь-яке продування і знижує тепловтрати в холодну пору року, а також підвищує звукоізоляційні характеристики виробу. Довговічність фурнітури підтверджена випробуваннями на кількість циклів відкривання, стійкість до навантажень і антикорозійну стійкість. Фурнітура забезпечує 20000 повних поворотно-відкидних циклів відкривання, що відповідає 10 рокам експлуатації виробу.