Інтер’єрні рішення з алюмінію

Легкі перегородки ALT118

Легкі перегородки ALT118

ALT118 – легкі переділки для приміщень. Такі розділювальні конструкції використовують для розмежування простору в офісах і ТРЦ, культурних, громадських і навчальних закладах, роздягальнях і душових, фітнес-клубах і приміщеннях іншого призначення.

Скляні перегородки

Скляні перегородки

Завдяки сучасним технологіям навіть найменші квартири або найбільші робочі кабінети можна розділяти і перетворювати так, як того хочеться. Правильне зонування простору дозволяє створити в приміщенні максимально комфортні умови для роботи або відпочинку.

Інтер'єрні перегородки ALT111

Інтер’єрні перегородки ALT111

Система ALTW62 – це серія термоізольованих профілів, монтажна глибина яких дорівнює 62 мм. З них виготовляють Вікна та двері з термоізоляцією. Використання цього виду профілів дозволяє забезпечувати та гарантувати високі показники по теплозбереженню та звукоізоляції.

Офісні перегородки

Офісні перегородки

Продуктивність праці залежить від багатьох факторів. Від рівня заробітної плати. Від взаємин в колективі. Від атмосфери в приміщенні. І обов’язково від комфортних умов для роботи. Саме тому дуже багато компаній сьогодні беруть на озброєння винахід сучасності – офісні перегородки, продаж яких займає лідируючі позиції на ринку.

Перегородки – це функціональні вироби, які призначені для зонування приміщення. З їх допомогою облаштовують офіси, відокремлюють робочі місця від функціональних зон, здійснюється певна звукоізоляція. Використовується в місцях, де не передбачені стіни, але в них є потреба. Також перегородка може і повинна бути частиною інтер’єру, доповнювати його і відповідати його дизайну. Тому вибирати конструкцію необхідно дуже ретельно. Вартість виробу набагато доступніша, ніж спорудження стіни, і процес установки займає набагато менше часу.

Вибираємо алюмінієві перегородки

Алюмінієвий профіль – кращий варіант для конструкції, так як є легким, довговічним, практичним, зносостійким і піддатливим. Вибираючи офісні перегородки, варто звернути увагу на їх вигляд, призначення, дизайн. розрізняють:

  1. Стаціонарні перегородки, які ділять простір на малі і великі зони, кабінети. Повністю прозорі годяться для так званого «відкритого офісу», з глухими панелями і жалюзі – більш практичні. Бувають розбірними і нерозбірними.
  2. Трансформовані – вироби багатофункціональні, що дозволяють за лічені хвилини розділити простір або об’єднати маленькі зони в одну велику. Бувають розсувними, швидкознімними і складними.
  3. Мобільна система перегородок не обмежує переміщення людей в приміщенні, але ізолює окремі зони.

Вирішивши, якими мають бути перегородки, варто визначитися з тим, які вироби купити – глухі, комбіновані, засклені або суцільноскляні. А після цього необхідно вибрати їх дизайн і колірне рішення.

Компанія Перфект пропонує

Купити готові вироби з алюмінію або на замовлення пропонує компанія PERFECT. Модель ALT110 дозволяє експериментувати з формою і розміром, оформленням виробу. Використовується в офісах, торгових і виставкових залах, готелях. Інтер’єрна перегородка моделі ALT111 застосовується в банківських установах, офісних центрах. А скляні перегородки ALT115 з затискними профілями і комплектуючими для кріплення дозволяють економити на рахунках за електроенергію, візуально розширити простір, виглядає дуже стильно і по-сучасному.

Всі системи перегородок PERFECT відрізняються високою якістю виконання (виробництва і монтажу) і доступною ціною. Купити їх можна в Україні з доставкою в будь-який її куточок.

Інші види вікон: