Дерев'яні вікна з вбудованими жалюзі в склопакет

Жалюзі – це відмінний аксесуар для віконних конструкцій. Особливо вони актуальні для тих віконних отворів, які направлені на сонячну сторону. Адже вони захищатимуть приміщення від надмірних сонячних променів та замінять гардини.

Сучасні технології дозволяють виготовляти жалюзі, які вбудовані одразу в склопакет. Завдяки цьому вони не будуть ламатися а також на них не буде накопичуватися бруд та пил. Окрім того, такі конструкції мають ефектний та цікавий вигляд. Тож якщо вам не подобаються звичайні жалюзі, які гнуться, ламаються, займають багато місця, шумлять від вітру, то вікна, в яких вони будуть вбудовані в склопакет – відмінне для вас рішення.

Дерев'яні вікна з вбудованими жалюзі в склопакет

Вибираємо дерев’яні вікна із вбудованими в склопакет жалюзі

Жалюзі для склопакетів виготовляються із алюмінієвих панелей, які покриваються ламінованою оболонкою. Вони можуть мати різні варіанти забарвлення, які ви вибираєте враховуючи колір віконних рам та інтер’єру приміщення.

Ручка і механізм, завдяки яким жалюзі відкриваються і закриваються є виведений назовні, тому регулювати їх дуже просто та зручно. Управління підняття та опускання може бути механічним (завдяки спеціальним шнуркам) або електронним (за допомогою пульту), або за допомогою спеціального магніту. Другий варіант вартує значно дорожче і потребує підключення до електричної мережі, але він буде відмінним варіантом, коли до вікна немає вільного доступу.

Для дерев’яних вікон можна обрати не лише пластикові жалюзі, а і з дерева. Їх можна придбати із дуба, сосни, клена, ялини, горіха тощо. Вибір жалюзі залежить від інтер’єру приміщення, гармонійності з віконною конструкцією та вподобань господарів.

Жалюзі, які вбудовані в склопакет не потребують догляду, адже на них не буде потрапляти пил. Окрім того вони є довговічними та створюють елегантний вигляд вікну. Дерев’яні вікна з вбудованими жалюзі в склопакет вартують значно дорожче, але ви отримаєте функціональні конструкції, які матимуть красивий вигляд та захищатимуть від надмірного освітлення приміщення сонцем.

Дерев'яні вікна з вбудованими жалюзі в склопакет

Замовити дерев’яні вікна з вбудованими жалюзі в склопакет

Дерев’яні вікна з вбудованими жалюзі в склопакет стануть окрасою вашого будинку чи квартири. Адже вони мають красивий вигляд, функціональні та зручні. Завітавши в наш салон «Перфект» ви зможете наочно оцінити нашу віконну продукцію, вибрати породу деревини, тип склопакету та аксесуари. А наші менеджери нададуть вам інформацію щодо особливостей вікон та допоможуть обрати найкращий варіант саме для вашого помешкання, який буде враховувати особливості віконного отвору та ваші вподобання.

Інші види вікон: