Стандартні металопластикові (ПВХ) вікна

Всі сучасні металопластикові вікна беруть свій початок зі стандартних прямокутних. Переважна більшість користувачів використовують саме стандартні конструкції. У класичному виконанні вікно складається з двох стулок, які розділені імпостом. Але стандартні вікна можуть бути і з трьома або чотирма стулками. У таких випадках деякі стулки можуть бути глухими, а інші можуть відкриватися різними способами. Стандартні вікна широко використовуються в житлових, виробничих та комерційних приміщеннях.

Вікна металопластикові

Переваги ПВХ-вікон

Сучасні ПВХ-вікна складаються з віконного профілю, склопакета і різної фурнітури. Компанія «Перфект» пропонує великий асортимент стандартних вікон, які мають незаперечні переваги перед класичними старими вікнами:

  • з новими ПВХ-вікнами в приміщенні стане на 40% тепліше;
  • звукоізоляція підвищиться в 2 рази;
  • вузька рама дозволить пропустити на 10% більше світла;
  • ПВХ-вікна оснащені мікропровітрюванням;
  • всі моделі захищені від продувань;
  • фурнітура високої надійності, яка витримує більше 20 000 відкривання / закривання.

Величезна різноманітність фурнітури дозволяє виготовляти стандартні вікна з різними типами відкривання. У нас ви можете замовити глухі, орні, розсувні, комбіновані і відкидні варіанти вікон. Вибір відповідного вам варіанту залежить від типу приміщення і необхідної функціональності. Будь-які ваші дизайнерські ідеї ви зможете реалізувати за допомогою вікон «Перфект».

Вибирайте вікна Перфект

Якщо перед вами стоїть завдання заміни або встановлення нових вікон, то сміливо вибирайте віконні конструкції «Перфект». У нас ви зможете придбати стандартні моделі з чотирикамерним профілями або вибрати надійні вікна з восьмікамерним профілем, який збереже тепло в люту холоднечу.

Сучасні енергозберігаючі склопакети збережуть тепло всередині квартири взимку і не дадуть нагріватися приміщенню влітку. Надійна фурнітура дозволить довгі роки насолоджуватися якістю роботи вікна, а також захистить від проникнення всередину будинку. Вибирайте кращі ПВХ-вікна в Україні!

Інші види вікон: