Вікна для міста

Металопластикові вікна – це популярне рішення для віконних отворів в квартирах, офісах, промислових будівлях, магазинах тощо. Адже їх різноманітне оформлення, технічні характеристики задовольняють потреби мешканців як і тихого провінційного містечка так і жителів мегаполісів. В залежності від призначення конструкцій, пріоритетних потреб, бюджету компанія «Перфект» виготовить якісні та міцні вікна, які будуть дарувати вам лише приємні емоції від користування ними.

Які вікна для міста обрати? 

Сьогодні на ринку вікон представлене велике різноманіття: різні профілі, склопакети, фурнітура, ручки та аксесуари. Але при виборі віконних конструкцій слід пам’ятати, що всі комплектуючі повинні бути якісними, міцними та надійними, адже це є запорука довговічності вікна та його правильного функціонування.

Якщо ви вибираєте вікна для квартири в багатоповерхового будинку, то ми рекомендуємо обрати конструкції з німецького профілю чотирьох або п’яти камер. Вони будуть забезпечувати відмінні показники звукоізоляції та збереження тепла в квартирі. Щодо склопакету, то відмінним варіантом буде двохкамерний склопакет, проте це залежить від розташування вікна відносно сторін горизонту. Для всіх віконних конструкцій ми рекомендуємо тільки німецьку фурнітура. Адже вона зарекомендувала себе надійністю та стійкістю до інтенсивного використання.

Вікна для міста

Якщо ви бажаєте придбати елітні вікна для квартири в місті, то рекомендуємо використовувати німецький профіль з шести камер. Він забезпечить відмінні технічні характеристики: високі показники тепло і звукоізоляції. Окрім того компанія «Перфект» може виготовити конструкції нестандартних розмірів та форми. Для елітних вікон використовується декорування скла: використання вітражного скла, фрези, шпросів тощо. Щодо склопакетів, то найкращим буде варіант з використанням потрійного скла (двохкамерний). Окрім того для максимальних показників теплоізоляції пустоти між склом заповнюється інертним газом – аргоном, а також використовується спеціальне напилення з іонів срібла.

Для максимального комфорту і затишку в квартирі використовують також тоноване та сонцезахисне скло, що є дуже актуальним, якщо вікно виходить на південну сторону. Для фурнітури і ручок рекомендуємо використати додаткові опції такі як: дитяча безпека (якщо в квартирі проживають діти), регулятор відкидання (для комфортного провітрювання без переохолодження приміщення) тощо.

Вікна для міста

Якщо ви бажаєте встановити вікна для офісів, торгових приміщень, то рекомендуємо звертати увагу на міцність профілю. Адже для таких приміщень використовують вікна великих розмірів, тому міцність та надійність рами відіграє важливу роль.

Вікна для міста виготовляємо в різних варіантах забарвлень. Колір залежить від інтер’єрного та екстер’єрного рішення та ваших вподобань. Найпопулярнішими відтінками є колір «під дерево» – відтворення тону та текстури відомих порід дерева. А також будь-який однотонний колір: сірий, коричневий, синій, червоний тощо. Забарвлення, як варіант,  може бути лише ззовні або з внутрішньої сторони.

Вікна для міста

Замовити вікна для міста

Якщо ви бажаєте придбати якісні та міцні вікна для міста, то рекомендуємо завітати в наш салон «Перфект», або зателефонувати на безкоштовну інформаційну лінію. Наші менеджери нанадуть вам професійну консультацію щодо варіантів віконних конструкцій, які би враховували ваші побажання та дизайн приміщення. Наша продукція виготовляється тільки з якісних та надійних комплектуючих, а сам процес виробництва відбувається на німецькому обладнанні. Ми впевненні в своїй продукції, тому надаємо  15 років безкоштовного гарантійного обслуговування! Чекаємо на Вас! Вдалих покупок!

Інші види вікон: