Однокамерний склопакети

Однокамерний склопакет – гарне рішення для конкретних ситуацій

Рано чи пізно кожен з нас приходить до висновку, що старі вікна потрібно міняти. Доведено, що старі рами можуть віддавати з дому тепло, причому втрати становлять навіть до 50%. Саме тому споживачі вирішують обладнати в будинку економні вікна і зіштовхуються з питанням: одно чи двокамерний склопакет краще вибрати? І в цьому питанні є кілька важливих нюансів:

  • Вибір конструкції буде залежати від місця монтажу вікна. Якщо воно буде єдиним кордоном між вулицею і приміщенням, краще відмовитися від однокамерних склопакетів, вартість яких хоч і нижча, але і рівень промерзання взимку – вищий.
  • Якщо у вас є балкон або лоджія, тоді саме там буде доречним обладнання такого типу конструкції. Вона стане першим бар’єром між зовнішнім світом і вікном або дверима балкона в будинку. В цьому випадку однокамерний склопакет буде якраз до речі.

 

Особливості однокамерного склопакета

Це конструкція, яка складається з двох стьокол з «повітрям» між ними. Полотна можуть бути різної товщини від 4 і до 10 мм. Також вони можуть мати різну конструкцію або покриття. Є енергозберігаючі, сонцезахисні, гартовані, протиударні типи. Простір між полотнами може бути просто заповненим повітрям, або закачаним газом – криптоном або аргоном. З газом краще, оскільки це підвищує енергоефективність конструкції. Між собою полотна скла розділені дистанційною рамкою, наповненою поглиначем вологи.

Якщо у вас в будинку стоїть одинарна конструкція, запитайте, чи можна замінити однокамерний склопакет на двокамерний за доступною ціною. І отримаєте ствердну відповідь. Сьогодні такі роботи пропонують багато компаній. Для цього знадобитися подвійна конструкція і новий штапик для стулки і рами. І професійний майстер, для якого заміна однокамерного склопакета на двокамерний не стане місією нездійсненною.

Зверніться в наш Інтернет-магазин. У нас ви знайдете все, що шукаєте: від мудрих порад до якісних товарів від надійних виробників з репутацією.