Термоізольовані підйомно-зсувні конструкції ALT GS106

Оформлений в систему пакет термоізольованих профілів ALT GS106 використовують для формування і монтажу різноманітних підйомно-зсувних блоків. Вікнами і дверима цього типу «оформляють» стінові отвори готелів та ресторанів, приватних котеджів і типових сільських будинків. Надзвичайна функціональність системи відкриває перед дизайнерами та архітекторами великі можливості: отворам у стінах можна надати будь-якого вигляду.

У підйомно-розсувних конструкціях доволі часто рухомі і нерухомі стулки комбінують між собою. Їх загальна кількість варіюється від 2 до 6 одиниць.

термоізольовані профілі

В переліку представлених на ринку дверних блоків теплі підйомно-зсувні конструкції є новинкою. Оскільки вони вирізняються високим рівнем захисту від проникнення, їх використовують не тільки для входу-виходу, а й для переділу приміщення – в якості звичайної стіни. Стандартна конструкція важить до 200 кг, її висота може сягати 2,7 метра.

Призначення підйомно-розсувних вікон не замикається на світлопропусканні. Такі конструкції дозволяють максимально повно зберігати наявний простір. Саме тому їх найчастіше установлюють на балконах та лоджіях, мансардах та терасах.

Коли вікно, створене на основі системи ALT GS106, відгороджує терасу, в холодну пору воно пропускає світло і зберігає тепло. В літній час вікно піднімають-розсувають і з двох іноді невеликих «приміщень» роблять одну велику «залу».

Важливі особливості блоків, зроблених із застосуванням профілів системи ALT GS106.

Підйомно-зсувні блоки, виготовлені із застосуванням елементів систем ALT GS106, легко витримують шкідливий вплив природних явищ. Це пояснюються тим, що при їх створенні використана новітня розробка компанії Giesse – технологія T-REX. Завдяки їй, вироби виділяються високими теплоізоляційними характеристиками, відмінною герметичністю, можливістю швидкого водовідведення.

термоізольовані профілі

Конструкції, створені на основі ALT GS106 виділяються:

 • міцністю;
 • довговічністю;
 • стійкістю. Вони не бояться корозії, механічних навантажень, негативного впливу природних явищ;
 • стабільністю характеристик. Витримують вплив кислот і газів, масел і ультрафіолетового випромінювання;
 • екологічною та пожарною безпекою;
 • широкою кольоровою палітрою: конструкцію можна пофарбувати в будь-які кольори (один, два, кілька);
 • можливістю виготовляти великі за розмірами та вагою (до 200 кг) конструкції.

Високий рівень звукоізоляції. До 40 дБ

Відмінні теплоізоляційні характеристики – 0,6 м2К/Вт

Повітропроникність. 4-й клас

Водопроникність. Не нижче 900 Па

Безпека: 2-й клас протизламності

Фурнітура витримує стулки вагою до 200 кг

Системи ALT GS106 включають широку палітру профілів та комплектуючих деталей. Це дозволяє випускати конструкції, що різняться розмірами, конфігурацією, призначенням:

 • Два типи рам: двополосна (мал.1) та триполосна (мал. 2). Завдяки їм, створюють блоки для будь-яких отворів.

Мал. 1. Варіант виконання з двополосною рамою

Мал. 2. Варіант виконання з триполосною рамою

 • Два типи стулок. З їх застосуванням роблять класичні моделі, які монтуються за шаблонними технологіями, та вишукані вікна і двері, в яких прорахована та виважена кожна лінія (мал. 3).

Мал. 3. Варіанти виконання стулок: без штапику та з штапиком

Для вертикальних рам сконструйований новий тип профілів, який має всього одну напрямну. Здавалося б, що він має виглядати недосконало. Однак профіль є виключно практичним і додає конструкції естетичної привабливості (мал. 4).

Мал. 4. Січення конструкції з монорельсовою рамою

В блоки, що виготовляються із застосуванням систем ALT GS106 вбудовують імпости як зі штапиками, так і без них. Це відкриває перед дизайнерами широкі можливості для створення нових зразків розсувних конструкцій.

Фурнітура підйомно-зсувних конструкцій ALT GS106

Системи ALT GS106 комплектуються деталями з маркуванням Giesse. Поставляються на ринок укомплектованими, готовими до монтажу.

Деталі Giesse установлюються за принципом модульності. Це означає, що різні варіанти конструкцій можуть мати будь-яку комплектацію. Головне для покупця – знайти підходящий різновид для конкретної моделі. Даний принцип дає можливість вибрати оптимальний набір для будь-яких конструкцій. В переліку пропозицій:

 • основні комплекти для рам;
 • стандартні набори для рухомих стулок;
 • основні гарнітури для нерухомих стулок;
 • набори віконних роликів (вагою до 80 кг);
 • комплекти дверних роликів (не більше як 200 кг);
 • додаткові деталі: замки, ручки, накладки.
Інші види вікон: